Zaloguj się do konta

Kłusole na Łososince

utworzono: 2013/07/31 13:38
spinior

Czy w LIMANOWEJ i w w okolicach nie ma zadnego STRAŻNIKA WĘDKARSKIEGO bo patrzac co sie dzieje na ŁOSOSINCE to chyba ich brak.KŁUSOWNICY zbierają klenie i nieliczne pstrągi jak grzyby w lesie wedkarze dzwoniąc do koła i na POLICJE  to zero reakcji.NIECH SIE KTOS TYM W KONCU ZAJMIE chodzi o odcinek od Tymbarku w stronę Laskowej
[2013-07-31 13:38]

skalpel

Myślę, że jeśli chodzi o zgłoszenia na Policji takich zdarzeń to nie pozostają bez reakcji. Dokładne określenie miejsca przebywania "kłusola" to podstawa przy tego typu interwencjach, a jeśli ktoś zadzwoni i powie, że gdzieś są kłusole i kłusują na łososince to wiesz kolego.. ciężka sprawa. Wszyscy widzą ale nikt nie chce zgłaszać oficjalnie... Jeśli wiesz kto, gdzie i czym zgłoś ten fakt a później zobaczysz czy ktoś coś z tym zrobił czy nie i wtedy napisz. [2013-08-16 21:30]

haja

A ja muszę przyznać, że mnie kontrolowali dość często. Straż rybacka +policja. Właśnie  na tym odcinku. To z 10 lat temu jak dużo łowiłem w Łososince. Nie wiem jak jest teraz. Ale z tego co widzę jak czasami tam wędkuję to ryby już tyle nie ma co kiedyś. Podobno po ostatniej powodzi wyczyściło koryto z ryb i te już nie powróciły tylko zostały w j. Czchowskim [2013-08-17 07:28]

spinior

Ryby ubyło po regulacji Łososinki w tamtym roku było cos pstrąga ale tylko selekta po zarybieniu 27cm już nie te czasy okropnie płytko to ryba nie ma gdzie siedzieć
[2013-08-17 12:15]