Zaloguj się do konta

Kłusownictwo - Połaniec

utworzono: 2013/03/16 14:48
wojtek333

witam,chciałem poruszyć ten temat ponieważ na terenie gminy Połaniec kłusowanie wydaje się bezkarne,w rzekach aż się roi od siatek i pseudowędkarzy biorących sztuki po 15cm(nawet szczupaki).uwazam że kontrole na zbiornikach wodnych powinny być częstsze gdyż takie łowienie pozbawia prawdziwych wędkarzy przyjemności z łowienia okazałych ryb.dzięki.
[2013-03-16 14:48]

said452

zgadzam się z tym.są małe kary i nie ma nie ma kontroli. i powinno się dbać o rzeki(śmieci) zwłaszcza na kanale przy elektrowni gdzie kanał należy do koła a śmieci tona. jakiś kontener by sie tam przydał. wstyd tam zawody robić. a zagłebie kłusownictwa to rybitwy koło połańca tam każdy coś w domu ma
[2013-03-17 15:12]

grzala

Jaki widzicie takie zjawisko to ciężko zadzwonić na PSR  bądz na Policje?
[2013-03-17 15:23]

Moim zdaniem powinni zwiększyć kary za takie coś.
[2013-03-18 15:33]

said452

kary powinny wynosić 10000zł albo 10lat w ciupie
[2013-03-18 20:04]

Dokładnie kolego. [2013-03-19 17:08]

said452

a najbardziej mi szkoda sandaczy... w połańcu na kanale tej zimy była kontrola 10 osób dostalo po pare stówek za nie wymiarowe sandacze średnio mieli po 5,6 40-stek i sumy też im się trafiają. sam widziałem jak gość wyciągnoł na sznur suma 27kg
[2013-03-20 15:18]

kuba7128

Kontrole tłumaczą się, że jest ich zbyt mało żeby skutecznie i regularnie kontrolowali nasze łowiska. Więc jeśli widzimy kłusoli trzeba strażnikom pomóc i zgłosić to lub chociasz zadzwonić na policje. 

[2013-03-20 15:35]

said452

powiem ci że za nim by przyjechali to by już gościanie było bo to trwało pare minut
[2013-03-20 15:37]

yba

u mnie jest identycznie a jak biorą niewymiarowe okonie i mówią że to dla kota to krew mnie zalewa że nie można z tym nic zrobić .
[2013-03-20 15:55]

sjunge

Niestety ten proceder jest nagminny.Ile razy przed wędkowaniem musiałem przeznaczyć sporo czasu na sprzątanie łowiska,nie będę zliczał.A taki pseudo wędkarz raczej nie przyjeżdża nad wodę żeby po złowieniu rybki wypuścić ją z powrotem.Wszystko ląduje w bagażniku.Wysokość kar nie rozwiąże problemu,skoro nie ma komu kontrolować wód. [2013-03-20 23:30]

said452

może kiedyś się to skończy bo ja zauważyłem że to starsze pokolenie tak kłusuje (drygi itp) młodsi to łapią na wędki nie wymiary i zabierają. ogólnie wole żeby te młodsi zabrali pare sztuk jak ci starsi setki na drygi
[2013-03-21 09:38]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia