Zaloguj się do konta

Kobieta wędkarz

utworzono: 2011/01/10 18:18
mp5a2

czy są tu jakieś kobiety które wędkują??

czy wy też razem z koleżankami jezdzicie na nocki??

chętnie bym się kiedyś wybrał na ryby z jakimiś kobietami sprawdzic jak one wedkują :)

grzes221@go2.pl

[2011-01-10 18:18]

Jędrula

czy są tu jakieś kobiety które wędkują??

czy wy też razem z koleżankami jezdzicie na nocki??

chętnie bym się kiedyś wybrał na ryby z jakimiś kobietami sprawdzic jak one wedkują :)

grzes221@go2.pl

Tak sprawdzić , ymmhhhyyyy ?:)

[2011-01-10 18:26]

he he dobre:)))))
[2011-01-10 18:26]

withanight88

:DD [2011-01-10 18:28]

mienta

już widzę to sprawdzanie jeszcze w nocy hehehehe
[2011-01-10 18:29]

mp5a2

hehe no taaa sprawdzić jak to jest z nimi czy tez marudza jak nie bierze czy duzo piją i takie tam ogólnie rzecz biorąc chodzi o "kulture wedkowania" :P [2011-01-10 18:37]

mienta

hehe no taaa sprawdzić jak to jest z nimi czy tez marudza jak nie bierze czy duzo piją i takie tam ogólnie rzecz biorąc chodzi o "kulture wedkowania" :P

marudzić marudzą pic to pewno nie piją bo się boją wiadomo o co:))

[2011-01-10 18:38]

1z2z3z4

ha ha ha ha  ha
[2011-01-10 18:41]

mp5a2

i dlatego takiego jedynaczka powinny zabierac ze soba bo albo obroni albo pomoze jak nie biorą :P hehe [2011-01-10 18:41]

A niby o co mają się bać , o stratę dziewictwa;) ? Na to chyba już za późno:))) [2011-01-10 18:42]

mienta

A niby o co mają się bać , o stratę dziewictwa;) ? Na to chyba już za późno:)))

o dziewictwie to nie mówię obawiają się pewnie ciemności,dziwnych trzasków w krzaczorach i tego że porwie je ufo i nie wiadomo co im zrobi hehehehe

[2011-01-10 18:45]

mp5a2

na taką to już nie jedna noc sie zasadzalem i nic wszystkie jakies takie już połapane:)

na firleju kolo lubartowa miejscowe dziewczyny bardzo lubią odwiedzać wędkarzy

[2011-01-10 18:46]

mp5a2

A niby o co mają się bać , o stratę dziewictwa;) ? Na to chyba już za późno:)))

o dziewictwie to nie mówię obawiają się pewnie ciemności,dziwnych trzasków w krzaczorach i tego że porwie je ufo i nie wiadomo co im zrobi hehehehe

taa kiedyś koleżanke zabraliśmy żeby sie opalała w jakoś po drodze ktos powiedział ze na brodach ( tam jechalismy) ostatnio niedzwiedzia widzielismy to przez 3 godziny nie chciała z samochodu wyjsć
[2011-01-10 18:51]

na taką to już nie jedna noc sie zasadzalem i nic wszystkie jakies takie już połapane:)

na firleju kolo lubartowa miejscowe dziewczyny bardzo lubią odwiedzać wędkarzy

no musza to zanotowac :)))))
[2011-01-10 19:02]

r1920

Kobiety dbając o dobre imię swoje i swojej połowy na noc same nie jeżdżą.

Moim skromnym zdaniem nie ładnie jest sie naśmiewać z pań Panowie!!

Kobiety sa bardzo odważne i wytrwałe w swoich postanowieniach.

Kto by Wam obiad gotował jakby żona po nicnym wędkowanoi musiała się wyspać he??

ciekawa jestam który z was urodził chociaż jedno dziecko co?? Mądrale

[2011-01-10 19:21]

anihilacja

ech faceci...kobiety w wielu sytuacjach są bardziej odważne od Was!! i w bardzo wielu sytuacjach zachowują się racjonalniej od mężczyzn:)
[2011-01-10 20:03]

Jędrula

Ja tam dzieci mogę rodzić codziennie :::::)))))))))

Obiady gotuję od początku małżeństwa , robiłem i robię za niańkę dwóch synów , jestem praczem , sprzątaczem , kucharzem ,  kochankiem , hydraulikiem ,stolarzem , tragarzem i Bóg jeden wie czym jeszcze , w sumie jeszcze potrafię nieźle znokautować ale w sumie tym chwalić się nie wypada  :) Więc same Panie widzicie , że bez nas facetów nie byłoby życia na ziemi .

Serdecznie pozdrawiam Szanowne Panie , całuje rączki :)

[2011-01-10 20:56]

anihilacja

no tak tylko gdyby nie kobieta to nie opiekowałbyś się dziećmi, gotować obiadów byś nie musiał i robić wielu innych rzeczy. I pewnie być kochankiem nie byłoby już tak przyjemnie:) ale w to już nie wnikam:P :)
[2011-01-10 21:11]

grzesiek35

Kopernik była kobietą!!!!!!
[2011-01-10 21:24]

Diablo

ech faceci...kobiety w wielu sytuacjach są bardziej odważne od Was!! i w bardzo wielu sytuacjach zachowują się racjonalniej od mężczyzn:)

Ja to nazywam brakiem wyobraźni :)
[2011-01-10 21:39]

Diablo

[2011-01-10 21:44]

anihilacja

to co ty nazywasz brakiem wyobraźni u kobiet, to kobiety to samo u mężczyzn nazywają głupotą:)                                                                 
[2011-01-10 21:46]

mienta

no i koło się zamyka
[2011-01-10 21:48]

anihilacja

w tym względzie kobiety chyba nigdy nie dojdą do porozumienia z facetami:) ale taki już WASZ urok:)
[2011-01-10 21:52]

mienta

w tym względzie kobiety chyba nigdy nie dojdą do porozumienia z facetami:) ale taki już WASZ urok:)

taaaak nasz urok:)))

[2011-01-10 21:54]

Diablo

i od kiedy to kobiety zachowują się racjonalnie lub logicznie? Do tej pory myślałem że kierują się przeczuciem lub intuicją. U kobiety, myślałam = wydawało mi się ;)
[2011-01-10 22:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia