Zaloguj się do konta

Kłusownictwo-łowienie prądem

utworzono: 2012/06/20 14:37
Qoorchuck

Filmik jest może stary i popularny, ale może niektórzy z was go nie widzieli więc zamieszczam link:   https://www.youtube.com/watch?v=bO5-NcnFkj4&feature=related  Zobaczcie ile pięknych ryb złapali tam jednej nocy na prąd!!!! [2012-06-20 14:37]

JOPEK1971

Eeeee,tam.Tyle ryb można złowic wędką.Rybacy potrafią znacznie więcej wyłowic,nawet zabierają takie maluchy,ale w większych ilościach,dużo większych... [2012-06-20 15:12]

mlodystm

Koledzy mam do Was pytanie. Kiedyś zostałem "zlinczowany" za to , ze napisalem o tym jak jade na ryby to rozkładam dwa feederki zarzucam i rozkładam bata sprawdzam czy cos skubie,jezeli bierze z brzegu to skłądam jednego feedera. Dostało mi się , ze jestem kłusolem bo łowie na 3 wędki. I tutaj mam pytanie. Przeglądalem sporo karpiowych filmów , nie chodzi mi tutaj o jeziora komerycjne, ani prywatne. Chodzi mi o wody PZW, czemu karpiarze mają rozłozone na TriPod (?) po trzy wędki. Dwóch karpiarzy = 6 wędek?
[2012-06-22 10:38]

Anachid

Trzecia wędka to pewnie nie uzbrojony marker do zaznaczania miejsca nęcenia.
[2012-06-22 18:07]

mlodystm

no własnie nie, bo widzialem nie na wszystkich, ale wiekszosci filmikow, jak wyciagaja raz na jedna, raz na trzecia, a potem na druga wędke wiec to nie marker, tylko łowienie na 3 wędki
[2012-06-23 00:46]

Pitbul

Koledzy mam do Was pytanie. Kiedyś zostałem "zlinczowany" za to , ze napisalem o tym jak jade na ryby to rozkładam dwa feederki zarzucam i rozkładam bata sprawdzam czy cos skubie,jezeli bierze z brzegu to skłądam jednego feedera. Dostało mi się , ze jestem kłusolem bo łowie na 3 wędki. I tutaj mam pytanie. Przeglądalem sporo karpiowych filmów , nie chodzi mi tutaj o jeziora komerycjne, ani prywatne. Chodzi mi o wody PZW, czemu karpiarze mają rozłozone na TriPod (?) po trzy wędki. Dwóch karpiarzy = 6 wędek?

Daj konkretnego linka do filmu to pogadamy (a może nie tylko pogadamy...)T.

[2012-06-23 18:37]

Fix

na pewno nie w Polsce :) [2012-06-23 18:53]

JKarp

Koledzy mam do Was pytanie. Kiedyś zostałem "zlinczowany" za to , ze napisalem o tym jak jade na ryby to rozkładam dwa feederki zarzucam i rozkładam bata sprawdzam czy cos skubie,jezeli bierze z brzegu to skłądam jednego feedera. Dostało mi się , ze jestem kłusolem bo łowie na 3 wędki. I tutaj mam pytanie. Przeglądalem sporo karpiowych filmów , nie chodzi mi tutaj o jeziora komerycjne, ani prywatne. Chodzi mi o wody PZW, czemu karpiarze mają rozłozone na TriPod (?) po trzy wędki. Dwóch karpiarzy = 6 wędek?

Daj konkretnego linka do filmu to pogadamy (a może nie tylko pogadamy...)T.


CześćBo ta trzecia to z markerem ;-)JK [2012-06-23 20:11]

mlodystm

https://www.youtube.com/watch?v=X4FhouTQeY8&feature=g-all-s

https://www.youtube.com/watch?v=8VoUCqqZieQ&feature=relmfu

to są przykłady, nie chce mi sie szukac o tej godzinie wiećej, chyba, ze ja sie myle i marker posiada czujnik brań :)
[2012-06-24 01:38]

Bernard51

Sygnalizator bran przy markerze nie jest konieczny jak i tez szczytowka od markera tak napieta
ale to o niczym nie swiadczy ze jeden wedkarz łowil na trzy wedki??
Moglo byc 3 wedkarzy i na 2 trypodach mieli wedki( warunki zmusily-Ciasno Widac bylo jak przygotowyja stanowisko)
[2012-06-24 10:41]

JKarp

CześćJa widzę trzech wędkarzy i sześć wędek .Poza tym nie sądzę, żeby Wojtek celowo czy nie celowo ale łamał przepisy i potem pokazał film wędkarzom w całej Polsce. Istnieje jeszcze jedna opcja: jest to woda prywatna lub jakiegoś gospodarstwa rybackiego, gdzie po uzyskaniu zgody właściciel zezwolił na łowienie na trzy wędki.JK [2012-06-24 11:00]

mlodystm

ok wszystko wyjaśnione, dzieki :)
[2012-06-24 12:01]