Kłusownik na prywatnym stawie

/ 8 odpowiedzi
Panowie mam do Was pytanie. Mój kolega ma prywatny staw. Oraz 1 problem bo jest taki pewien delikwent, który sobie przychodzi na staw i łowie bez pozwolenia.. Przyłapał go 2 razy na łowieniu wędką ale ostatnio okazało się, że wyłapał wszystlie ryby na prąd.. Jaka kara jest za takie wyczyny? Bo miejscowy policjant powiedzial ze mandat by wynosił 200zł ale dobrze wiemy, że by go nie zapłacił..Co o tym myślicie? 
TheBill


Policjant opowiada głupoty. Kradzież jak każda inna. Jakby koledze ukradł samochód to też według policjanta mandat 200zł? Sprawa do sądu tylko trzeba mieć dowody na to ze ryby były i delikwent je wyłapał. (2017/01/09 16:07)

luxxxis


Polecam klasyczny wpierdol tudzież zwodowanie,a najlepiej obie metody połączyć.Mandat,pokiwanie palcem,słowna nagana,wbita tablica---to nie działa,a bynajmniej nie w tym kraju. (2017/01/09 16:07)

Jędrula


To przestępstwo, za przestępstwa nie wystawia się mandatów. Musisz udać się do najbliższej jednostki policji i złożyć zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Wskazać kto kłusuje na Twoim stawie i kiedy. (2017/01/09 16:17)

Jędrula


Policjant opowiada głupoty. Kradzież jak każda inna. Jakby koledze ukradł samochód to też według policjanta mandat 200zł? Sprawa do sądu tylko trzeba mieć dowody na to ze ryby były i delikwent je wyłapał.

  To zależy jaką wartość ma mienie,bo w świetle prawa, kradzież kradzieży nie równa. (2017/01/09 16:20)

TheBill


Policjant opowiada głupoty. Kradzież jak każda inna. Jakby koledze ukradł samochód to też według policjanta mandat 200zł? Sprawa do sądu tylko trzeba mieć dowody na to ze ryby były i delikwent je wyłapał.

  To zależy jaką wartość ma mienie,bo w świetle prawa, kradzież kradzieży nie równa.

Oczywiście, założyłem że skoro wybrał caly staw ryb to były warte więcej ni 500zł

  (2017/01/09 16:39)

adamoso123


No proste ,że iść na komisariat. Tylko muszą być dowody , a jak nie ma dowodów to uprzykszyć mu życie.  (2017/01/19 12:39)

Robson666


w tym przypadku top najlepiej byłoby tego cwela wrzucić do wody razem z tym prądem. Czyżby kolega nie miał znajomych którzy pomogli by mu z poradzeniem sobie z tym problemem... (2017/01/21 21:04)