Zaloguj się do konta

Kłusole na Rządzy

utworzono: 2012/02/20 14:22
cienki002

Właśnie wróciłem z przejażdżki nad Rządzę(do Załubic) i powiem szczerze, że jestem wkurzony. Miałem odjeżdżać, patrzę, a tu jakiś dziadek podchodzi do przerębla i jakieś sznurki wyciąga, wkłada, niby wędeczka jest, ale odłożył ją na torbę trochę się porozglądał i znowu zaczął coś dłubać z tymi sznurkami. Nawet świdra nie miał. Myślę sobie A ty dziadu jeden, szukam telefonu i k***a został w domu! Tym razem mu się upiecze.. Koledzy wędkujący tam, zwracajcie uwagę na te miejscowe szuje, bo jak tak dalej pójdzie to wiemy co się będzie działo.. Nie dość, że ryba na tarło nie dotrze, to w dodatku zostanie zabrana. Stałem tam z 10 min. i kląłem, jak na niego patrzyłem.. W dodatku wędkarze(może nie aż tak dużo, ale zawsze) siedzą, a tamten robi to co robi. Brak mi słów na takich ludzi.. [2012-02-20 14:22]

Waldemar

Szanowny kolego Adamie, żenadą jest to, że będąc młodym wędkarzem już zachowujesz się nieetycznie wobec kolegi, który stara się zwrócić uwagę na przestępstwa uderzające w nas uczciwych wedkarzy. Sekretarz koła Jan Orłowski [2012-02-22 17:19]

cienki002

Można wiedzieć co było wcześniej napisane, bo nie ma już tego postu, o którym Pan pisze, a nie zdążyłem zobaczyć. [2012-02-22 18:48]

mastifff

ACTA działa! Ja też nie widziałem tego postu. A szkoda bo znam się .....itd. [2012-02-22 18:55]