Zaloguj się do konta

Kłusownictwo Legalne

utworzono: 2009/03/28 10:29
kalmar

ty zanęcisz "z umiarem", on zanęci "z umiarem", wszyscy "zanęcą z umiarem" i będzie pole kukurydzy :) hehehe [2009-03-31 07:46]

misie

"wnioskuję, że nie modli się do Allaha czy Jehowy, bo pewnie tych imion używałby w wypowiedzi ;) M I S I E :) hehe"

A co Jesteś "Muzułmaninem Jehowy”, że wiesz że TAM wzywa się Tych imion?
Moim zdaniem Jesteś zwykłym, najzwyklejszym antyklerykałem i właśnie przez takie wypowiedzi niezwiązane z wędkarstwem ten portal traci "lawinowo" na wartości. Masz prawo mieć swoje zdanie, tak jak i ja swoje, ale nie obrażaj swoimi "lewicowymi" poglądami innych. Pozdrawiam, zakończmy to i spadam stąd DK
[2009-03-31 08:45]

I w tym miejscu pojawia się duch Mirasa i rzecze - misie, mnie obraża twój stosunek do kalmara, bo ja sam też jestem ANTYKLERYKAŁEM, ponieważ kościół w Polsce to siedlisko paskudnych typów. Jedni są pedofilami, inni [ pi ]ami, jeszcze inni kobieciarzami, niektórzy oszustami, a wszyscy razem wzięci są psami na kasę. Kościół zatracił rolę służebną i zajmuje sie grzebaniem w waginach i probówkach, zamiast się modlić za moją i twoją duszę. Swego czasu byłem uczestnikiem oazy i animatorem muzycznym dość dużej grupy fajnych, młodych ludzi, a w tej chwili jestem jednym z najzagorzalszych wrogów kleru. I co? Skopiesz mi tyłek za poglądy? Tyle chcecie mówić o tym, że demokracja, że no kill też ma prawo głosić swe poglądy i zjadacz ryb też, a atakujesz człowieka za coś, czego w gruncie rzeczy nie powiedział do końca. Więc teraz, skoro ja mówię otwarcie o moich poglądach, możesz zaatakować mnie. No proszę. Tylko żeby mi który potem nie zarzucał że mi kultury brak. [2009-03-31 09:58]

kalmar

:) misie :) ale żeś mnie rozgryzł :) [2009-03-31 10:10]

misie

Nigdy Ciebie nie atakowałem a i teraz nie mam zamiaru, bo szanowałem Ciebie za twoje dyskusje i artykuły. Jeżeli natomiast tak stawiasz sprawę to nic tu po mnie. Mówisz, że demokracją, że nokil mylisz się, ale te "wyznania" to nie dla mnie. A tak, po zatym to jest mi przykro, że tak stawiasz sprawę. Pozdrawiam jeszcze raz DK [2009-03-31 10:29]

znowu obraza - chcę Ci tylko uzmysłowić, że nie wszystko jest takie proste jak myślisz. Nie mam nic do ciebie misie i ty dobrze o tym wiesz. Nie rób znowu cyrku. Moja wypowiedź miała na celu pokazanie pewnego problemu, a nie besztanie ciebie. [2009-03-31 10:44]

koło Sandomierz ciekawe kto jeszcze jest z tego koła i ma o sobie tak wysokie mniemanie bo ma drogi sprzęt [2009-03-31 12:04]

Widzę że Moderator działa. No i dobrze ten kto miał przeczytać to co napisałem na pewno zdążył. [2009-03-31 14:37]

Są świadkowie, że nawoływałem do zakończenia tej bezsensownej wojny, ale z przykrością stwierdzam, że to co reprezentuje pok14, to juz sie nie mieści w żadnych normach obyczajowych. Uzywanie pewnych określeń wobec ludzi na portalu było niejednokrotnie negatywnie oceniane i piętnowane. Z przykrością stwierdzam jednak, że tylko GHOSTMIRA się krytykowało, a wszystkie inne przejawy totalnego braku wyczucia są przez was userzy pomijane. Moim zdaniem ten człowiek nie jest wart nawet przekleństwa. [2009-03-31 14:38]

tak Mateuszu. TYLKO DLACZEGO NIE USUWA SIĘ TAKICH ZACZEPEK JAK TA OD POK14? [2009-03-31 14:39]

200 m kwadratowych razy 100 karpiarzy - włos się jeży [2009-03-31 14:40]

Figaro

Ghost, takie wypowiedzi poprostu należy ignorować. Pozdrawiam [2009-03-31 14:58]

Napisałem do pok14 ,że oprócz inwektyw pod adresem forumowiczów niema nic merytorycznego to redakcja usunęła mój post. a grożący Mateuszowi pozostał. Czegoś nie rozumie! [2009-03-31 15:35]

Przepraszam też usunięty.Myślę,że oprócz postu należy usunąć również autora! [2009-03-31 15:41]

Szkoda słów.Panowie kardiolog wreszcie was dopadnie. Troszeczke więcej luziku.pozdro. [2009-03-31 15:49]

Nie pozwolę gnoić ani mnie, ani kolegów na forum. Prosiłem o spokój i o zaniechanie eskalowania konfliktu, ale jak widać do pewnych ludzi to nie dotarło. Karpiarze tego pokroju nie wypowiadaja sie na żaden temat oprócz karpiarstwa i no kill, bo nie maja nic więcej do zaoferowania. Robia wszystko, by reszta wedkarzy znienawidziła tę nację. Miałem opublikować ostatnie w tym sezonie opowiadanie, ale postanowiłem że juz dość. Nie będę dzielił sie zainteresowaniami z ludźmi pozbawionymi oczu i uszu. Tak więc panowie skoro GHOSTMIR jest tu najgorszy i generuje konflikty, to nic tu po mnie. Ta wojna jest skończona. Głupiec pozostanie głupcem, choćby sie walił świat. Sami doprowadzicie do tego, że będzie to w końcu portal niekilających karpiarzy. A o to im chodzi. Bye! [2009-03-31 16:12]

Ghostmir dawaj ten tekst do mnie, niema się co unosić odpuść im i pisz, pisz,pisz [2009-03-31 17:53]

Widzę że została wycięta cała dyskusja bez względu na treść postów. Może to i dobrze bo budująca i najgrzeczniejsza nie była. Ale nie uważam żebym miał dekiel ani za gówniarza tez się nie mam tak jak nikogo z moich znajomych na portalu dlatego chciałbym przywołać moderatora do sprawiedliwości i usunięcia wpisu. który to wszystko rozpętał. Na razie traktuję to jako niedopatrzenie. [2009-03-31 18:02]

no i lux teraz jest kultura. [2009-03-31 19:11]

wiktoria2003

ludzie!!!! wyhamujcie!!!! to do niczego nie prowadzi. to temat kłusownictwa a wy znowu skaczecie sobie do oczu. ghostmir-jestem atesistką z wyboru-miałam złe doświadczenia z klerem,rozumiem cię. powiem tak-na temat religii i polityki nie rozmawiajcie.to portal wędkarski i te dwie nacje nie maja z tym nic wspólnego. [2009-03-31 19:13]

rysiek38

wlasnie zauwazylem ze moich tez brakuje a mysle ze nie byly obrazliwe..no iwogule pozdrawiam wszustkich na powitanie [2009-03-31 20:13]