Kłusownictwo Legalne

/ 95 odpowiedzi
bossi11

Witam w sprawie wywózki owszem niektórzy przesadzają wiele razy widziałem karpiarzy co całe wiadro kukurydzy wsypują lub pomyla zwykłe kulki z pływajacymi które potem pływały po całym jeziorze też mi się to niepodoba bo po potem ryby nie biorą bo się przeżrą ale nie odrazu kłusownicy troche przesada opłacają składki tak jak my moim zdaniem to ludzie z echosądami to by bardziej pasowało szukaja sobie rybek i je ciągną to niejest czyste wędkarstwo
pozdrawiam (2009/03/30 18:46)

użytkownik8975

Co jest panowie, atmosfera siada !!!! Czyżby nie zanosiło się na dogrywkę?
Jeśli to koniec meczu-jestem nie usatysfakcjonowany ,spodziewam się że nie odpuścicie. Nowe wpisy wyłoniły na krótko świeżych zawodników ale emocje po woli opadają, a szkoda. Może podrzucę komuś jakąś świnie to powróci wam wigor .Sory wsystkim....Pozdrawiam.

Jestem za nęceniam....ale z umiarem. (2009/03/30 19:04)

stiven 48

Kol. pawelek ,,Za co człowiek na bliźnich tak często uderza
Jak na dzikie zwierzęta? - Bo ma w sobie zwierza!"
A.M. (2009/03/30 19:44)

użytkownik8030

Po raz kolejny kłania się JEDNOŚĆ PZW - nic więcej nie powiem na temat, bo od dawna udowadniam, że nasze przepisy to szit i durnota. (2009/03/30 19:54)

fabis

Moja metoda wędkowania to feeder, potem dopiero spławik.Z całym szacunkiem ,ja jestem kłusownikiem? Co kolega proponuje? Może wędkowanie spławikiem z gruntu, jeśli to coś zmieni.Pozdrawiam. (2009/03/30 21:06)

kalmar

ty zanęcisz "z umiarem", on zanęci "z umiarem", wszyscy "zanęcą z umiarem" i będzie pole kukurydzy :) hehehe (2009/03/31 07:46)

misie

"wnioskuję, że nie modli się do Allaha czy Jehowy, bo pewnie tych imion używałby w wypowiedzi ;) M I S I E :) hehe"

A co Jesteś "Muzułmaninem Jehowy”, że wiesz że TAM wzywa się Tych imion?
Moim zdaniem Jesteś zwykłym, najzwyklejszym antyklerykałem i właśnie przez takie wypowiedzi niezwiązane z wędkarstwem ten portal traci "lawinowo" na wartości. Masz prawo mieć swoje zdanie, tak jak i ja swoje, ale nie obrażaj swoimi "lewicowymi" poglądami innych. Pozdrawiam, zakończmy to i spadam stąd DK (2009/03/31 08:45)

użytkownik8030

I w tym miejscu pojawia się duch Mirasa i rzecze - misie, mnie obraża twój stosunek do kalmara, bo ja sam też jestem ANTYKLERYKAŁEM, ponieważ kościół w Polsce to siedlisko paskudnych typów. Jedni są pedofilami, inni [ pi ]ami, jeszcze inni kobieciarzami, niektórzy oszustami, a wszyscy razem wzięci są psami na kasę. Kościół zatracił rolę służebną i zajmuje sie grzebaniem w waginach i probówkach, zamiast się modlić za moją i twoją duszę. Swego czasu byłem uczestnikiem oazy i animatorem muzycznym dość dużej grupy fajnych, młodych ludzi, a w tej chwili jestem jednym z najzagorzalszych wrogów kleru. I co? Skopiesz mi tyłek za poglądy? Tyle chcecie mówić o tym, że demokracja, że no kill też ma prawo głosić swe poglądy i zjadacz ryb też, a atakujesz człowieka za coś, czego w gruncie rzeczy nie powiedział do końca. Więc teraz, skoro ja mówię otwarcie o moich poglądach, możesz zaatakować mnie. No proszę. Tylko żeby mi który potem nie zarzucał że mi kultury brak. (2009/03/31 09:58)

kalmar

:) misie :) ale żeś mnie rozgryzł :) (2009/03/31 10:10)

misie

Nigdy Ciebie nie atakowałem a i teraz nie mam zamiaru, bo szanowałem Ciebie za twoje dyskusje i artykuły. Jeżeli natomiast tak stawiasz sprawę to nic tu po mnie. Mówisz, że demokracją, że nokil mylisz się, ale te "wyznania" to nie dla mnie. A tak, po zatym to jest mi przykro, że tak stawiasz sprawę. Pozdrawiam jeszcze raz DK (2009/03/31 10:29)

użytkownik8030

znowu obraza - chcę Ci tylko uzmysłowić, że nie wszystko jest takie proste jak myślisz. Nie mam nic do ciebie misie i ty dobrze o tym wiesz. Nie rób znowu cyrku. Moja wypowiedź miała na celu pokazanie pewnego problemu, a nie besztanie ciebie. (2009/03/31 10:44)

użytkownik7463

koło Sandomierz ciekawe kto jeszcze jest z tego koła i ma o sobie tak wysokie mniemanie bo ma drogi sprzęt (2009/03/31 12:04)