kłusole na Stolsku

/ 2 odpowiedzi

witajcie

cytuje post:Od 36 lat jestem wędkarzem i członkiem PZW. Etyka wędkarska jest dla mnie czymś co cenie najbardziej w tym pięknym hobby. Łowie bardzo często w jeziorze Stolsko i nie mogę znieść, że kłusole tępią wszystko co żyje. Obecnie (szczególnie w weekendy) kłusują na szczupaka. Łapią po kilkanaście sztuk i nic nie robią sobie z okresu ochronnego i uwag innych wędkarzy. Dlatego żądam, aby zwiększono ilość kontroli na tym jeziorze. Nie proszę lecz żądam w imieniu wszystkich, którym leży na sercu ten problem- koniec blockquoteu

Podobno to jezioro m.in jest pod waszą opieką tak bynajmiej pisze na bramie wejsciowej na kąpielisko,czy naprawde nie mozna poradzic sobie z kilkomu żurami?bo normalny wędkarz tak nie łowi,czy to jest za waszym przyzwoleniem?KAZDY MA NUMERY ALARMOWE DZWONIC PROSZE!

Piękne i czyste jaziorko aż szkoda

pozdrawiam

ziembix


wszystkie służby które powinny sie tym zając maja to "w d u p i e" . po co im klopoty ??!! wiem bo tak samo jest w szczecinie . o czym pisałem : (2010/01/26 16:30)

laptus


To święta prawda jezioro Stolsko Karpino jest całkowicie opanowane przez kłusoli na Stolsku łapią i biorą wszystko co popadnie niby do wody a do wora okres i wymiar ochronny mają gdzieś ale na Karpinie mają całkowite eldorado jak płyniesz pontonem trzeba uważać na siatki w biały dzień łapią na sięci a co gorsze na prąd no i pilnują żeby ktoś im "sprzętu" nie zapierniczył znajomy się odezwał to mu opony w samochodzie przebili,poruszyliście temat Szczecina i "szarpaków" policja i straż miejska kontroluje tylko wędkarzy i to też po łepku żeby zapełnić bloczek bo spisują jak masz kartę sprawdzają jeśli nie masz gonią nic nie robiąc mówimy im o szarpakach oni udają że idą do nich na kontrolę ale jeszcze nie widziałem żeby po kontroli?! zaprzestali łowienia wszystkiego co popadnie no i pewnie zwracają uwagę na wymiary ochronne jednym słowem wszyscy mają to gdzieś głęboko w du..e!!!!!!!   (2010/03/13 20:09)