Zaloguj się do konta

KŁUSOLE NA WIGRACH

utworzono: 2009/07/07 20:54
margor1976

w niedziele byłem na jez Wigry, widziałem, ba a nawet doświadczyłem na własnej skórze kłusownicze sieci, wkręciłem w silnik te gó...o i spaliłem przełącznik zmiany biegów, a to był początek łowienia. z nerwów pociąłem im te siaty, czekałem aż się zjawią, na próżno, te skór....ny przypłynęli za dnia około godziny 7, czujecie tą bezczelność, w momencie gdy kilkunastu wędkarzy w okolicy pływało, oni czyścili siaty niestety ja byłem za daleko żeby w ogóle próbować ich podpłynąć i zje...ać. a wyglądało to tak trzech na krypie, jeden wylewa wodę, drugi wiosłuje, a trzeci czyści siatki, szczyt chamstwa i bezczelności. co się dzieje na tym jeziorze!!! obstawione dookoła, nie ma gdzie rzucić przynętą. co się dzieje ze STRAŻĄ WIGIERSKIEGO PARKU NARODOWEGO, za co oni biorą kasę. tamta pani powiedziała tamtej pani że mogą się działkować. na licencji powinien być napisany numer do w\w jednostki, a niczego takiego nie ma, niestety, powiem to z pełną odpowiedzialnością , że Wigry umierają, to wszystko gnije od środka, ale wędkarzowi to wiedzą jak umilić pobyt na wodą, spiningowanie dozwolone tylko w lipcu i sierpniu, limit szczupaka 1 szt, wymiar 50 cm, całkowity zakaz połowu, suma, troci, siei, wędkowanie tylko od świtu do zmierzchu do jednej godziny po zachodzie słońca. itd. jak ktoś myśli że PZW to beton, to nie miał odczynienia z WPN. POZDRO DLA KUMATYCH. [2009-07-07 20:54]

gusal

Witaj dałeś cenne informacje. W sierpniu udaje sie na tygodniowy urlop do Gawrych ruda. Można tam nałapać rybek?? Spining czy splawik na co się nastawić. Czy wiesz jakie są tam opłaty [2009-07-07 21:02]

withanight88

margor dlaczego nie zadzwoniles na policje albo do psr?? [2009-07-07 21:06]

margor1976

O policji nie pomyślałem, a psr raczej by nie interweniowała, to jest państwo w państwie, i wpn jest tylko uprawniony, [2009-07-07 21:12]

withanight88

margor mi pierwsza mysl jaka by przyszła do glowy to zeby zadzwonic na POLICJE [2009-07-07 21:17]

Norbert Stolarczyk

Ja bym Margor zadzwonił lepsze samopoczucie ma wtedy człowiek i tak bardzo nie gryzie sumienie ze nic nie zrobił, natomiast czekać na nich z opier... lem to nie ma sensu różnie bywa a szkoda zdrowia ja raczej bym nie ryzykował. Takie coś trzeba tępić z samej zasady a przecież tobie jeszcze skur....yny szkód narobili. pozdrawiam [2009-07-07 23:00]

skoment

straż WPN to specjaliści od wlepiania mandatów staruszkom, za wrzucenie puszki kukurydzy konserwowej na pomstach w Starym Folwraku. Kłusowików boją się i maja gdzieś takie interwencje. [2009-07-08 20:10]

Kosmitek40

Niestety zgadzam sie z Panem to jest straszne co na wigrach sie dzieje, siatki stoja w trzcinach a straznicy ciagaja kotwiece na srodku jeziora i moge pisac tu wiele bo lowie na tym jeziorze juz 30 lat, piekne czasy byly w latach 80-90 gdzie ryby bylo tyle ze garsciami mozna lowic, parkowcy twierdza ze populacja rybostanu odradza sie a jezioro WIGRY jest czystym jeziorem! TOTALNA BZDURA ! to jezioro jednak umiera,  ryba typu jazgarz prawie wyginol a jak wiedza starsi wedkarze gdzie wystepuje ten gatunek rybki, znaczy ze jezioro jest bardzo czyste to tyczy sie tez raka blotnego niestety tragizm totalny, zero dbania ze strony WPN a wszak to jest nas wszystkich dziedzictwo.

To stalo sie z jeziorem Krzywe i tak stanie sie z naszymi kochanymi WIGRAMI ratuje tylko to ze jezioro wigry jest dosyc sporym jeziorkiem i rybka ma gdzie jeszcze sie chowac ale do czasu !

Nie bede wiecej pisal bo az płakac sie chce i tyle :( ale co tu sie dziwic w koncu jest to wlasnie Polska  

pozdro dla wszystkich normalnych wedkarzy 

[2013-07-11 09:48]

MASTINO

Tak czy owak trzeba uparcie i konsekwentnie informować odpowiednie służby. Czy to Straż Parku, czy PSR czy SSR czy Policję, ale próbować trzeba. Samym narzekaniem nie da uratować się łowiska przed bandziorami z siatami. A samemu podejmować sieci kłusownikom jest ryzykiem, to tak jakbyś wziął włamywaczowi fanty z włamu, które postawił sobie do wyniesienia przed drzwiami "zrobionego" mieszkania. [2013-07-11 13:33]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia