Zaloguj się do konta

Kłusownik udawał jeża

utworzono: 2011/11/19 20:46

Każdy informator, to świnia lub kłamca. To mędy, których należy traktować Azotoxem i rurą do wody, a nie wydawać na ich podstawie osądy, czy opinie.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Jak Ci ukradną wędki, samochód, albo pobiją dzieciaka, to też tak będziesz mówił o świadkach?




Widocznie ma powód, żeby obawiać się informatorów-świadków.

[2011-11-22 11:32]

jurek

Pewnie taki informator doniósł na niego ???
                                                                                    i pewnie stąd ta nienawiść ???

A jestem ciekawy , czy byłeś na wyborach ???
[2011-11-22 15:13]

jurek



mirgag

Oczywiście mój post , to zapytanie do ................   mirgag ................

[2011-11-23 10:01]

Moja rzeczowa, choć ostra krytyka różnych głupawych sytuacji z którymi się spotykamy jako Wędkarze skutkuje zarówno negatywnie (miernoty traktują mnie jako wroga – i słusznie, co jak już mówiłem mam to w du*ie), ale i pozytywnie (Wędkarze są poinformowani z kim mają do czynienia – kłopot w tym, że Wędkarze utożsamiają zawodowych strażników i zawodowe służby z… miernotami).

 

Czyli częściowo cel przeze mnie został osiągnięty.

[2011-11-23 12:01]

VIOLATOR74

koledzy jeżeli tak wygląda przyjazn i koleżeństwo w naszym środowisku to współczuję i proponuję na przyszłość zatrudnić w pzw psychiatrę

Kolego potwierdzam.
Normalnie zygać się chce ,i de facto Mirgag ma racje bo chodzilo mu o to nie zeby nie karac zwyklych klusownikow co lowia bez karty czy na podrywke , tylko o to ze Ci co kradna,niszcza bo i tak czesto przy tym jest na masowa skale sieciami pradem, smieja sie i dzieki glupim przepisom maja tylko lzej .
Bo skoro w nocy zwykly wedkarz nie moze wedkowac na lodzie to oni maja wieksze pole do popisu bo mniejsza mozliwosc wpadniecia.

No ale najlepiej wdac sie w pyskowki i obrazac jeden drugiego,normalnie jak dzieci a nie stare chlopy


[2011-11-23 15:33]

jurek

A może to ty jesteś miernotą , tylko o tym nie wiesz ???
[2011-11-23 16:18]

jurek



VIOLATOR74 koledzy jeżeli tak wygląda przyjazn i koleżeństwo w naszym środowisku to współczuję i proponuję na przyszłość zatrudnić w pzw psychiatrę

Kolego potwierdzam.
Normalnie zygać się chce ,i de facto Mirgag ma racje bo chodzilo mu o to nie zeby nie karac zwyklych klusownikow co lowia bez karty czy na podrywke , tylko o to ze Ci co kradna,niszcza bo i tak czesto przy tym jest na masowa skale sieciami pradem, smieja sie i dzieki glupim przepisom maja tylko lzej .
Bo skoro w nocy zwykly wedkarz nie moze wedkowac na lodzie to oni maja wieksze pole do popisu bo mniejsza mozliwosc wpadniecia.

No ale najlepiej wdac sie w pyskowki i obrazac jeden drugiego,normalnie jak dzieci a nie stare chlopy


Kolego , najpierw popraw swą pisownię , bo naliczyłem w powyższym poście --------ich aż 33 !!!!!

A kłusownictwo w każdej formie jest złodziejstwem , gdyby to Tobie z prywatnego stawu kradli ryby , to byś inaczej pisał , ale to przecież państwowe , czyli niczyje ???
[2011-11-23 16:24]

ryukon1975

Pewnie taki informator doniósł na niego ???
                                                                                    i pewnie stąd ta nienawiść ???

A jestem ciekawy , czy byłeś na wyborach ???



A jesteś kolego ciekawy co jadłem na śniadanie?
Jesteś ciekawy na którym boku spałem? :)))

Hamuj bo psujesz wizerunek SSR na tym forum,u mnie popsułeś sobie całkowicie po tym jak napisałeś mi na priv komentarz do artykułu @rkucyk.Pod artykułem pisałeś całkiem inne rzeczy,wręcz i dosłownie przeciwne.
Zdobądź się na odwagę i napisz to tu na forum a nie ubliżaj wszystkim kolegom.
[2011-11-23 16:40]

grochskce

 

O czym Ty człowieku gadasz ? Kogo obchodzi , że ktoś kradnie z głodu ? Kradnie więc łamie prawo i należy mu się kara przewidziana prawem . Na chleb to trzeba sobie zarobić i wyprzedzając twoją odpowiedz nie próbuj mi wciskać kitu o bezrobociu czy kryzysie . I o jakich bandytach mówisz ? Tu nie ma bandytów tylko ci co popełniają wykroczenia i ci co popełniają przestępstwa – przestępstwo , kłusownictwo . Bzdury piszesz , masz uraz do wszelkiej maści służb bo pewnie sam kłusowałeś i cię nakryli a teraz masz pretensje do całego świata tylko nie do siebie !? Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji i tam pokaż jaki z ciebie chojrak . I co ty wiesz o strzelaniu ? Fulasz człowieku banały jak potrącony , jak dla mnie jesteś zwykłym tchórzem , mądralom przed monitorem który NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





nie bedzie tutaj o kryzysie i bezrobociu, pisze o tym co widze :
* ze policja zajmuje sie łapaniem drobnych pijaczków na rowerze. i wtedy wykrywalność rośnie
zamiast łapać bandytów a wystarczyłoby sie rozejrzeć po sobie/
* ze łapiecie złodzieja rybek jak dłoń , a kłusole łodziami i siedziami jednej nocy walą tony ryb, ryb podkreślam dużych, dających narybek
* robicie z tego wielkie halo.
* piszecie coś o jakimś jebanym jeżu
* robicie sobie ze mnie jaja albo się sami kompromitujecie
* ciągle sie zasłaniacie prawem, wyuczonymi regułkami , a myślenia zero
* ciągle oskarżacie wędkarzy takich jak ja , młodych stażem o kłusownictwo , no jasne w naszym systemie lepiej zagnać owieczkę w kozi róg , niż ruszyć grubą rybę
* wmawiacie nam żę niema bandytów   :)
* każesz mi wstąpić ,,Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji " a znasz to ...policja, kurwa i złodziej na jednym jadą wozie ,, bo ja nie znam bardziej prawdziwego powiedzenia, a tego nauczyła mnie moja babcia.nauczyła mnie również ,,głodnego nakarmić'' i dlatego zawsze biorę złowione ryby ( nawet wpisuję je do durnego rejestru ) i rozdaje znajomym którym sie nie przelewa,
* wciskacie nam durną propagandę złów i wypuść, i po powrocie z ryb idz do rybnego i kup sobie rybę , to już debilizm


Jędrula wyjebane mam kim dla ciebie jestem. , ale wiem co piszę , tylko dlaczego akurat tobie to przeszkadza, nie jesteś strażnikiem texasu , a może chcesz sie podlizać panom strażnikom , sumienie gryzie , coś nabroiłeś chyba, a może chcesz wstąpic w szeregi , tylko przepisów nie ogarniasz, bo tego co pisze ogarnąć nie możesz a przecież to jest proste . poczytaj sobie wpisy Pana mirgag może coś do ciebie dotrze , człowiek moim zdaniem nie studiował w Polsce i dlatego przewyższa połowę was o 100 lat.no chyba ze chcesz włażić w dupę panom strażnikom, ale bądz ostrożny bo ci mandat wlepią , komuś muszą,(taka praca, trzeba sie wykazać), a już niedługo nie będzie komu,. Z jednym tylko masz rację nic nie wiem o strzelaniu, naprawdę zero.

[2011-11-23 21:52]

Jędrula

grochskce

 

O czym Ty człowieku gadasz ? Kogo obchodzi , że ktoś kradnie z głodu ? Kradnie więc łamie prawo i należy mu się kara przewidziana prawem . Na chleb to trzeba sobie zarobić i wyprzedzając twoją odpowiedz nie próbuj mi wciskać kitu o bezrobociu czy kryzysie . I o jakich bandytach mówisz ? Tu nie ma bandytów tylko ci co popełniają wykroczenia i ci co popełniają przestępstwa – przestępstwo , kłusownictwo . Bzdury piszesz , masz uraz do wszelkiej maści służb bo pewnie sam kłusowałeś i cię nakryli a teraz masz pretensje do całego świata tylko nie do siebie !? Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji i tam pokaż jaki z ciebie chojrak . I co ty wiesz o strzelaniu ? Fulasz człowieku banały jak potrącony , jak dla mnie jesteś zwykłym tchórzem , mądralom przed monitorem który NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





