Zaloguj się do konta

Kłusownictwo - wasze opinie

utworzono: 2012/06/18 16:05
Abra112

Witam ! Co sądzicie o tzn. "Kłusolach" Nie chodzi mi o ludzi , którzy zabierają raz na tydzien 1 lub 2 rybki , chodzi tutaj o ludzi , którzy zabierają nie wymiarowe rybki , łowią ryby na sieć , a w najgorszych wypadkach wrzucają petardy do wody gdzie ryby po chwili pływają do góry brzuszkami.  [2012-06-18 16:05]

Są to ludzie źli , okrutni i prymitywni .  Wielu takich jest również w PZW a wiem co mówię , gdyż mam oczy szeroko otwarte i widzę co dzieje się nad wodą jak i poza nią .
[2012-06-18 16:27]

tstaros

Poza tym są to bardzo często zwykli debile. Ostatnio słyszałem o przypadku, gdzie paru gości "dla rozrywki" (bo nie z biedy) postawili sieci na Wiśle i wyciągnęli około 50 kg (!!!!) małych leszczyków i krąpi. I wszystko zabrali ze sobą. Jak znam życie, połowę w krzaki wyrzucili, no bo co zrobić z taką ilością ryb. [2012-06-18 20:57]

MASTINO

Poza tym są to bardzo często zwykli debile. Ostatnio słyszałem o przypadku, gdzie paru gości "dla rozrywki" (bo nie z biedy) postawili sieci na Wiśle i wyciągnęli około 50 kg (!!!!) małych leszczyków i krąpi. I wszystko zabrali ze sobą. Jak znam życie, połowę w krzaki wyrzucili, no bo co zrobić z taką ilością ryb.

Szkoda, że ten co widział ten przypadek nie zadzwonił po odpowiednie służby, nie zanotował nr rej. auta itp.

[2012-06-18 22:28]

dario1983

Witam, Jestem nowy na tym forum, wędkuje od 12 lat i szczerze powiem że nikt nie wygra walki z kłusolami i nikt mi nie wmówi że jest jakakolwiek sprawiedliwość w kierunku walki z kłusownictwem. Wędkuje na Narwi w okolicach nowego dworu mazowieckiego i widać jak bezkarni są kłusownicy jest tu grupa ok 4-6 facetów którzy posiadają szybką łódz motorową i kłusują za pomocą elektrycznej wędki SAMUS 725 robią to w biały dzień 3 siedzi na łódce 2 na brzegu z radiotelefonami na czujce, potrafią przepływać z tym swoim podbierakiem w odległości ok 3 m od wędkarzy. Wiele razy sam widziałem jak wędkarze dzwonili do odpowiednich służb (Policja, PSR) ale nigdy nie widziałem żadnej reakcji na ten proceder. Tymczasem oni bezkarnie wyciągają rybe za rybą i śmieją się nam prosto w oczy. Bardzo zainteresował mnie temat tej wędki. Z ciekawości zadzwoniłem do producenta tych urządzeń do białegostoku zapytać o to urządzenie i tu koledzy przeżyjecie szok, gość za ten badziew krzyczy 740 zł a okres oczekiwania wynosi 4 miesiące bo tyle ma zamówień!!!!!!!  [2012-06-18 23:25]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia