Zaloguj się do konta

Kłusownictwo na jeziorze "Sumiono"

utworzono: 2011/01/05 08:31
Szczuply koles

Jezioro to znajduje się koło jeziora Lucieńskiego woj.Mazowieckie/ koło Gostynina

Jeżeli ktos ma więcej informacji o nich prosze się Wpisywać. Sam widziałem ich jeżdząc Na Ryby. Lecz jestem za młody aby coś zdziałać!

 

 

                                                                Proszę o Pomoc!

[2011-01-05 08:31]

Jezioro to znajduje się koło jeziora Lucieńskiego woj.Mazowieckie/ koło Gostynina

Jeżeli ktos ma więcej informacji o nich prosze się Wpisywać. Sam widziałem ich jeżdząc Na Ryby. Lecz jestem za młody aby coś zdziałać!

 

 

                                                                Proszę o Pomoc!


jak za młody ,dzwoń na policję i ci pomogą
[2011-01-05 08:37]

Jezioro to znajduje się koło jeziora Lucieńskiego woj.Mazowieckie/ koło Gostynina

Jeżeli ktos ma więcej informacji o nich prosze się Wpisywać. Sam widziałem ich jeżdząc Na Ryby. Lecz jestem za młody aby coś zdziałać!

 

 

                                                                Proszę o Pomoc!


Spokojnie młodzieży, spokojnie, skup się teraz. Napisz dokładnie o co chodzi, co widziałeś, kogo ICH, co ten ktoś robił i kiedy.... Po kolei.



[2011-01-05 08:59]

Jędrula

Ich , oni ? ONE ? [2011-01-05 12:52]

I wiesz co kol @Szczuply koles, wejdź na swój profil i zamień słowo "rybakiem" na wędkarzem. Bo juz mnie mdli. Ja słyszałem jak osoby nie wędkujące, nie znające się na wędkarstwie, nazywają wędkarzy RYBAKAMI. Ale wędkarz z 7-mio letnim stażem, taki jakim jesteś Ty, to juz powinien wiedzieć, że jest to okrutny i niewybaczalny błąd tak przezywając wędkarza. Rybak to "wróg" wędkarza. No i napisz coś nam o tych kłusownikach, bo nie można tego zrozumieć co napisałeś. [2011-01-05 13:08]

Jędrula

hehehehehehhehe , masakra ''rolmalnie ''  :))))))) [2011-01-05 13:27]

Szczuply koles

A więc tak Sory ale to był mój 1 post. Więc pod koniec Października Gdy polowałem na szczupaczki , moją uwagę zwróciła Zielona łódka która pływała i zarzucała sieci. Obstawiali sieciami tereny przy trzcinie, aż do ok. Połowy jeziora . Mogę dostarczyć troche informacji na ten temat aby ich złapać. Mają zwodowaną Łódkę na tym jeziorze . i Wydaje mi się że oni mieszkają gdzieś przy tym zbiorniku wodnym. Wtedy chciałem Nagrać film telefonem ale byli jakieś 100 metrów ode mnie więc nie było praktycznie nic widać :(( Proponował bym poczekać do kwietnie gdy zacznie sie tarło szczupaków i ich złapać!
[2011-01-09 11:34]

jurek

Słuchaj , a raczej czytaj Łukaszu , oni pewnie i teraz w zimę pod lodem stawiają siatki , bo nie wierze , że stracili by ochotę na łatwe pieniądze ( też słyszałem o tych kłusownikach , lecz nikt z wędkarzy nie chciał mówić ) , dobrze , że znalazłeś się Ty , prześlę ci na wiadomość private mój numer telefonu komórkowego , więc jak zauważysz , to dzwon , możesz nawet teraz w zimie obserwować jakieś podejrzane zamiary . Podam Ci numery telefonów do PSR w Płocku --------- Komendant - Wojciech Tyburski 502 076 172 , oraz zastępca Komendanta --- Krzysztof Biłek -- 502 076 173 , oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSR w Warszawie , Pana Kazimierza Mazurka 502 076 199 i telefon stacjonarny 22 277-394-61 ................ oraz etatowego strażnika PSR z Włocławka ( ale ma pól etatu w Płocku ) ... Andrzej Roszak 600 908 248 . Myślę , że to wystarczy , tylko uważaj na swoje bezpieczeństwo .
[2011-01-09 13:29]

Jędrula

Słuchaj , a raczej czytaj Łukaszu , oni pewnie i teraz w zimę pod lodem stawiają siatki , bo nie wierze , że stracili by ochotę na łatwe pieniądze ( też słyszałem o tych kłusownikach , lecz nikt z wędkarzy nie chciał mówić ) , dobrze , że znalazłeś się Ty , prześlę ci na wiadomość private mój numer telefonu komórkowego , więc jak zauważysz , to dzwon , możesz nawet teraz w zimie obserwować jakieś podejrzane zamiary . Podam Ci numery telefonów do PSR w Płocku --------- Komendant - Wojciech Tyburski 502 076 172 , oraz zastępca Komendanta --- Krzysztof Biłek -- 502 076 173 , oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSR w Warszawie , Pana Kazimierza Mazurka 502 076 199 i telefon stacjonarny 22 277-394-61 ................ oraz etatowego strażnika PSR z Włocławka ( ale ma pól etatu w Płocku ) ... Andrzej Roszak 600 908 248 . Myślę , że to wystarczy , tylko uważaj na swoje bezpieczeństwo .


 

 

 

 

 

 

 

 

Jurek ma rację , nie rób nic głupiego tylko dzwoń . Uważaj chłopie na siębie !

[2011-01-09 18:17]

Szczuply koles

 Ok . Postaram się Zrobić wszystko tak jak mówicie. Tylko Może taki kłusownik zrobić konto na wedkuje.pl i obserować wszystko a potem bedzię mieć nasze dane :( Trzeba uważać
[2011-01-09 19:51]

rutra

Kolego Szczupły zanim coś napiszesz na publicznym forum,zastanów się dwa razy!  Jezioro Sumino nie jest dzierżawione przez PZW!  Jest w prywatnych rękach i to może ty kłusowałeś jeśli nie otrzymałeś zezwolenia od właścicieli lub dzierżawców.  Nie zmienia to oczywiście faktu,że dzierżawione bądź prywatne zbiorniki[szczególnie gdzie jest więcej jak jeden właściciel-dzierżawca] są tak właśnie eksploatowane.  Żeby takich błędów na przyszłość nie popełniać proszę udać się do macierzystego koła [wnioskuję z wiadomości,że "Elgo"] po wykaz wód.
Wodom Cześć!
[2011-01-12 09:12]

Waldi Fish

Niestety, co raz więcej jezior jest w takich prywatnych rękach. Zostają one przez kilka lat ogołocone z ryb poprzez rabunkową gospodarkę, potem zwracane PZW, które za nasze składki je zarybia, a jak populacja ryb się odnowi, znów dzierżawione jakiemuś ważnemu cwaniakowi.
[2011-04-11 20:18]