nie bedzie tutaj o kryzysie i bezrobociu, pisze o tym co widze :
* ze policja zajmuje sie łapaniem drobnych pijaczków na rowerze. i wtedy wykrywalność rośnie
zamiast łapać bandytów a wystarczyłoby sie rozejrzeć po sobie/
* ze łapiecie złodzieja rybek jak dłoń , a kłusole łodziami i siedziami jednej nocy walą tony ryb, ryb podkreślam dużych, dających narybek
* robicie z tego wielkie halo.
* piszecie coś o jakimś jebanym jeżu
* robicie sobie ze mnie jaja albo się sami kompromitujecie
* ciągle sie zasłaniacie prawem, wyuczonymi regułkami , a myślenia zero
* ciągle oskarżacie wędkarzy takich jak ja , młodych stażem o kłusownictwo , no jasne w naszym systemie lepiej zagnać owieczkę w kozi róg , niż ruszyć grubą rybę
* wmawiacie nam żę niema bandytów   :)
* każesz mi wstąpić ,,Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji " a znasz to ...policja, kurwa i złodziej na jednym jadą wozie ,, bo ja nie znam bardziej prawdziwego powiedzenia, a tego nauczyła mnie moja babcia.nauczyła mnie również ,,głodnego nakarmić'' i dlatego zawsze biorę złowione ryby ( nawet wpisuję je do durnego rejestru ) i rozdaje znajomym którym sie nie przelewa,
* wciskacie nam durną propagandę złów i wypuść, i po powrocie z ryb idz do rybnego i kup sobie rybę , to już debilizm


Jędrula wyjebane mam kim dla ciebie jestem. , ale wiem co piszę , tylko dlaczego akurat tobie to przeszkadza, nie jesteś strażnikiem texasu , a może chcesz sie podlizać panom strażnikom , sumienie gryzie , coś nabroiłeś chyba, a może chcesz wstąpic w szeregi , tylko przepisów nie ogarniasz, bo tego co pisze ogarnąć nie możesz a przecież to jest proste . poczytaj sobie wpisy Pana mirgag może coś do ciebie dotrze , człowiek moim zdaniem nie studiował w Polsce i dlatego przewyższa połowę was o 100 lat.no chyba ze chcesz włażić w dupę panom strażnikom, ale bądz ostrożny bo ci mandat wlepią , komuś muszą,(taka praca, trzeba sie wykazać), a już niedługo nie będzie komu,. Z jednym tylko masz rację nic nie wiem o strzelaniu, naprawdę zero.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tylko Kolego utwierdziłeś mnie w tym , że kompletnie nie wiesz o czym mówisz .

Nic a nic nie wiesz w tej powyższej kwestii , jednak tacy ludzie mają zazwyczaj najwięcej do powiedzenia . I mimo , że się mylisz to stwierdzam , że masz prawo się mylić i mieć swoje zdanie , szanuję to i nie mam zamiaru Cię więcej przekonywać . Pozdrawiam i życzę wielkiej ryby .


Ps . A ja często strzelam :)





[2011-11-23 22:16]

grochskce

 

O czym Ty człowieku gadasz ? Kogo obchodzi , że ktoś kradnie z głodu ? Kradnie więc łamie prawo i należy mu się kara przewidziana prawem . Na chleb to trzeba sobie zarobić i wyprzedzając twoją odpowiedz nie próbuj mi wciskać kitu o bezrobociu czy kryzysie . I o jakich bandytach mówisz ? Tu nie ma bandytów tylko ci co popełniają wykroczenia i ci co popełniają przestępstwa – przestępstwo , kłusownictwo . Bzdury piszesz , masz uraz do wszelkiej maści służb bo pewnie sam kłusowałeś i cię nakryli a teraz masz pretensje do całego świata tylko nie do siebie !? Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji i tam pokaż jaki z ciebie chojrak . I co ty wiesz o strzelaniu ? Fulasz człowieku banały jak potrącony , jak dla mnie jesteś zwykłym tchórzem , mądralom przed monitorem który NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





