Zaloguj się do konta

Klub KARAŚ w Rozkochowie

utworzono: 2013/01/09 17:27
zwirek71

chcę wykupić pozwolenie na 2013 rok
mam pytanie czy ktoś tam już łowił i czy warto
[2013-01-09 17:27]

mmaarrcciinnuuss

Odp klub Karaś .. Otóż mieszkam niedaleko łowiłem na tych wodach od kilkunastu lat bylo super do czasu aż nie zawiązali tego klubu przez kilka lat ich działalności woda zmieniła się nie do poznania najbardziej zauważalna zmianą jest brak populacji ryb :D Szczerze nie polecam wiosna kiedy wpuszczą z 1.5  tony hodowlanego karpia można coś wyłowic (młoda głupia ryba) a reszte sezonu to tylko strata czasu, może jakieś 20% składek i zezwoleń dziennych jest przeznaczone na zarybienie tych akwenów a cene za zezwolenie roczne lepiej przeznaczyć na okręg Katowice Bielsko Pozdrawiam
[2013-01-12 10:27]

luzy

Nie polecam!!! Tak jak kolega wcześniej pisał. Jak jest zarybienie to cała wieś Rozkochów je ryby. Czyli ryby przeznaczone na zarybienie "zakoli" trafiają od razu pod nóż albo są wpuszczone do klubowego zamkniętego stawu "Ostrówek". A Hanysy jeżdżą i płacą.Haha.
[2013-01-12 13:17]

szczepcio

A tak z ciekawości ile kosztuje zezwolenie na ten rok i gdzie je można wykupić?
[2013-01-12 13:40]

zwirek71

A tak z ciekawości ile kosztuje zezwolenie na ten rok i gdzie je można wykupić?

nie jestem pewien ale słyszałem że 220 zł
a jak opłacasz kartę wędkarską u nich to 150 zł
opłaca się chyba w OSP Rozkochów
mają stronę internetowa www.klub KARAŚ Rozkochów ale w tym roku nie mogę wejść
bo wyświetla mi że strona jest zawiruszona
[2013-01-12 16:35]

Artur z Ketrzyna

http://rozkochow.jcom.pl/

Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!
         
Strona rozkochow.jcom.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa. [2013-01-12 18:52]

myslunio

Powiem tak ze bylem tam na kilka dni w majowke i bylo calkiem ciekawie. Niestety pogoda nie dopisala ale mimio tego kilknascie pstragow kilka ladnych okoni i linów. A gosciu obok nas karp 80cm. [2013-05-03 13:45]