Zaloguj się do konta

Kłusownik nad jeziorem Białym

utworzono: 2011/02/10 15:38
Sniper64

Trochę to nie tak! Również chciałbym poznać nazwisko i imię tego pana co niby do niego się zwracałem jak i inni tu Koledzy! Co nie zdarzyło się na tym forum,więc nie rozumiem czym ten pan się tak przejął!Może mi umknęło gdzieś to Nazwisko?
[2011-02-23 20:29]

Trochę to nie tak! Również chciałbym poznać nazwisko i imię tego pana co niby do niego się zwracałem jak i inni tu Koledzy! Co nie zdarzyło się na tym forum,więc nie rozumiem czym ten pan się tak przejął!Może mi umknęło gdzieś to Nazwisko?



Żaden z Was nie złamał prawa. Żaden z artykułów tu zacytowanych nie ma odzwierciedlenia w Waszych wypowiedziach. 


[2011-02-23 20:34]

karlik

Koledzy dojdzie do tego że na łamach naszego portalu nie będzie można żadnej opini wyrażić czy ewentualnie dać wskazówki  kolegom z okęgów o postępowaniu wędkarzy w ich rejonie (dodam tych nie sfornych wędkarzy)
[2011-02-23 21:02]

jurek

Następnym razem kolego ....... kwiatek ....... rozeznaj  się kto na portalu jest strażnikiem lub zadaj to proste pytanie , nie będzie potrzeba takiej pisaniny ,

A swoja drogą nic nie padło , żadne nazwisko , A widzicie , że prawdopodobny kłusol , w którym odezwało się sumienie , walczy teraz o swoje dobre imię , ale chyba za późno , bo to za swoją sprawą stało się to , co jest napisane powyżej .
[2011-02-24 12:41]

kwiatek

witam koledzy !
Panie Jurku następnym razem to wyciągam aparat i zrobię zdjęcia , wtedy będzie dowód nie do podważenia i nie będzie takich szopek na forum!!!

ps.serdeczne życzenia imieninowe dla kolegi MASTIFF !!!
[2011-02-24 17:42]

Sniper64

[2011-02-24 18:11]

Dzięki @Kwiatek............. I nie rozstawaj się z aparatem, chociaż w komórce :) [2011-02-24 18:58]

krzyzanowski79

Przyłączam się do życzeń dla Mastiffa.Kwiatek szykuj łódeczkę,bo sezon za pasem.
[2011-02-24 20:46]

Przyłączam się do życzeń dla Mastiffa.Kwiatek szykuj łódeczkę,bo sezon za pasem.




Dziękuję bardzo.......... :)



[2011-02-24 20:51]

kwiatek

witam koledzy !
zamówiłem już super aparacik foto.! kłusole niech się mają na baczności!!!!
[2011-02-25 12:14]

witam koledzy !

zamówiłem już super aparacik foto.! kłusole niech się mają na baczności!!!!



I trzaskaj każde zauważone "numery" na łowiskach (zwłaszcza na jednym) i wysyłaj Jurkowi. 



[2011-02-25 17:59]

SzaryWilk25

Czy Ty kwiatek jesteś taki święty?????  Czy Ci ryby nie biorą???? hahahahahahahhahaha........       :) :) : )
[2011-03-11 22:24]

Czy Ty kwiatek jesteś taki święty?????  Czy Ci ryby nie biorą???? hahahahahahahhahaha........       :) :) : )


Oj chyba masz nieczyste sumienie skoro zaczynasz jechać po tych co chcą utrzymywać ład i pożądek  na naszych łowiskach, oj nieładnie [2011-03-11 23:34]

jurek



SzaryWilk25
0 Mam problem ].Mam kolege który kusuje konkretnie na szupaki niewiem co robic przecież nie doniose na niego ??!! Prosze o porady


Wal łubem w kamień i naucz się pisać ćwoku bo żal mi Ciebie czytać -dyslektyku!!! Kiedyś było ORMO -  dziś jesteś Ty bezradny  pajacu!!!!!!!



Masz rację Adamie ......


bochniakas
62    ten gościu zalogował się wczoraj i pewnie to ziomek tego kłusola . [2011-03-12 14:01]

HeadAche

"Fakt, że jest zdecydowanie lepszym wędkarzem od Pana[...]"

Hahaha, dobry adwokat nawet dogryzie w imieniu mocodawcy:D:D:D


"Mój klient opłaca składki[...]"

Drogi panie adwokacie, niech pana klient sobie składki nawet na wszystkie okregi w polsce opłaci. Łamie RAPR i koniec kropka. Nie ma czegoś takiego jak leganly kłusownik.


Tragikomedia.

[2011-03-12 18:56]

Witam .Czytale dokladnie artykul i nigdzie nie widze zeby bylo wymienione nazwisko wiec po co ta cala szopka ?
[2011-03-13 19:29]

pawelbrzeski4

Witam wszystkich przeczytałem dokładnie wszystkie posty na forum i dla mnie śmieszny jest ten per Waldek i rzekomy adwokat pismo wystawiane na forum ciekawe o ile wiem to takie rzeczy przysyła się na piśmie a nie wystawia na forum jeszcze z wpisanym błędnym rokiem.

[2011-03-13 20:54]

kwiatek

kolego SZARY WILKU25 nie nie jestem święty ! jestem zwykły człowiek przestrzegający pewne zasady!!! a odnośnie pytania drugiego to chciałbyś żeby CI ryby brały tak jak mi !!!! pozdrawiam
[2011-03-21 17:26]

Łomatko, to sobie poczytałem waszego postu z Panem papugą ziomale :-)

Ten koleś na bank jest niedouczonym bliźniakiem Rozalskiego i na 100% miał w dzieciństwie poprzybijane zabawki do podłogi :-)))))))

[2011-04-06 00:12]

Waldi Fish

Ładny kwiatek z tym Kwiatkiem, Panem Waldkiem-kłusownikiem i pseudoadwokatem.
[2011-04-11 20:13]

Rybeczka87

Drogi Panie Mecenasie,

 

Pozwolę sobie na kilka uwag:

 

  1. w Polsce mamy wolność słowa, oczywiście z poszanowaniem dobra innych ludzi;
  2. niejaki Kwiatek nie posługuje się danymi personalnymi osoby, o której pisał. Osób o nicku WALDEK w Internecie zapewne jest wiele, wiele… Mi osobiście WALDEK kojarzy się z serialowym Kiepskim;
  3. po trzecie istnieje społeczny obowiązek przeciwstawiania się łamaniu prawa, a nie zostawanie obojętnym w obliczu jego łamania- w tym wypadku jest to łowienie niewymiarowych ryb;
  4. po kolejne: „ Mój klient opłaca składki i nie kłusuje” - opłacanie składek wędkarskich nie jest równoznaczne z zastosowaniem się do praw wędkarzy i w tym wypadku powstrzymania się od łowienia niewymiarowych ryb;
  5. po piąte: „ Fakt, że jest (Pana Klient) zdecydowanie lepszym wędkarzem od Pana (tzn. Kwiatka)”. Dlaczego taka osoba jak Pan, Panie Mecenasie pozwala sobie na obrażanie niejakiego Kwiatka na forum wędkarskim i kwalifikowania go w kategorii gorszej od tej jaką reprezentuje Pana klient? Dał ktoś Panu takie prawo? Może teraz per Kwiatek powinien wystosować pozew o przeprosiny?
  6. po kolejne: dlaczego dla Pana, Panie Mecenasie, osoby bezstronnej reprezentującej prawo RP słowa per Kwiatka są mniej znaczące od słów per Waldka? Hm… czyżby to kwestia tego samego nazwiska? Względem prawa wszyscy są równi, bez względu na więzi rodzinne.
  7. i tak ostatnie, po wpisie Kwiatka, wielu tu osobą trochę nerwy puściły i były różnego rodzaju wpisy, ale być może lepsze jest zaproszenie Pana Waldka do szczerej rozmowy na forum z innymi uczestnikami, niż tylko zasłaniać się pozwami- domniemam zrobionymi przez kogoś z rodziny.

 

Pozdrawiam

[2011-05-12 12:11]

jurek


Pseudonim: rzadziak1
Imię i nazwisko: Krzysiek Wozniak
W portalu od: 2011-03-29
Ranga: Początkujący (12)
Zapisany do: Koło PZW nr 001 Dz. Warszawa Śródmieście
dodaj do znajomych napisz wiadomość

Do dupy ten portal

Ostatnio dodani znajomi:



Brak dodanych znajomych.


Ostatnio dodane zdjęcia:




Brak zdjęć.




Jakbyś kolego znał osobiście Marcina Różalskiego , to nie pisałbyś o nim takich bzdetów ( ja Marcina znam ) , a ty żałuj , że go nie poznałeś , bo by było źle z Tobą za to obrażanie.

Zresztą osoba inteligentna może dużo powiedzieć o Twoim profilu

[2011-05-24 10:56]

Pseudonim: rzadziak1
Imię i nazwisko: Krzysiek Wozniak
W portalu od: 2011-03-29
Ranga: Początkujący (12)
Zapisany do: Koło PZW nr 001 Dz. Warszawa Śródmieście
dodaj do znajomych
napisz wiadomość


Do dupy ten portal





Nie wiem co on jeszcze tu robi..........

[2011-05-24 11:40]

margor1976

no i się zesrało, lewe pozwy, lewy adwokat...........sprawa nie doczekała zasłużonego finału, chyba że kolega jurek przemycił na RAKOWIECKĄ, JAKIEGOŚ NET BOOKA:)
[2011-05-24 21:03]

Tak się składa , że znam i często widywałem kolego. A z Panem Mecenasem,to był "cytat" z Wirtualnej Polski który kiedyś przeczytałem i mnie rozbawił :-)))
 Dodałeś , że "osoba inteligentna dużo może powiedzieć o moim profilu" :-)))
Rozumiem, że to był cytat i żart? :-) 
Przyjacielu, kolego ,Jurku. Jesteś wędkarzem z okręgu Płockiego , działasz w Straży Społecznej, jesteś weteranem w PZW i przez tyle lat patrzyłeś jak pseudo dzierżawcy czyszczą z ryb wasze jeziora np: Soczewkę i Wisłę w okolicy  Brwilna, Nowego Duninowa ??? Pamiętasz co robiła spółka SUM w tych okolicach, że składki za łowienie nie płaciłeś w PZW , tylko w spółce? Wiesz ile km odcinka Wisły dzierżawili? Wiesz, że brali wszystko z sieci? Wiesz , że co roku przed tarłem sandacza sieć była ustawiona na odcinku kilometra wzdłuż wyspy metr od trzciny? Wiesz , że od tamtego czasu do ubiegłego roku kiedy nie pojadę na ten przepiękny odcinek Wisły wqrwiam się ciągle , kiedy muszę podnosić silnik , żeby nie zaplątać się w sieć, która jest non-stop od wiosny do jesieni (przegradza całe wejście do zatoki)? Co robisz przyjacielu w tym kierunku? Przecież jesteś tam tyle lat i możesz na to patrzeć?  Znam te wody , bo na nich łowiłem z ojcem od dziecka i wiem jakie były ryby i jakie są.  
Powiedzieć Ci przyjacielu,jakie jest na to wszystko lekarstwo ?
 Rozwalić ten stary zmurszały beton i pozwolić młodym ludziom działać. Szanuję ludzi starszych, działaczy którzy są zasłużeni dla PZW, ale na Boga nie można być decydentem w wieku 70-80 lat bo taka jest średnia wieku tych, których piłą spalinową nie da się odciąć od stołka na którym przez wiele lat siedzieli w zarządach PZW. Mam serdecznego przyjaciela , który był Prezesem w jednym z mazowieckich kół.(nie podam miasta, przepraszam) Młody inteligentny i oddany wędkarstwu chłopak, który doprowadził jeden z główniejszych zbiorników koła do takiego stanu, że ludzie jechali z promienia 50km , żeby połowić. Kto pomagał przy wycinaniu trzciny, oczyszczaniu terenu? sami młodzi ludzie!!! Gdzie byli działacze??? Może na majówce???:-) Kiedy było zarybianie, to młodzi przyszli z woderami , żeby wpuszczać ryby a starzy z reklamówkami. Więc się Prezes osobiście zapytał po co im te reklamówki i czy będą śmieci zbierać? A oni , żeby im wrzucił na spróbowanie tych ryb, które wpuszczają. Koleś parsknął śmiechem i powiedział, żeby sobie wzięli wędki i złowili. Wiecie co było dalej??? Tak kopali pod nim doły, że go z kolesiami (również) betonami z okręgu odwołali. Więc przestańcie się przyjaciele podniecać płotką , która miała 14,5 cm :-) Bo nie w tym pół centymetra tkwi problem !!!Myślę, że inteligentni wędkarze zrozumieją to, co napisałem.:-) Pozdrawiam Cię Jureczku.PS: Jak kiedyś na tym odcinku Wisły , który opisałem zobaczysz ponton lub łódkę WMA-WAR , to zapraszam na kiełbaskę z ogniska i piweczko :-) HASŁO :JUREK :-)
Pseudonim: rzadziak1
Imię i nazwisko: Krzysiek Wozniak
W portalu od: 2011-03-29
Ranga: Początkujący (12)
Zapisany do: Koło PZW nr 001 Dz. Warszawa Śródmieście
dodaj do znajomych napisz wiadomość

Do dupy ten portal

Ostatnio dodani znajomi:



Brak dodanych znajomych.


Ostatnio dodane zdjęcia:




Brak zdjęć.




Jakbyś kolego znał osobiście Marcina Różalskiego , to nie pisałbyś o nim takich bzdetów ( ja Marcina znam ) , a ty żałuj , że go nie poznałeś , bo by było źle z Tobą za to obrażanie.

Zresztą osoba inteligentna może dużo powiedzieć o Twoim profilu



[2014-02-12 16:23]