Zaloguj się do konta

Kłusownik nad jeziorem Białym

utworzono: 2011/02/10 15:38
kazik-kz2

Mastiff cos słabo szukałeś, ja kogos takiego znalazłem:

Jacek Zagajewski

Numer legitymacji:

Status: czynny zawodowo

Profil: Adwokat

Data wpisu: 2009-10-14

Izba: Izba Adwokacka w Warszawie

Kancelaria: Kancelaria Adwokacka

Adres kancelarii: ul. Dobra 54 lok. 95, 00-312 Warszawa

Kontakt kancelarii: tel. 791-588-922,





Kazik, ja nikogo nie szukałem. Poczytaj dokładnie KTO.



Ok, sorry, przeoczyłem.

Tak czy inaczej, takiego adwokata znalazłem.



 

[2011-02-16 13:45]

jurek

Zgadza się , ale ten prawdziwy mecenas , nic nie wie o sprawie i nawet nie ma pojęcia , że istnieje taki Portal wedkuje.pl   ---------- dowiedziałem się od niego , że nie istnieją takie procedury ( ja też wiedziałem ) i , że ten Pan odpowie za to przed Sądem Rejonowym , ale Pan mecenas poprosi , żeby sprawę Sąd skierował do Sadu Rejonowego w Warszawie ...................  Pan ....Per Waldek .... podaje w swym profilu , że nazywa się Waldemar Pagajowski ----------- w rzeczywistości nazywa się Waldemar Zagajewski ----------- zmienił tylko imię prawdziwego adwokata , co nie ujdzie mu na sucho . Jestem umówiony z Prezesem Sadu Okręgowego w Płocku ( a do tego czasu Policja ma ustalić pewne fakty , o których pisać mi raczej nie wolno ) Adwokat z Warszawy nazywa się Jacek Zagajewski . Uważa , że trochę pozmienia literek i już nastraszy wszystkich .


A nasz bohater zalogował się dziś i straszy innych .
[2011-02-16 14:15]

jurek

No to ciekaw jestem , co ten Pan będzie miał Nam do powiedzenia w tym wątku , czy może zamilknie na zawsze ................ Ale inni się upomną o swoje ?
[2011-02-16 14:35]

No to myślę, że mamy trzy kontrpozwy :)))))))))))))))))))))) [2011-02-16 14:41]

zbynio5o

cytat : Sąd sądem, ale sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie !!! [2011-02-16 15:08]

jurek

Zbynio , dobra ta fotka , to ten zaczepny F1 ?
[2011-02-16 15:11]

Zbynio , dobra ta fotka , to ten zaczepny F1 ?




To dość wkurzony F1 :)))))))))))))))))))))))))



[2011-02-16 15:12]

Nakłanianie do pozbawienia życia........

"Jak MU walniesz...." ...  Komu "MU" Panie Mecenasie? Czy określił Pan Marek Więckowski personalnie lub choćby w domyśle osobę o której zwraca się tymi słowami? Może to były słowa skierowane do mnie, lub do kogoś innego? Czy uwzględnił Pan także w swym osądzie aspekt humorystyczny owego wpisu zaznaczony na jego końcu charakterystycznym dla forów internetowych "uśmiechem" - " :)", kwalifikując go jako wyjatkową szkodliwość społeczną, zamiast swego rodzaju żart, dowcip, humoreskę? Proszę o wskazanie znamion przestępstwa. Pozwany nie dostarczył ani rad, ani narzędzia do popełnienia czynu zabronionego w stosunku do osoby Pana klienta, ani też do tego niczym nie nakłaniał, wyraźnie wskazując cel. Czy uważa Pan również, iż użyte w tym wypadku słowo "Trzymaj" przez pozwanego, sugerujące "wzięcie" zdjęcia ukazujacego broń, jest przesłanką do realnego spełnienia czynu zabronionego? Czy zdjęciem można cyt. "walnąć" wyczerpując znamiona przestępstwa z art.148 par. 1 KK? Słowa Pana Jerzego Suchodolskiego, również nie były kierowane do jasno określonej personalnie osoby. Może również do mnie, lub kogoś innego? Proszę wskazać NAM dowód na jakąkolwiek personalizację słów obu Pozwanych a co za tym idzie, oraz uzasadnić zastosowanie art.18 par. 2 KK w związku z art.148 par.1 KK. Dziekuję.




Doczekamy się ustosunkowania się do powyższego "Panie mecenasie"?





[2011-02-16 15:14]

bluehornet

Czytam , czytam i własnym oczom nie wierzę , że istnieją jeszcze tacy dziwni ludzie , jak osobnik wymieniony w tytule wątku .
[2011-02-16 15:19]

Grzesiu. Strażnik się dziwi? :)))))) [2011-02-16 15:26]

bluehornet

Dziwi mnie nieudolny sposób wypisania pozwów !!!
[2011-02-16 16:10]

Dziwi mnie nieudolny sposób wypisania pozwów !!!




