Zaloguj się do konta

Kłusole na Czarnej Przemszy

utworzono: 2012/11/18 18:09
Adam30B

W Będzinie do Czarnej Przemszy koledzy z PZW KWK Paryż wpuścili ostatnio 150kg ryb głownie jazi.Byłem dziś nad wodą i widziałem jak jeden wędkarz brał i chował do torby niewymiarowe małe ryby.Trzeba tępić takich pseudo wędkarzy !!!
[2012-11-18 18:09]

MASTINO

Coś zrobiłeś z tym? [2012-11-18 18:14]

Adam30B

Wyjąłem telefon i gość w podskokach się zwinął do tego wygarnąłem mu parę ostrych słów.
[2012-11-18 18:28]

perwer

Coś zrobiłeś z tym?

Tak Maciek, jest info na portalu wędkuje i można dać komentarze . Jedna z lepszych metod zwalczania kłusownictwa.

[2012-11-18 18:31]

MASTINO

Coś zrobiłeś z tym?

Tak Maciek, jest info na portalu wędkuje i można dać komentarze . Jedna z lepszych metod zwalczania kłusownictwa.

No tak. Nieraz tak bywa, że nie ma możliwości albo się nie zdąży reagować, a forum wszystko przyjmie, tylko że po czasie. Tzw. musztarda po obiedzie. Chociaż kiedyś mojego kolegę nad Odrą w podobnej sytuacji już tak szlag trafił, że wrzucił sprzęt i wsiadł do auta i pojechał za takim kłusolem, po drodze rozmawiając i dając namiary całą drogę dyżurnemu policji. Upewnił się, że Policja go zatrzymała, kazała otworzyć bagażnik i zaczęli pisać kwity. Odjechał z uśmiechem na ustach i poczuciem sprawiedliwości. Ja również tak kiedyś jechałem z kolegami za rowerzystą z niewymiarowymi szczupaczkami. 

[2012-11-18 19:11]

perwer

Ja tu Maciek bardziej humorystycznie.
To bardziej nieuczciwy wędkarz niż prawdziwy kłusownik.
Raz że tytuł kłusole -a okazuje się zę chodzi o jednego wędkarza ,dwa walił do torby małe ryby - mogły to być płocie ,niekoniecznie jazie .
Jednak mógł brać i jazie ,preceder który ja widziałem kilkadziesiąt razy - tutaj jednak wędkarze nie odróżniali jazia od płoci .
Po prostu podchodzi się do wędkarza i na początku grzecznie prosi o wypuszczenie rybek ,jak jesteś przekonany co pakuje do torby . U nas też zarybiono teraz jaziem i to niewymiarowym , postawił by cały swój gelt na to, że co któryś tam zapakuje kilka do torby . Po takim zarybieniu jedyną szansą są częste prewencyjne kontrole,to wędkarze będą bali sie brać niewymiarowe ,inaczej tego nie wyeliminujesz.
[2012-11-18 19:39]

Adam30B

Na pewno brał jazie bo mu zajrzałem do torby i dobrze wiedział że są to jazie a nie płocie płoć miał też jedną.
[2012-11-18 19:53]

Adam30B

Darku napisałem kłusole bo u nas na rzece takich jak ten jest sporo nawet karty wędkarskiej niektórzy nie mają ostatnio kumpel złapał gościa co brał 30 paro cm szczupaczki bo takich tu jest sporo ale on się z nimi nie cacka albo wali w mordę i łamię sprzęt albo gościa wykąpie w rzece i jest spokój z takim klientem.
[2012-11-18 19:59]

MASTINO

Ja tu Maciek bardziej humorystycznie.
To bardziej nieuczciwy wędkarz niż prawdziwy kłusownik.
Raz że tytuł kłusole -a okazuje się zę chodzi o jednego wędkarza ,dwa walił do torby małe ryby - mogły to być płocie ,niekoniecznie jazie .
Jednak mógł brać i jazie ,preceder który ja widziałem kilkadziesiąt razy - tutaj jednak wędkarze nie odróżniali jazia od płoci .

Po prostu podchodzi się do wędkarza i na początku grzecznie prosi o wypuszczenie rybek ,jak jesteś przekonany co pakuje do torby . U nas też zarybiono teraz jaziem i to niewymiarowym , postawił by cały swój gelt na to, że co któryś tam zapakuje kilka do torby . Po takim zarybieniu jedyną szansą są częste prewencyjne kontrole,to wędkarze będą bali sie brać niewymiarowe ,inaczej tego nie wyeliminujesz.

No ja właśnie też z nutką ironii :) Ale nie ma co tu gadać, problem z takimi delikwentami był, jest i będzie. A tacy to najwięksi tchórze, łowią te ryby a w porach pięć kilo.

[2012-11-18 20:11]

perwer

Tak że Adam ,nic tylko należy mieć nadzieje że kilku sztukom udam sie troszkę podrosnąć.
[2012-11-18 20:27]

Imatyta

Najlepiej zafundować im kąpiel, a sprzęt sobie wziąć :)
[2012-11-19 11:38]

Norco

Teraz zobaczyłem w tym gorzej mojej ulubionej Czarna przermsza i białą przemsza By Norco ja opiekuję żeby bardzo proszę za głupoty człowiekowi pomysl co to za bajke 2,4,5,6,11,22,cm smieszne mysle żeby normalne wymiarowe  ja biore 35 od 40 cm czasami  tylko większy od 50cm wypuszczam mnie intersuje duże ryby  na tarło żeby więcej ryb przjemny łowienia co za głupota kułsownik żeby na patelni ryb najedli zgadzam takie zycie ludzie przykro mnie na razie pozdarwiam :)By Norco

[2012-11-19 15:00]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia