Kłusownictwo a walka z kłusownictwem

/ 4 odpowiedzi
Witam. Czasem przeglądam profile użytkowników i w zainteresowaniach mają wpisane KŁUSOWNICTWO. Wiem, że chodzi tu o zwalczanie kłusowników ale to wygląda śmiesznie. Znajomy który pierwszy raz oglądał to razem ze mną aż oniemiał z wrażenia, że ktoś kłusuje i jeszcze się tym chwali na portalu. Oczywiście po chwili załapał o co chodzi. Tu prośba do redakcji i moderatorów czy nie da sie tego zmienić?
wasiel

osobiscie nie widziałem jeszcze osoby na tym portalu co miałaby tak wpisane moze dlatego bo nie przegladam roznych osob, fajnie byłoby jakbys wpisał nicki tych osob:) moze bedzie im wstyd. Rowniez nie rozumiem jak mozna sie takim czyms szczycic! Tępic takie osoby a one znajdują sie jeszcze na portalu wędkarskim moze niech założa portal kłusowników wtedy pasowałoby to do nich. Fajnie, że poruszyłes ten temat. Pozdrawiam:)

(2010/08/30 12:17)

u?ytkownik40353

osobiscie nie widziałem jeszcze osoby na tym portalu co miałaby tak wpisane moze dlatego bo nie przegladam roznych osob, fajnie byłoby jakbys wpisał nicki tych osob:) moze bedzie im wstyd. Rowniez nie rozumiem jak mozna sie takim czyms szczycic! Tępic takie osoby a one znajdują sie jeszcze na portalu wędkarskim moze niech założa portal kłusowników wtedy pasowałoby to do nich. Fajnie, że poruszyłes ten temat. Pozdrawiam:)

koledze chodziło że w twoim profilu ,na samym dole są tematy którymi się interesujesz ,między innzmi jest też temat kłusownictwo ,a nikt tu nie pisze że to lubi ,zle to zrozumiałeś pozdrawiam i czytaj uważniej (2010/08/30 17:12)

u?ytkownik61065

powiedzcie mi jak jest na domaniowie z wywózką jedni piszą że wyworzą po kontroli nie płacą żadnej kary nie wiem czy kupić ponton do wywózki

powiedzcie o co z tym chodzi

(2011/01/05 16:43)

u?ytkownik57785

powiedzcie mi jak jest na domaniowie z wywózką jedni piszą że wyworzą po kontroli nie płacą żadnej kary nie wiem czy kupić ponton do wywózki

powiedzcie o co z tym chodzi

Juz pomijając to, że nie w temacie, ale napisz mi co to jest "ponton do wywózki"?

(2011/01/05 17:15)