Kłusownicza noc

/ 53 odpowiedzi
cierpliwy1


Moim zdaniem taki delikwent który nie ma z czego zapłacić nałożonej grzywny powinien odpracować tą kwotę przy sprzątaniu brzegów rzek lub zbiorników wodnych.Byłby z tego większy pożytek niż odsiadka na koszt państwa.
Pewnie się z tego nie ucieszysz ,ale mocno ściskam ci rękę .Takie powinny zapadać kary a nie 200zł ,które kłusol szybko odrobi .Przymusić pseudo wędkarzy do sprzątania to jest myśl a dla większości z nich jaki to wstyd przed kolegami.Pozdrawiam (2012/07/29 11:57)

kawiorek


Czytam ten temat i oczom nie wierzę. Wszyscy jesteśmy wędkarzami a jednak tak drastyczne różne opinie.
Jak widzę Meridianon jest w SSR, a zatem nie pobiera pensji z budżetu państwa za ściganie kłusowników i wędkarzy, którzy celowo lub z roztargnienia popełnia wykroczenia nad wodą. Poświęca swój wolny czas na czyszczenie łowisk z delikatnie mówiąc nieodpowiednich łowiących i wklejając swoje sukcesy słucha kąśliwych i złośliwych komentarzy. Dla mnie ukaranie wędkarza za rzucenie niedopałka czy opakowania po zanęcie na brzeg jest sukcesem dla Strażnika, bo każdy z nas chce przyjść na czyste łowisko.
Jak słucham odpowiedzi typu złap tego co setki metrów sieci zastawia a nie takiego co na 3 wędki łowi to ciśnie mi się na usta odpowiedź: Idź na najbliższe walne zebranie koła, zgłoś się do SSR i pokaż jak ich łapać. Nie raz i nie dwa Strażnik SSR się nad wodą nasłucha od kilku pijanych "kolegów" - wędkarzy, że mu się nudzi, że nie ma co robić i się czepia. Nie raz na swój temat usłyszy wiązankę epitetów. Nie raz bywało, że musieli uciekać bo grupka niby wędkarzy - pijanych nastolatków groziła nożami itp a jednak robią swoje i CHWAŁA IM ZA TO.

Kolego najlepiej nie czytaj co tu piszą tylko wklejaj kolejne sukcesy.
Pozdrawiam

To jest chore zeby sam siebie chwalic pod innym nikiem??
(2012/07/29 12:06)

jurek


Moim zdaniem wiele osób wypowiedziało się w tym 3 -stronicowym wątku i żeby nie było obrażania , wątek blokuję . (2012/07/29 12:29)