nie bedzie tutaj o kryzysie i bezrobociu, pisze o tym co widze :
* ze policja zajmuje sie łapaniem drobnych pijaczków na rowerze. i wtedy wykrywalność rośnie
zamiast łapać bandytów a wystarczyłoby sie rozejrzeć po sobie/
* ze łapiecie złodzieja rybek jak dłoń , a kłusole łodziami i siedziami jednej nocy walą tony ryb, ryb podkreślam dużych, dających narybek
* robicie z tego wielkie halo.
* piszecie coś o jakimś jebanym jeżu
* robicie sobie ze mnie jaja albo się sami kompromitujecie
* ciągle sie zasłaniacie prawem, wyuczonymi regułkami , a myślenia zero
* ciągle oskarżacie wędkarzy takich jak ja , młodych stażem o kłusownictwo , no jasne w naszym systemie lepiej zagnać owieczkę w kozi róg , niż ruszyć grubą rybę
* wmawiacie nam żę niema bandytów   :)
* każesz mi wstąpić ,,Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji " a znasz to ...policja, kurwa i złodziej na jednym jadą wozie ,, bo ja nie znam bardziej prawdziwego powiedzenia, a tego nauczyła mnie moja babcia.nauczyła mnie również ,,głodnego nakarmić'' i dlatego zawsze biorę złowione ryby ( nawet wpisuję je do durnego rejestru ) i rozdaje znajomym którym sie nie przelewa,
* wciskacie nam durną propagandę złów i wypuść, i po powrocie z ryb idz do rybnego i kup sobie rybę , to już debilizm


Jędrula wyjebane mam kim dla ciebie jestem. , ale wiem co piszę , tylko dlaczego akurat tobie to przeszkadza, nie jesteś strażnikiem texasu , a może chcesz sie podlizać panom strażnikom , sumienie gryzie , coś nabroiłeś chyba, a może chcesz wstąpic w szeregi , tylko przepisów nie ogarniasz, bo tego co pisze ogarnąć nie możesz a przecież to jest proste . poczytaj sobie wpisy Pana mirgag może coś do ciebie dotrze , człowiek moim zdaniem nie studiował w Polsce i dlatego przewyższa połowę was o 100 lat.no chyba ze chcesz włażić w dupę panom strażnikom, ale bądz ostrożny bo ci mandat wlepią , komuś muszą,(taka praca, trzeba sie wykazać), a już niedługo nie będzie komu,. Z jednym tylko masz rację nic nie wiem o strzelaniu, naprawdę zero.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tylko Kolego utwierdziłeś mnie w tym , że kompletnie nie wiesz o czym mówisz .

Nic a nic nie wiesz w tej powyższej kwestii , jednak tacy ludzie mają zazwyczaj najwięcej do powiedzenia . I mimo , że się mylisz to stwierdzam , że masz prawo się mylić i mieć swoje zdanie , szanuję to i nie mam zamiaru Cię więcej przekonywać . Pozdrawiam i życzę wielkiej ryby .


Ps . A ja często strzelam :)



niech Ci będzie , miło że mogę wyrazić to co czuje i że są tu jeszcze normalni ludzie.

pozdrawiam i miłego strzelania









[2011-11-23 22:25]

@grochskce dostajesz OSTRZEŻENIE za słownictwo! [2011-11-24 06:49]

VIOLATOR74



VIOLATOR74 koledzy jeżeli tak wygląda przyjazn i koleżeństwo w naszym środowisku to współczuję i proponuję na przyszłość zatrudnić w pzw psychiatrę

Kolego potwierdzam.
Normalnie zygać się chce ,i de facto Mirgag ma racje bo chodzilo mu o to nie zeby nie karac zwyklych klusownikow co lowia bez karty czy na podrywke , tylko o to ze Ci co kradna,niszcza bo i tak czesto przy tym jest na masowa skale sieciami pradem, smieja sie i dzieki glupim przepisom maja tylko lzej .
Bo skoro w nocy zwykly wedkarz nie moze wedkowac na lodzie to oni maja wieksze pole do popisu bo mniejsza mozliwosc wpadniecia.

No ale najlepiej wdac sie w pyskowki i obrazac jeden drugiego,normalnie jak dzieci a nie stare chlopy


Kolego , najpierw popraw swą pisownię , bo naliczyłem w powyższym poście --------ich aż 33 !!!!!

A kłusownictwo w każdej formie jest złodziejstwem , gdyby to Tobie z prywatnego stawu kradli ryby , to byś inaczej pisał , ale to przecież państwowe , czyli niczyje ???

