Zaloguj się do konta

Kłusownictwo nie zna granic!

utworzono: 2012/04/03 07:41
HERON

Zaniemówiłem czytając ten artykuł.
http://wielbark.wm.pl/98345,Zabojcza-pulapka-na-Omulwii-Moglo-dojsc-do-tragedii.html
[2012-04-03 07:41]

bodekk66

Zaniemówiłem czytając ten artykuł.
http://wielbark.wm.pl/98345,Zabojcza-pulapka-na-Omulwii-Moglo-dojsc-do-tragedii.html


sam artykól mówi za siebie,brak słów, [2012-04-03 07:56]

Zibi60

Po świecie chodzą geniusze i debile, po przeczytaniu takiej wiadomości zastanawiam się, czy ci drudzy nie przejawiają większej inwencji. [2012-04-03 08:01]

kazik-kz2

Ciekawe co zrobią takim debilom jeśli ich kiedyś złapią...?

Ja bym ich conajmniej przysmażył na tej siatce, ale znając życie dostana 500 zł grzywny i może jakieś zawiasy.

[2012-04-03 08:15]

Roxola

A smutne jest to, że taki .....uniknie kary, bo konieczne było natychmiastowe usunięcie tego świństwa,
które stwarzało zagrożenie również dla ludzi.
Pewnie za jakiś czas, zmontuje podobne cholerstwo i będzie się cieszył z tego, że udało się mu wszystkich przechytrzyć.
To jest przykład wielkiej bezmyślności, a akcję Straży uważam, za udaną w połowie...z plusikiem, gdyż brak jest sprawcy.
Jedynie dziękować, że zdążyli zanim stało się prawdziwe nieszczęście....

[2012-04-03 08:15]

Zander51

Sprawca na pewno jest miejscowy. Popytać, pośledzić gościa. Sprawa warta zachodu, bo to zagrożenie życia...
[2012-04-03 08:43]

Alexa

To już jest recydywa, więc Policja musi się wykazać - bezapelacyjnie mamy do czynienia nie tylko z aktem kłusownictwa ale również kradzieżą prądu i stworzenia zagrożenia życia.

Wędkarz #623580 | 83.23.*.* wczoraj, 10:39

Szkoda, że nic nie można zrobić temu co zakłada takie niespodzianki, a strażnicy często bardzo dobrze wiedzą kto to robi... tylko nie mogą udowodnić. Powinni takiego kłusola za jaja do tego ogrodzenia podłączyć i patrzeć jak się wije... bicie prądem jest najbardziej bezczelnym sposobem kłusownictwa bo zabija narybek i taki osioł nie rozumie że za kilka lat będzie żarł trawę z pastwiska bo ryby to będzie mógł w zoo pooglądać...


Przykre jest to że często ze względów "dobrosąsiedzkich" nabiera się wody w usta.

Pzdr.

Alexa
[2012-04-03 09:25]

michaltrzebnica

strach pomyslec co niektorzy ludzie sa w stanie zrobic dla kilku kilogramow rybiego miesa. [2012-04-03 09:38]

Artur z Ketrzyna

To co się wyprawia nad naszymi wodami, to szczyt bezprawia i bezradności strażników (problem ze złapaniem sprawcy na gorącym uczynku).
Straż leśna też bawiła się w kotka i myszkę ze złodziejami drewna. Lecz w końcu zainwestowali w kamery, i teraz nie muszą czatować na złodzieja, bo on sam się wystawia to robiąc, zaś dowody z nagrania są do nie podważenia. Koszt takich kamer może i jest stosunkowo drogi, ale z czasem szybko się zwróci, jak kilku takich się złapie, no i z czasem zaoszczędzi dużo pracy dla organów zwalczających przestępczość. Takie cuda techniki, powinny być montowane na tarliskach ryb jak i w regionach bardziej narażonych na kłusownictwo...
Moja organizacja z czasem będzie chciała takie cuda techniki zamontować na rożnych akwenach. Podłączone do sieci internetowej będą służyć nie tylko organom ścigania, ale też wędkarzom i innym chętnym wirtualnych wycieczek krajoznawczych itp...

Można powiedzieć że taki widok z kamerki internetowej jak na zdjęciu, będzie przydatny dla wszystkich; turystów, wędkarzy jak i organów ścigania...
[2012-04-03 09:51]

Roxola

To co się wyprawia nad naszymi wodami, to szczyt bezprawia i bezradności strażników (problem ze złapaniem sprawcy na gorącym uczynku).
Straż leśna też bawiła się w kotka i myszkę ze złodziejami drewna. Lecz w końcu zainwestowali w kamery, i teraz nie muszą czatować na złodzieja, bo on sam się wystawia to robiąc, zaś dowody z nagrania są do nie podważenia. Koszt takich kamer może i jest stosunkowo drogi, ale z czasem szybko się zwróci, jak kilku takich się złapie, no i z czasem zaoszczędzi dużo pracy dla organów zwalczających przestępczość. Takie cuda techniki, powinny być montowane na tarliskach ryb jak i w regionach bardziej narażonych na kłusownictwo...
Moja organizacja z czasem będzie chciała takie cuda techniki zamontować na rożnych akwenach. Podłączone do sieci internetowej będą służyć nie tylko organom ścigania, ale też wędkarzom i innym chętnym wirtualnych wycieczek krajoznawczych itp...

Można powiedzieć że taki widok z kamerki internetowej jak na zdjęciu, będzie przydatny dla wszystkich; turystów, wędkarzy jak i organów ścigania...

__________________________________________________________________________________________________
No nie... myślałam, że temat filmowania nad wodą odszedł w zapomnienie... a tu proszę...
Ręce opadają...
Owszem będzie przydatny taki widok..dla wszystkich, bez wyjątku.
Ile razy mam pisać, że do centrum handlowego, do banku jak również do centrum miasta chodzimy kompletnie ubrani
i tam kamery jak najbardziej tak.
Natomiast nad wodą człowiek może się wylegiwać na słońcu bez skrępowania, że ktoś go obserwuje w sieci.

Jeżeli jest jakaś petycja w sprawie zakazu filmowania innych ludzi niż siebie nad wodą to dajcie mi znać,
natychmiast podpiszę.



[2012-04-03 10:15]

DelTor0

No niestety, debili to u nasnie brakuje... A prawo jak zwykle bezsilne... [2012-04-03 10:17]

HERON

Miejscowi muszą coś wiedzieć na ten temat. Takie zagrożenie życia??? Policja powinna wszczać śledztwo i przycisnać kogo trzeba
[2012-04-03 10:44]

ryukon1975

To co się wyprawia nad naszymi wodami, to szczyt bezprawia i bezradności strażników (problem ze złapaniem sprawcy na gorącym uczynku).
Straż leśna też bawiła się w kotka i myszkę ze złodziejami drewna. Lecz w końcu zainwestowali w kamery, i teraz nie muszą czatować na złodzieja, bo on sam się wystawia to robiąc, zaś dowody z nagrania są do nie podważenia. Koszt takich kamer może i jest stosunkowo drogi, ale z czasem szybko się zwróci, jak kilku takich się złapie, no i z czasem zaoszczędzi dużo pracy dla organów zwalczających przestępczość. Takie cuda techniki, powinny być montowane na tarliskach ryb jak i w regionach bardziej narażonych na kłusownictwo...
Moja organizacja z czasem będzie chciała takie cuda techniki zamontować na rożnych akwenach. Podłączone do sieci internetowej będą służyć nie tylko organom ścigania, ale też wędkarzom i innym chętnym wirtualnych wycieczek krajoznawczych itp...

Można powiedzieć że taki widok z kamerki internetowej jak na zdjęciu, będzie przydatny dla wszystkich; turystów, wędkarzy jak i organów ścigania...