No cóż.... Adwokat by umiał :)



[2011-02-16 16:11]

jurek

Słuchajcie , ( a raczej czytajcie koledzy ) on pewnie dostał niejeden wyrok , czy pisma procesowe i postanowił trochę pościągać sobie , żeby wyszło , że pisze ...jaśnie oświecony kł*******k ???
[2011-02-16 16:16]

bluehornet

Dziwi mnie nieudolny sposób wypisania pozwów !!!




No cóż.... Adwokat by umiał :)



Dla mnie ww osobnik zasłużył na miano " PAPUGES " !!!

[2011-02-16 16:24]

kwiatek

nie mam zamiaru nikogo przepraszać !  nikogo nie nazwałem po nazwisku . a per WALDKÓW  W NASZYCH SZEREGACH  JEST JAK PSÓW! 
[2011-02-16 18:17]

Odesłany tu przez Mastiffa zwariowałem.....Troszku życia tu spędziłem i wiele różnych schorzeń ja tu widziałem,ale ten mości papugowski to mnie rozwalił,jak ten F1....Proponuję mu wpierd...lic te swoje pozwy do butów,może wyższy będzie.W sprawie zaś kłusownika i sposobu rozwiązania zapodanego przez Snajpera (AWM) to stwierdzam że za drogo ,koszty pojedyńczej pestki do tej armatki zbyt wysokie aby je na takiego łacha ponosić,kolbom panowie ,kolbą.Ewentualnie Jurkową cegłą,tylko taką z komina,od sadzy,bo już się do niczego nie przyda poza rozbiciem tego durnego czerepu.
[2011-02-16 18:25]

bluehornet

nie mam zamiaru nikogo przepraszać !  nikogo nie nazwałem po nazwisku . a per WALDKÓW  W NASZYCH SZEREGACH  JEST JAK PSÓW! 

Kwiatuszku , nie Denerwuj się , zgadza się , nikogo z nazwiska nie Wymieniłeś , w związku z powyższym osobnik z tytułu wątku może nam naskoczyć !!! Per Grzesiek !!!
[2011-02-16 18:30]

bluehornet

Odesłany tu przez Mastiffa zwariowałem.....Troszku życia tu spędziłem i wiele różnych schorzeń ja tu widziałem,ale ten mości papugowski to mnie rozwalił,jak ten F1....Proponuję mu wpierd...lic te swoje pozwy do butów,może wyższy będzie.W sprawie zaś kłusownika i sposobu rozwiązania zapodanego przez Snajpera (AWM) to stwierdzam że za drogo ,koszty pojedyńczej pestki do tej armatki zbyt wysokie aby je na takiego łacha ponosić,kolbom panowie ,kolbą.Ewentualnie Jurkową cegłą,tylko taką z komina,od sadzy,bo już się do niczego nie przyda poza rozbiciem tego durnego czerepu.

Luxis , a jakby mu coś takiego zaserwować znienacka i po cichutku , ukradkiem , z zaskoczenia ???!!!
[2011-02-16 18:33]

Sniper64

Witajcie :)

Nie wiem jeszcze o co chodzi i co tak wkurzyło co nie których kolegów,le się uśmiechnijcie bo deszcz zacznie padać i jak na ryby pójdziemy..:)0
[2011-02-16 18:35]

bluehornet

Ja już Mareczku czekam z utęsknieniem na ustabilizowanie się pogody i wypad nad rybki ( Pod lodem nie łowię ) . Przecież trza troszkę sprzęt i kościska rozruszać - tym bardziej , że 9 kwietnia Zawody " Rozwarcia " Sezonu 2011 . Może się uda jakieś dobre miejsce zająć !!!
[2011-02-16 18:43]

bluehornet

Do boju !!!
[2011-02-16 18:46]

Sniper64

nie mam zamiaru nikogo przepraszać !  nikogo nie nazwałem po nazwisku . a per WALDKÓW  W NASZYCH SZEREGACH  JEST JAK PSÓW! 

Przeprosił bym tylko kogo i za co ????
[2011-02-16 18:51]

Aaaaaaalllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeśśśśśśśśśśśśśśśśśśś tego nadziabał Grześ!!!!!!!!!!!! Te wszystkie to od uszczęśliwionych kobiet, a wędkarskie masz jakieś? [2011-02-16 18:53]

Sniper64

Łooo... Matko!!! :) Teraz przeczytałem wszystko:) No muszę powiedzieć że prawnik jest gitara! Tylko niech nam powie do kogo pisałem używając nazwiska! A Że bym miał czas to również bym założył sprawę prawnikowi..Muszę zadzwonić do mojego wujka Prokuratora Okręgowego co zrobić z tym fantem!!!  
[2011-02-16 18:56]

Przeprosił bym tylko kogo i za co ????




Mnie możesz przeprosić, Jędrule, luxisa, GHOSTA, Piotrka, Grzesia, Michała, Robertów, Rafała, Łukasza, Pawła, Jurka, Klepe, Tomka i za Smoleńsk i za mróz. Jest za co, oj jest :))))))



[2011-02-16 18:57]