Nie podniecaj się bo ci żyłka pęknie,pisalem z telefonu co utrudnia pisanie polskich znaków.
I nie oceniaj jednakowo kogoś kto może kradnie by przeżyć z kimś kto kradnie na masowa skale.
Bo nawet sady inaczej oceniają w takich przypadkach ty oceniasz równo i nigdzie nie napisałem ze złodziejstwo popieram

No ale w Polsce jest tak ze jak ukradniesz chleb w sklepie albo rozdasz chleb biednym  jak pewien piekarz to jesteś wielkim przestępca a jak ukradniesz miliony to jestes biznesmenem.
I niestety często  podobnie jest również w wędkarstwie.
Co każdy wędkujący już dawno zauważył.
EOT
Chore to jest ale tak niestety mamy w Polsce


[2011-11-24 07:29]

VIOLATOR74

grochskce

 

O czym Ty człowieku gadasz ? Kogo obchodzi , że ktoś kradnie z głodu ? Kradnie więc łamie prawo i należy mu się kara przewidziana prawem . Na chleb to trzeba sobie zarobić i wyprzedzając twoją odpowiedz nie próbuj mi wciskać kitu o bezrobociu czy kryzysie . I o jakich bandytach mówisz ? Tu nie ma bandytów tylko ci co popełniają wykroczenia i ci co popełniają przestępstwa – przestępstwo , kłusownictwo . Bzdury piszesz , masz uraz do wszelkiej maści służb bo pewnie sam kłusowałeś i cię nakryli a teraz masz pretensje do całego świata tylko nie do siebie !? Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji i tam pokaż jaki z ciebie chojrak . I co ty wiesz o strzelaniu ? Fulasz człowieku banały jak potrącony , jak dla mnie jesteś zwykłym tchórzem , mądralom przed monitorem który NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





nie bedzie tutaj o kryzysie i bezrobociu, pisze o tym co widze :
* ze policja zajmuje sie łapaniem drobnych pijaczków na rowerze. i wtedy wykrywalność rośnie
zamiast łapać bandytów a wystarczyłoby sie rozejrzeć po sobie/
* ze łapiecie złodzieja rybek jak dłoń , a kłusole łodziami i siedziami jednej nocy walą tony ryb, ryb podkreślam dużych, dających narybek
* robicie z tego wielkie halo.
* piszecie coś o jakimś jebanym jeżu
* robicie sobie ze mnie jaja albo się sami kompromitujecie
* ciągle sie zasłaniacie prawem, wyuczonymi regułkami , a myślenia zero
* ciągle oskarżacie wędkarzy takich jak ja , młodych stażem o kłusownictwo , no jasne w naszym systemie lepiej zagnać owieczkę w kozi róg , niż ruszyć grubą rybę
* wmawiacie nam żę niema bandytów   :)
* każesz mi wstąpić ,,Sam siedzisz przed monitorem i zamiast narzekać wstąpiłbyś do SSR albo PSR czy Policji " a znasz to ...policja, kurwa i złodziej na jednym jadą wozie ,, bo ja nie znam bardziej prawdziwego powiedzenia, a tego nauczyła mnie moja babcia.nauczyła mnie również ,,głodnego nakarmić'' i dlatego zawsze biorę złowione ryby ( nawet wpisuję je do durnego rejestru ) i rozdaje znajomym którym sie nie przelewa,
* wciskacie nam durną propagandę złów i wypuść, i po powrocie z ryb idz do rybnego i kup sobie rybę , to już debilizm


Jędrula wyjebane mam kim dla ciebie jestem. , ale wiem co piszę , tylko dlaczego akurat tobie to przeszkadza, nie jesteś strażnikiem texasu , a może chcesz sie podlizać panom strażnikom , sumienie gryzie , coś nabroiłeś chyba, a może chcesz wstąpic w szeregi , tylko przepisów nie ogarniasz, bo tego co pisze ogarnąć nie możesz a przecież to jest proste . poczytaj sobie wpisy Pana mirgag może coś do ciebie dotrze , człowiek moim zdaniem nie studiował w Polsce i dlatego przewyższa połowę was o 100 lat.no chyba ze chcesz włażić w dupę panom strażnikom, ale bądz ostrożny bo ci mandat wlepią , komuś muszą,(taka praca, trzeba sie wykazać), a już niedługo nie będzie komu,. Z jednym tylko masz rację nic nie wiem o strzelaniu, naprawdę zero.

Kolego z kim Ty dyskutujesz, do niektórych i tak to nie dociera.
Szkoda czasu


[2011-11-24 07:35]

VIOLATOR74   
w pełni zgadza się z Tobą
pozdr.
[2011-11-24 07:42]

@grochskce dostajesz OSTRZEŻENIE za słownictwo!





prawda boli i w oko koli. a tak wymskło mi się parę słówek.
ostrzeżenie odrzucone

[2011-11-24 07:49]

@grochskce dostajesz OSTRZEŻENIE za słownictwo!





prawda boli i w oko koli, a tak wymskło mi się kilka.
ostrzeżenie odrzucone .

[2011-11-24 07:53]

JKarp

CześćTo Cię zaboli:http://www.ssg.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=50Co Waść powiesz na to? Też się wymskło he he...?Zbyszek jak Go znam nie będzie uśmiechnięty jak to zobaczy.Poza tym to jest kradzież i niczym nie różni się od kradzieży ryb nawet takich małych jak dłoń.JK [2011-11-24 07:54]

CześćTo Cię zaboli:http://www.ssg.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=50Co Waść powiesz na to? Też się wymskło he he...?Zbyszek jak Go znam nie będzie uśmiechnięty jak to zobaczy.JK












 . skopiowałem i co pójde siedzieć  czy mandat ?
gratuluje czujności
pozdr.

[2011-11-24 08:02]

JKarp

CześćWidzisz, żeby mieć swoje własne zdanie lub coś komuś zarzucać musisz być sam czysty jak łza. Na tzw beszczela przepisałeś czyjś tekst. Nie jesteś ani jakiś szczególnie młody i chyba niegłupi. Po co zrobiłeś? Dlaczego? Punkty? Myślisz, że Docio nie jest w stanie Cię odszukać? Mylisz się i to bardzo. Nie będziesz wtedy już taki cwaniak i nie zapytasz Go czy pójdzie z tym do sądu czy mandacik. Nie rozumiem Waszych ( Twoich ) dziwnych teorii na temat kłusownictwa. Jak Kali kraść to dobrze a jak Kalemu kradną to już niedobrze. Inaczej byście ćwierkali jak w waszym stawie jakiś kłusol wybierał by ryby. Ale co ja chcę jak Ty komuś zabrałeś jego dorobek.To nie jest tylko artykulik jak sam pewnie myślisz. To jest własność intelektualna.Janusz JKarp [2011-11-24 08:21]

@grochskce dostajesz OSTRZEŻENIE za słownictwo!





prawda boli i w oko koli, a tak wymskło mi się kilka.
ostrzeżenie odrzucone .




Odrzucać, to sobie możesz w domu opr od taty. Kozaczyć możesz u siebie na podwórku, a nie tutaj nam, bo takie zachowania na internecie są już ścigane prawem, a znaleźć cie po IP to chwila moment. Koleżko, przeklinasz na forum, chamsko się odzywasz do i o ludziach na i spoza forum, a do tego jesteś zwykłym złodziejem-plagiatorem forumowym. 
Dostajesz OSTATNIE OSTRZEŻENIE, po czym skontaktuje się z Tobą Redakcja wedkuje.pl



[2011-11-24 08:40]

Za takie chamstwo jakie na tym forum niektórzy prezentują, moderator powinien mieć możliwość natychmiastowego banowania delikwenta co najmniej na rok.
A mając IP takiego klienta uniemożliwiać zakładanie następnych kont.
Jeśli mod ma takie narzędzia, to zachęcam do ich wykorzystywania.


[2011-11-24 12:41]

jurek

Zgadzam się z Tobą Henryku .... kolter .... , na innych portalach wędkarskich za samo napisanie słowa obraźliwego wylatuje się natychmiast . Kultura musi obowiązywać wszędzie , można dyskutować , nie zgadzać się z czyimiś opiniami , ale w miarę kulturalnie .
[2011-11-24 13:21]

Iras1975

Witam.

Gdy na to forum "zajrzą" jacyś kłusownicy to pękną ze śmiechu! My się kłócimy a oni robią swoje...

Ja na koncie mam jedną zatopioną łódkę (kłusowników) i dziury porobione w drugiej z tworzywa bo była niezatapialna...

Co do SSR z mojej okolicy to strach pisać! Lepiej gdyby pozostali na wodzie sami kłusole bo wtedy jest mniej ryb do podziału i tym samym trochę więcej dla wędkarzy!!! 

Pozdrawiam.

[2011-11-30 22:02]