Kolego od kamer.:)
Mieszkam 300 m od lasu i nigdzie na żadnym drzewie kamer nie ma więc na jakiej podstawie sądzisz że straż leśna zainwestowała w kamery?
Widzę Straż Leśną często i wiem jak działają na pewno bez kamer.

Jak Ci chodzą po głowie takie dziwactwa to nie zasłaniaj się lasem bo w lasie żadnych kamer nie ma.
Tobie też nikt nie da pozwolenia jako osobie prywatnej czy nawet jako szanowanemu i jaśnie panującemu Prezesowi Stowarzyszenia Okoń na montaż kamer po "krzakach".:)
[2012-04-03 10:47]

MaN90

To co się wyprawia nad naszymi wodami, to szczyt bezprawia i bezradności strażników (problem ze złapaniem sprawcy na gorącym uczynku).
Straż leśna też bawiła się w kotka i myszkę ze złodziejami drewna. Lecz w końcu zainwestowali w kamery, i teraz nie muszą czatować na złodzieja, bo on sam się wystawia to robiąc, zaś dowody z nagrania są do nie podważenia. Koszt takich kamer może i jest stosunkowo drogi, ale z czasem szybko się zwróci, jak kilku takich się złapie, no i z czasem zaoszczędzi dużo pracy dla organów zwalczających przestępczość. Takie cuda techniki, powinny być montowane na tarliskach ryb jak i w regionach bardziej narażonych na kłusownictwo...
Moja organizacja z czasem będzie chciała takie cuda techniki zamontować na rożnych akwenach. Podłączone do sieci internetowej będą służyć nie tylko organom ścigania, ale też wędkarzom i innym chętnym wirtualnych wycieczek krajoznawczych itp...

Można powiedzieć że taki widok z kamerki internetowej jak na zdjęciu, będzie przydatny dla wszystkich; turystów, wędkarzy jak i organów ścigania...






Kolego od kamer.:)
Mieszkam 300 m od lasu i nigdzie na żadnym drzewie kamer nie ma więc na jakiej podstawie sądzisz że straż leśna zainwestowała w kamery?
Widzę Straż Leśną często i wiem jak działają na pewno bez kamer.

Jak Ci chodzą po głowie takie dziwactwa to nie zasłaniaj się lasem bo w lasie żadnych kamer nie ma.
Tobie też nikt nie da pozwolenia jako osobie prywatnej czy nawet jako szanowanemu i jaśnie panującemu Prezesowi Stowarzyszenia Okoń na montaż kamer po "krzakach".:)


U mnie w okolicy w lasach straż leśna ma zainstalowane kamery na drzewach w miejscach składu drewna :P [2012-04-03 10:51]

Artur z Ketrzyna


__________________________________________________________________________________________________
No nie... myślałam, że temat filmowania nad wodą odszedł w zapomnienie... a tu proszę...
Ręce opadają...
Owszem będzie przydatny taki widok..dla wszystkich, bez wyjątku.
Ile razy mam pisać, że do centrum handlowego, do banku jak również do centrum miasta chodzimy kompletnie ubrani
i tam kamery jak najbardziej tak.
Natomiast nad wodą człowiek może się wylegiwać na słońcu bez skrępowania, że ktoś go obserwuje w sieci.

Jeżeli jest jakaś petycja w sprawie zakazu filmowania innych ludzi niż siebie nad wodą to dajcie mi znać,
natychmiast podpiszę.




Roxola, wystarczy informacja że obiekt jest monitorowany. I jeśli nie masz chęci być na takim obiekcie to nie musisz. Monitoring nie służy do podglądania, lecz zapobiegania przestępstwom. Po drugie na plaży jesteś w bikini, czy innym stroju i nie masz się czego wstydzić (???). Po trzecie, taka kamera wcale nie musi być skierowana na plażę publiczną a na akwen.
Nawet na plaży publicznej taka kamera, przyda się poprawie bezpieczeństwa bo nagra; wandali i złodziei, jak też ludzi pod wpływem alkoholu którzy zakłócają porządek czy dewastują mienie...
I daję głowę że jeśli byś była na takiej plaży ofiarą kieszonkowca, czy ukradli by ci autko. A dzięki monitoringowi udało by się to wszystko odzyskać, jak też ukarać sprawcę. Wtedy to by było dla ciebie cacy. Dziś wiele ośrodków wczasowych jest monitorowanych i innych obiektów turystycznych, i ludziom to nie przeszkadza. Ważne by były skierowane w odpowiednie miejsca i nie naruszały miejsc intymnych...


