Kłusownictwo na Krempie w ok.Bolesławca

/ 20 odpowiedzi

  • konto usunięte

Szczupak
Dzisiaj byłem n Krempie na wysokości Bolesławic,robią tam obwałowanie.Robotnicy robiący te wały stawiają tam także siatki wszerz Kręmpy.Może ktoś by tam ich skontrolował !!!!!!!
u?ytkownik77866


zadzwoń do najbliższego koła pzw i tam i powiedz (2012/03/17 18:47)

JOPEK1971


Dzisiaj byłem n Krempie na wysokości Bolesławic,robią tam obwałowanie.Robotnicy robiący te wały stawiają tam także siatki wszerz Kręmpy.Może ktoś by tam ich skontrolował !!!!!!!
Już się ubieram i biegnę ich skontrolowac ;-D 
(2012/03/17 20:00)

Pitbul


Wlazłem w Twój profil i potwierdzę to co napisałeś o sobie - jesteś dobry !!!!
A póki co postaram się dogonić Kolegę JOPEK1791 i coś poradzimy :)))))
bravo !
spełniłeś swój wędkarski obowiązek !
Jesteś dobry !
:( T (2012/03/17 20:05)

Roxola


janek12 (dobry) tu masz numer tel. zadzwoń, zamiast pisać na forum

Społeczna Straż Rybacka
- Koordynator ds. SSR - 660 561 912
- Komendant SSR - Goleniów - 603 529 287

http://www.goleniow.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-goleniow,0,1763,399.html (2012/03/17 20:51)

Mietusik


Witaj janek12!
Zauważyłeś to „plugastwo”, napisałeś o tym i za to pełen SZACUN!!!
Co do komentarzy…nie wypowiem się….bo to wbrew wszelkiej logice. Ludzie, którzy dumnie noszą „odznaki”, po prostu mają to gdzieś.
I niech to będzie dla Ciebie nauczką ( tak jak dla mnie), nie licz na SSR, PSR, a tym bardziej na Policję. Trzeba to zrobić po swojemu ( mam nadzieję, że wiesz o czym mówię).
PS.: Szczególne pozdrowienia dla koleżanki „Roxali”, która jako jedyna mądrze i sensownie Ci odpowiedziała. (2012/03/17 21:51)

Roxola


Dziękuję za pozdrowienia.

Absolutnie odradzam robienia czegokolwiek po swojemu, cokolwiek to znaczy !
Pozostali wypowiedzieli swoje zdanie tak samo jak ja i jestem oburzona tym,
że janek12 pisze o tym na forum zamiast zatelefonować do swojego Koła lub wejść na stronę internetową.
Jest bardzo dobrze prowadzona ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i telefonami.

Więc jaki sens miało pisanie na forum ? Czy strażnik z drugiego końca Polski ma przyjechać ?

Czy przez internet ma interweniować ? Proszę sobie odpowiedzieć na te pytania.

Pozdrawiam (2012/03/17 22:00)

Mietusik


Nie wiem, czy dzwonił, ale to moim zdaniem w tej chwili nie ma znaczenia (wiem co mówię…doświadczenie).
Moim zdaniem, czuł bezsilność i napisał o tym na forum i za to należy mu się pochwała.
Docinki i żarty niektórych osób są moim zdaniem troszkę nie na miejscu. Nikt nie chce, aby jakiś „funkcjonariusz” gnał przez pół Polski, bo ktoś wpisał coś na forum. Wystarczyło młodemu wędkarzowi napisać:

 „””””Społeczna Straż Rybacka

- Koordynator ds. SSR - 660 561 912
- Komendant SSR - Goleniów - 603 529 287

http://www.goleniow.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-goleniow,0,1763,399.html”””

Teraz wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację ….ten post napisał młody wędkarz, który nie wiedział co ma z tym zrobić…jedyne wyjście FORUM, a później…..docinki i to od (???!!!!!)
Następnym razem, gdy zauważy to samo, co zrobi….???!!! NIC!!!!!!!!!
PS.: Co do wzięcia sprawy w swoje ręce… nie polecam, ale skutkuje!!!



(2012/03/17 22:28)

Pitbul


Piotrków, Goleniów !Spoko !!!Policja, PSR, SSR, BOR, GROM, OSA, CIA, FBI, Kolega JOPEK & ja lecimy !!!!Lecimy bo ktoś spełnił swój wędkarski obowiązek !!!Po drodze podrzucę Koledze @Mietusik coś na emocje i nadpobudliwość ruchową (zanim enter to myślimy).Najgłupsza rada jaką czytałem (a niejeden tu nieomylny doradzał).T. (2012/03/17 22:28)

Mietusik


Przeczytaj kolego uważnie co napisałem, później "leć"!

Pozdrawiam!

(2012/03/17 22:33)

Roxola


Tak... więc zakończmy już ten temat, a janek12 będzie wiedział co robić w takich sytuacjach.

Dzwoń zamiast pisać na forum !!! Tutaj nie jesteśmy w stanie nic zrobić, możemy sobie jedynie pisać. (2012/03/17 22:36)

Mietusik


Piotrków, Goleniów !Spoko !!!Policja, PSR, SSR, BOR, GROM, OSA, CIA, FBI, Kolega JOPEK & ja lecimy !!!!Lecimy bo ktoś spełnił swój wędkarski obowiązek !!!Po drodze podrzucę Koledze @Mietusik coś na emocje i nadpobudliwość ruchową (zanim enter to myślimy).Najgłupsza rada jaką czytałem (a niejeden tu nieomylny doradzał).T.




…więcej takich inteligentnych wypowiedzi na forum…, zamiast pisać bzdury, najpierw mądrze doradź.
Pozdrawiam serdecznie i połamania! :)



(2012/03/17 22:43)

Pitbul


"Trzeba to zrobić po swojemu ( mam nadzieję, że wiesz o czym mówię)."
lecę dalej... ;)
T. (2012/03/17 23:23)

Mietusik


"Trzeba to zrobić po swojemu ( mam nadzieję, że wiesz o czym mówię)."
lecę dalej... ;)
T.



…a leć gdzie chcesz, i lataj do woli. Co niektórzy zrobią „Twoją” robotę za Ciebie, a Ty możesz dalej się wymądrzać….
Po mimo wszystko….Pozdrawiam i życzę połamania!!!! 

(2012/03/18 00:48)

Lutii


Mietusik- brawo kolego tez jestem tego zdania co ty! Milion razy dzwonilem i moze kilka razy byla reakcja ze strony policji i strazy rybackiej,teraz dzwonie po swoich kolegow a jest ich sporo i robimy po swojemu a najsmieszniejsze jest to ze w zeszlym roku przez jeden tydzien mielismy wiecej wynikow niz pzw przez caly rok!!! Pozdro wielkie (2012/03/18 11:25)

kogutw68


Mietusik- brawo kolego tez jestem tego zdania co ty! Milion razy dzwonilem i moze kilka razy byla reakcja ze strony policji i strazy rybackiej,teraz dzwonie po swoich kolegow a jest ich sporo i robimy po swojemu a najsmieszniejsze jest to ze w zeszlym roku przez jeden tydzien mielismy wiecej wynikow niz pzw przez caly rok!!! Pozdro wielkie


Łukasz Ty taki młody jesteś a lepszy jak cała straż, może do mnie wpadlibyście trochę roboty odwalic bo ryb jak na lekarstwo, podrywki jakieś sobie porobili i prywatną rzekę mają

(2012/05/07 22:05)

kogutw68


Pewnie zaraz zablokują ten temat bo Wojtek wlazł i pisze co widzi na codzień, może ktoś zareaguje (2012/05/07 22:08)

jurek


Janek 12 , napisałeś to na publicznym forum , a mogłeś napisać na PW do jakiegoś doświadczonego wędkarza lun strażnika społecznego ..................... a tak to kłusole lub ich znajomi przeczytali to na forum ( bo to oni pilnują Nas ) , i już po sprawie . Nikt nie chciał Cię urazić , ale pomyśl logicznie ( takich wpisów była cała masa i kłusole są zalogowani na wszystkich portalach i wszystko czytają ) ............. pozdrawiam (2012/05/08 14:05)