Zaloguj się do konta

Kłusownik nad jeziorem Białym

utworzono: 2011/02/10 15:38
roman76

ale panowie ja do tej porze myślałem że takie rzeczy to tylko w erze
[2011-02-16 20:09]

bluehornet

ale panowie ja do tej porze myślałem że takie rzeczy to tylko w erze

No i Masz rację , bo w Orange cudem jest , jak się gdzieś dodzwonisz !!!
[2011-02-16 20:16]

Sebastian Kowalczyk

Dopiero teraz sobie przeczytałem temacik.
NIEWIARYGODNE :D
[2011-02-16 20:22]

Dopiero teraz sobie przeczytałem temacik.

NIEWIARYGODNE :D



Witamy na wedkuje.pl ..........hahahahahahaahahahaha......



[2011-02-16 20:25]

Dopiero teraz sobie przeczytałem temacik.
NIEWIARYGODNE :D

Takie rzeczy tylko na wędkuje.pl,nawet era wysiada..;))
[2011-02-16 20:25]

Dopiero teraz sobie przeczytałem temacik.
NIEWIARYGODNE :D



ale prawdziwe...

[2011-02-16 20:26]

kwiatek

chłopaki to teraz ja was  przepraszam ! bo to wszystko prze ze mnie!!! i za  Smoleńsk wulkan i wielką wode w 2010 też !!!!!! soooooorrrryyyyyyyy!!!!!!!!
[2011-02-16 21:43]

Sniper64

Noooo...W końcu :)))) Co tak długo:))))
[2011-02-16 21:56]

roman76

chłopaki to teraz ja was  przepraszam ! bo to wszystko prze ze mnie!!! i za  Smoleńsk wulkan i wielką wode w 2010 też !!!!!! soooooorrrryyyyyyyy!!!!!!!!


no kolego z tej wielkiej wody to raczej bym nie żartował
[2011-02-16 21:59]

roman76

ale podtekst każdy rozumie hehe
[2011-02-16 21:59]

Jędrula

No co tu się stało . Ale odlot , masakra !

Normalnie nie wiem co powiedzieć ? Już wiele widziałem na tym portalu ale czegoś takiego się nie spodziewałem ? To sobie chłopina narobiła heheheh

[2011-02-16 23:06]

Jędrula

Prawnik ? łehehehehe

[2011-02-16 23:07]

Eee, tam.... No i ch.. wyszło z wieczornego thrillera, jakiś qwa Harlequin się zaczął robić... ;) Jeszcze tylko niech ktoś zdjęcie tubki wazeliny wrzuci to bełtnę wieczornym piwem... ;) [2011-02-16 23:26]

jurek

Nie macie kogo i za co przepraszać , powinien się pokalać i prosić o przebaczenie ten nowy użytkownik , co się wczoraj zalogował .... Per Waldek ... Zagajowski --- który oszukał Redakcję podając nie swoje nazwisko , a to jest ten gostek podejrzany o mordowanie szczupaczków w nieregulaminowy sposób , po prostu chyba żyje z tego procederu ----------------- A nazywa się Pan Waldemar Zagajewski ,


I nigdy za nic ja osobiście Cię nie przeproszę  , a to , że nadużyłeś  pism prawdziwego adwokata , może doprowadzić cię przed oblicze Sądu Rejonowego ( o ile adwokat potwierdzi twoją wersję , a na pewno nie , bo sam by złamał procedury prawne i powinien On dochodzić człowieku od ciebie , nie tylko przeprosin )


Nie myśl człowieku , że nie jesteś na celowniku , ja jestem cierpliwy , ale sprawiedliwy i wcześniej , czy później dasz się złapać , bo jak już raz zasmakowałeś tego .......... , to nie przestaniesz i nie są to groźby z mej strony , tylko dobra rada ........... P.S --skopiowałem cały wątek na potrzeby Sądu.

Dlaczego nie odezwałeś się od pierwszego mojego komentarza , boś cykor i wiedziałeś , że źle zrobiłeś , myślałeś , że kogoś tym zastraszysz , teraz jesteś tak wściekły z niemocy
[2011-02-17 10:17]

JaroDaw

Nie wiem czy dobrze kombinuje, ale przecież Wy już dawno w pierdlu siedzicie:
W związku z Pana wpisem, dokonanym 10 lutego 2010 r., na forum wędkarskim Wiadomości Wędkarskie na stronie:  http://forum.wedkuje.pl/post/klusownik-nad-jeziorem-bialym/216540/0# , stanowiącym naruszenie

no chyba że Wasza sprawa ciągnie się już ponad rok ;)))))))
Tak na marginesie, mamy luty, a tu już kandydat do : WĄTEK ROKU [2011-02-17 11:12]

Jaki "adwokat" taka precyzja w pismach........ :)))))))))))))) [2011-02-17 11:17]

adamoski

Wow... nigdy nie przypuszczałem , że ten temat tak pójdzie:) Były juz na portalu modlitwy , teraz idą pozwy...co dalej Panowie , co dalej:) Najlepsze forum w sieci:)  [2011-02-17 14:33]

ciekawe co pan adwokat na to ...czekamy>>>>>?????????????????????//
[2011-02-17 15:17]

kwiatek

witam koledzy ! z niecierpliwością czekam na  komentarz  pana ;( PAPUGOwskiego) co dzisiaj ciekawego wymyśli ???
[2011-02-17 17:33]

Sniper64

Witam Chłopaki..:)))
Jeszcze jestem :)))
Mnie to zastanawia! Jak można pozywać kogoś za coś jak się nawet nie pisało o jego imieniu i nazwisku,,nawet założyciel tematu tego nie zrobił:) a tu nagle takie pozwy,chyba odezwał się ten ktoś co domyślił się o kim mowa...!
I proszę się nie śmiać ze mnie bo którego pozwę:))))
[2011-02-17 18:28]

kwiatek

najlepszą obroną jest atak!!! ale nie boje się tych pozwów ! 
[2011-02-17 18:36]

Ale dajcie sobie spokój z tym już :))))

To, co napisałem zaraz pod jego postami-pozwami jakoś pozostało bez echa i takim pozostanie, bo napisałem wyraźnie, że podstaw nie ma, a wiem co piszę.

"Nakłanianie do pozbawienia życia........

"Jak MU walniesz...." ... Komu "MU" Panie Mecenasie? Czy określił Pan Marek Więckowski personalnie lub choćby w domyśle osobę o której zwraca się tymi słowami? Może to były słowa skierowane do mnie, lub do kogoś innego? Czy uwzględnił Pan także w swym osądzie aspekt humorystyczny owego wpisu zaznaczony na jego końcu charakterystycznym dla forów internetowych "uśmiechem" - " :)", kwalifikując go jako wyjatkową szkodliwość społeczną, zamiast swego rodzaju żart, dowcip, humoreskę? Proszę o wskazanie znamion przestępstwa. Pozwany nie dostarczył ani rad, ani narzędzia do popełnienia czynu zabronionego w stosunku do osoby Pana klienta, ani też do tego niczym nie nakłaniał, wyraźnie wskazując cel. Czy uważa Pan również, iż użyte w tym wypadku słowo "Trzymaj" przez pozwanego, sugerujące "wzięcie" zdjęcia ukazujacego broń, jest przesłanką do realnego spełnienia czynu zabronionego? Czy zdjęciem można cyt. "walnąć" wyczerpując znamiona przestępstwa z art.148 par. 1 KK? Słowa Pana Jerzego Suchodolskiego, również nie były kierowane do jasno określonej personalnie osoby. Może również do mnie, lub kogoś innego? Proszę wskazać NAM dowód na jakąkolwiek personalizację słów obu Pozwanych a co za tym idzie uzasadnić zastosowanie art.18 par. 2 KK w związku z art.148 par.1 KK. Dziekuję."
 

[2011-02-17 18:48]

Witam koledzy
ma nadzieje ze ten pan adwokat odpowie za to ...
[2011-02-17 18:50]

mariusz1236543

Po przeczytaniu wszystkich postów  ciekawe dlaczego nikt z koła sochaczewskiego ( oczywiście oprócz kwiatka) nic na temat w/w pana W nie napisał jak również nie skomentował tej sprawy. Podejrzewam ,że wielu wędkarzy zna osobiście tego pana . Ja osobiście tego pana nie znam , ale jest mi wstyd ,że takich wędkarzy moje koło posiada. Nawiązując do wcześniejszych przeprosin szacownych kolegów po kiju przyłączam się do przeprosin i  PRZEPRASZAM  ZA GRADOBICIE , POŻARY , POWODZIE I WSZYSTKIE KLĘSKI ŻYWIOŁOWE WYSTĘPUJĄCE W NASZEJ PIĘKNEJ PRZYRODZIE - MEA KULPA.

[2011-02-17 21:37]

miszczunio

A ja nie przeprosze bo to nie ja bylem i nie moja reka.
[2011-02-17 21:42]