[2012-04-03 11:03]

Artur z Ketrzyna







Kolego od kamer.:)
Mieszkam 300 m od lasu i nigdzie na żadnym drzewie kamer nie ma więc na jakiej podstawie sądzisz że straż leśna zainwestowała w kamery?
Widzę Straż Leśną często i wiem jak działają na pewno bez kamer.

Jak Ci chodzą po głowie takie dziwactwa to nie zasłaniaj się lasem bo w lasie żadnych kamer nie ma.


Jeśli pragniesz bym ci udowodnił, to wystarczy zlecić mi takie zadanie. A ja z chęcią kilka fotek rypnę i Prześlę. Może w twojej okolicy tego jeszcze nie ma, a może popostwu nie wiesz że są. A o tym dowiedziałem się ostatnio przypadkowo, jak sobie troszkę drewna w lesie robiłem i składowałem w wyznaczonym miejscu.

[2012-04-03 11:16]

Roxola


__________________________________________________________________________________________________
No nie... myślałam, że temat filmowania nad wodą odszedł w zapomnienie... a tu proszę...
Ręce opadają...
Owszem będzie przydatny taki widok..dla wszystkich, bez wyjątku.
Ile razy mam pisać, że do centrum handlowego, do banku jak również do centrum miasta chodzimy kompletnie ubrani
i tam kamery jak najbardziej tak.
Natomiast nad wodą człowiek może się wylegiwać na słońcu bez skrępowania, że ktoś go obserwuje w sieci.

Jeżeli jest jakaś petycja w sprawie zakazu filmowania innych ludzi niż siebie nad wodą to dajcie mi znać,
natychmiast podpiszę.




Roxola, wystarczy informacja że obiekt jest monitorowany. I jeśli nie masz chęci być na takim obiekcie to nie musisz. Monitoring nie służy do podglądania, lecz zapobiegania przestępstwom. Po drugie na plaży jesteś w bikini, czy innym stroju i nie masz się czego wstydzić (???). Po trzecie, taka kamera wcale nie musi być skierowana na plażę publiczną a na akwen.
Nawet na plaży publicznej taka kamera, przyda się poprawie bezpieczeństwa bo nagra; wandali i złodziei, jak też ludzi pod wpływem alkoholu którzy zakłócają porządek czy dewastują mienie...
I daję głowę że jeśli byś była na takiej plaży ofiarą kieszonkowca, czy ukradli by ci autko. A dzięki monitoringowi udało by się to wszystko odzyskać, jak też ukarać sprawcę. Wtedy to by było dla ciebie cacy. Dziś wiele ośrodków wczasowych jest monitorowanych i innych obiektów turystycznych, i ludziom to nie przeszkadza. Ważne by były skierowane w odpowiednie miejsca i nie naruszały miejsc intymnych...
______________________________________________________________________________________________________

O czym Ty znowu piszesz Arturze z Ketrzyna?

Jaki obiekt, jakie tabliczki? Nie piszemy o plaży ale o łowisku... Umieść tam tabliczkę "Obiekt monitorowany"
i czekaj na kłusownika.... powodzenia.

Auta kradną przed centrum handlowym również zaopatrzonym w kamery. Sam chyba w to nie wierzysz co piszesz...
Jestem wędkarzem na łowisku nie turystą na wczasach...

Daj spokój... bo mam dużo roboty i nie chce mi się odpisywać na Twoje posty w których zmuszona jestem do wytykania
Twojego wadliwego myślenia....





[2012-04-03 11:32]

Artur z Ketrzyna


______________________________________________________________________________________________________

O czym Ty znowu piszesz Arturze z Ketrzyna?

Jaki obiekt, jakie tabliczki? Nie piszemy o plaży ale o łowisku... Umieść tam tabliczkę "Obiekt monitorowany"
i czekaj na kłusownika.... powodzenia.

Auta kradną przed centrum handlowym również zaopatrzonym w kamery. Sam chyba w to nie wierzysz co piszesz...
Jestem wędkarzem na łowisku nie turystą na wczasach...

Daj spokój... bo mam dużo roboty i nie chce mi się odpisywać na Twoje posty w których zmuszona jestem do wytykania
Twojego wadliwego myślenia....


Jeśli nie wiesz o czym piszę, i nie masz pojęcia o podstawowych pojęciach prawnych, wymogach, itp. To poprostu nie komentuj. Ja jestem Lic. prac. ochrony i takie narzędzie to u mnie podstawa, i nie raz było koronnym dowodem w postępowaniu karnym.

Widzisz sama wytykasz słowami;
"
Nie piszemy o plaży ale o łowisku... Umieść tam tabliczkę "Obiekt monitorowany"
i czekaj na kłusownika.... powodzenia."
Samo zniechęcenie do kłusowania to jest już plus takiego ustrojstwa. A jeśli jako wędkarz boisz się monitorowania łowisk (tarlisk i innych miejsc nawiedzanych przez kłusoli), to znaczy że sama masz coś do ukrycia i że nie do końca zgodnie z obowiązującymi przepisami wędkujesz...
Wiesz na czym polega ochrona (monitoring)? Głównie na przeciwdziałaniu popełnieniu przestępstwom przeciwko mieniu i zdrowiu, a do zwalczania są inne instytucje...




[2012-04-03 11:52]

Roxola

To co wypisujesz niczego się nie trzyma....

Zdziwiłbyś się jak zgodnie z obowiązującymi przepisami łowię i drzewa z lasu również nie kradnę...
dla Twojej wiadomości.

A Twoja obsesja na wiele spraw, jak również brak logicznego myślenia mnie przeraża.

[2012-04-03 12:08]

ryukon1975

Nie wolno myśleć że ktoś kto chce coś ukraść czy kłusować przestraszy się takiej tabliczki.
Ktoś kto się tym zajmuje z daleka odróżni kamerę od atrapy,na tabliczkę nie zwróci uwagi.
Wystarczy wejść do jakiegokolwiek większego sklepu i widać jak się boją.:)

No i podstawa,taką tabliczkę może umieścić ns danym terenie tylko właściciel zgodnie z obowiązującym prawem.Więc nim ktoś o czymś takim pomyśli powinien zatrudnić prawnika żeby nie narobić sobie kłopotów.
[2012-04-03 12:11]

Artur z Ketrzyna

To co wypisujesz niczego się nie trzyma....

Zdziwiłbyś się jak zgodnie z obowiązującymi przepisami łowię i drzewa z lasu również nie kradnę...
dla Twojej wiadomości.

A Twoja obsesja na wiele spraw, jak również brak logicznego myślenia mnie przeraża.


Nie no, chyba naprawdę nie wiesz co piszesz. Raz tak, raz inaczej, sama sobie zaprzeczając. Bo jak już napiasłem ten co nie ma nic do ukrycia i nie ma się czego wstydzić, nie boi się że ktoś go na czymś przyłapie, jak też monitoring czy inny rodzaj nadzoru nie robi na nim żadnego wrażenia, jak też się jego nie obawia.
Podajesz jakiś argument, na poparcie swojego punktu widzenia. Ja ci zwięźle odpowiadam, podważam twój argument, ty zaraz z innej strony starasz się mi udowodnić swoją rację. Ja tu znów zwięzłe podważam twoje argumenty. W końcu nie wiesz czym poprzeć swoją tezę, irytujesz się i próbujesz poprostu dowalić mi do pieca....

Hefeed8, znów się mylisz. Bo dziś atrapa jest wierną kopią oryginału nawet tak samo się może zachowywać (poprostu nie będzie zapisu audiowizualnego). Nie chce mi się tu rozpisywać jakie kamery są na naszym rynku, na jakich zasadach działają i jakie są atrapy.
Co do sposobu i warunków montażu monitoringu nie musisz mnie uczyć, ponieważ akurat ja z tym mam na co dzień do czynienia. W przeciwieństwie co do niektórych ja zabieram tam głos i mówię tylko o tym o czym mam pojęcie, jak i możliwość udowodnienia że piszę/mówię prawdę. Co do przepisów prawnych, aktów i rozporządzeń, to też z pewnością mam większą wiedzę, doświadczenie i umiejętność ich wykorzystania... Wystarczy zajrzeć w jeden z moich wątków.
Kwestia monitoringu, to jeśli dany obiekt jest monitorowany. To właściciel jest zobowiązany zamieścić informację o tym fakcie w taki sposób by była widoczna dla wszystkich postronnych osób przebywających na danym obiekcie. Obiekt to nie tylko budynek, a z punktu widzenia ochrony to też, rejon, obszar, itd.
Czy znów mam przedstawić ci odpowiedni dokument, potwierdzający moją wiedzę?
[2012-04-03 13:11]

Alexa

Przeprosiny przyjęte, proszę Moderatora o pousuwanie wpisów moich i Kolegi @Bodek66 dotyczących polemiki pomiędzy nami.

Pzdr.

Alexa
[2012-04-03 13:22]

ryukon1975

To co wypisujesz niczego się nie trzyma....

Zdziwiłbyś się jak zgodnie z obowiązującymi przepisami łowię i drzewa z lasu również nie kradnę...
dla Twojej wiadomości.

A Twoja obsesja na wiele spraw, jak również brak logicznego myślenia mnie przeraża.


Nie no, chyba naprawdę nie wiesz co piszesz. Raz tak, raz inaczej, sama sobie zaprzeczając. Bo jak już napiasłem ten co nie ma nic do ukrycia i nie ma się czego wstydzić, nie boi się że ktoś go na czymś przyłapie, jak też monitoring czy inny rodzaj nadzoru nie robi na nim żadnego wrażenia, jak też się jego nie obawia.
Podajesz jakiś argument, na poparcie swojego punktu widzenia. Ja ci zwięźle odpowiadam, podważam twój argument, ty zaraz z innej strony starasz się mi udowodnić swoją rację. Ja tu znów zwięzłe podważam twoje argumenty. W końcu nie wiesz czym poprzeć swoją tezę, irytujesz się i próbujesz poprostu dowalić mi do pieca....

Hefeed8, znów się mylisz. Bo dziś atrapa jest wierną kopią oryginału nawet tak samo się może zachowywać (poprostu nie będzie zapisu audiowizualnego). Nie chce mi się tu rozpisywać jakie kamery są na naszym rynku, na jakich zasadach działają i jakie są atrapy.
Co do sposobu i warunków montażu monitoringu nie musisz mnie uczyć, ponieważ akurat ja z tym mam na co dzień do czynienia. W przeciwieństwie co do niektórych ja zabieram tam głos i mówię tylko o tym o czym mam pojęcie, jak i możliwość udowodnienia że piszę/mówię prawdę. Co do przepisów prawnych, aktów i rozporządzeń, to też z pewnością mam większą wiedzę, doświadczenie i umiejętność ich wykorzystania... Wystarczy zajrzeć w jeden z moich wątków.
Kwestia monitoringu, to jeśli dany obiekt jest monitorowany. To właściciel jest zobowiązany zamieścić informację o tym fakcie w taki sposób by była widoczna dla wszystkich postronnych osób przebywających na danym obiekcie. Obiekt to nie tylko budynek, a z punktu widzenia ochrony to też, rejon, obszar, itd.
Czy znów mam przedstawić ci odpowiedni dokument, potwierdzający moją wiedzę?




Atrapa jest kopią oryginału?
Zapewne,ale nie na poziomie naszego życia codziennego,bo sklep czy inna tego typu instytucja nie pozwoli sobie finansowo na takie rzeczy.
Tak samo Ty do "ochrony" jeziora czy stawu sobie na to nie pozwolisz.

Wiedzy mi nie udowadniaj,pomyśl realnie kogo na co stać i ile może wydać na tą ochronę.
Fakty się niestety różnią od nowości technicznych z katalogów.
[2012-04-03 13:25]

mlodystm

http://sztum.naszemiasto.pl/artykul/1345639,dzierzgon-klusownik-w-kuksach,id,t.html#e694bfe5027dd0fb,1,3,8

a tutaj coraz młodsi kłusuja
[2012-04-03 13:31]

Roxola

cytat z postu Artura z Ketrzyna.....

Nie no, chyba naprawdę nie wiesz co piszesz. Raz tak, raz inaczej, sama sobie zaprzeczając. Bo jak już napiasłem ten co nie ma nic do ukrycia i nie ma się czego wstydzić, nie boi się że ktoś go na czymś przyłapie, jak też monitoring czy inny rodzaj nadzoru nie robi na nim żadnego wrażenia, jak też się jego nie obawia.
Podajesz jakiś argument, na poparcie swojego punktu widzenia. Ja ci zwięźle odpowiadam, podważam twój argument, ty zaraz z innej strony starasz się mi udowodnić swoją rację. Ja tu znów zwięzłe podważam twoje argumenty. W końcu nie wiesz czym poprzeć swoją tezę, irytujesz się i próbujesz poprostu dowalić mi do pieca....
_______________________________________________________________________________________________________

Kolejne bzdury wypisujesz....

Jeżeli tak bardzo tego chcesz, to podam Ci inny przykład jakim bezsensem są Twoje kamery na łowisku...

I przykład;
Załóżmy pan X wędkuje... podgląd na jego zmagania nad wodą ma Nowak i Kowalski... oczywiście będą rezultaty
połowu przez pana X to Nowak i Kowalski rano oczywiście zajmą miejscówkę pana X....

II przykład;
Kowalski i Nowak razem jadą na ryby, otwierają sobie po browarze /czyt.piwie/ żony Kowalskiego i Nowaka mają
doskonały podgląd na to, czy skończy się na jednym tylko, czy na dwóch....

To NIE chodzi o ukrywanie czegokolwiek... nie każdy, kto jest przeciwny filmowaniu jest kłusownikiem,
ale pewnie nie zrozumiesz....

Czy o takie wędkarstwo Nam/Wam chodzi?

Tłumaczę Ci jak "krowie na łące" a Ty nadal swoje...

Tym postem kończę polemikę z Arturem z Ketrzyna, ponieważ poruszamy się po dwóch skrajnie odległych poziomach,
a zejście do Twojego poziomu uwłacza mojej godności.













[2012-04-03 13:36]

kazik-kz2

Pełna inwigilacja :)

Arturze z Kętrzyna Twój pomysł jest chory!

Ja bynajmniej nie życzę sobie aby jakiś zbok oglądał mnie, czy moja rodzinę w miejscu gdzie jadę odpocząć i się zrelaksować na łonie natury.

Z tymi kamerami w lesie to chyba nie doczytałeś, bo są zakładane w miejscu gdzie drewno jest składowane.

Jeśli potrafisz wydzielić tarlisko ryb na 20x20 metrów i zmusić je aby tylko tam odbywały tarło, to tam sobie kamerę załóż, ale nie na całym zbiorniku.

Kamery nie są rozwiązaniem tego problemu. Na pewno większy rezultat przyniosą dotkliwsze kary dla kłusowi, a nie 500 zł grzywny.

 

[2012-04-03 13:49]