KŁÓTNIE W SPOŁECZNOŚCI PORTALU

/ 59 odpowiedzi
użytkownik753

buuu ha ha ha!

Rozesłałem link do wątku, również do znajomych z zagranicy. Już nie tylko Polska ale część świata z Was się śmieje.

buuu ha ha ha!

Trafiłem gdzieś na podejrzenia o moją schizofrenie... Zapewniam, że ze mną wszystko w porządku - zainteresowanym prześlę zaświadczenie lekarskie.

buuu ha ha ha!

Czekam na więcej! Ubaw przy porannej kawie jest wyjątkowy - muszę uważać żeby się przypadkiem nie zachłysnąć...

buuu ha ha ha!

Zgodnie z Waszym poglądem o mnie, to ten na zdjęciu to nie miałem być przypadkiem ja? NIE! Brakuje wokół mnie zaparkowanego wagonu z kukurydzą.

buuu ha ha ha!

Zatroskanych o moje życie seksualne zapewniam, że mogą spać spokojnie - przy tym moja żona, uśmiała się po pachy - taki darmowy kabarecik na żywo. Yeah!

buuu ha ha ha! (2009/04/29 12:12)

użytkownik8030

rzona pewnie ma podobne ópodobania i podejście do rzycia. tylko pogratólowć. no ciekaf jezdem gdzie kolega szókał sobie podobnej istoty, poniewasz myślałem rze jest taki model tylko jeden na śfiecie. A tó masz babo placek, jest ich wiencej. Ja ze sfej ztrony zkończem na tym konwersacjem, bo jak fspomniałem , nie da siem óleczyć genetycznego feleró. PDK. (2009/04/29 12:17)

użytkownik753

Zapomniałem o najważniejszym!!!

Wypowiada się, wciąż ta sama, garstka ludzi!

buuu ha ha ha! (2009/04/29 12:19)

MYQ79

i tu Cie zaskocze... ja dolaczylem do tej rozmowy niedawno (jak zapewne zauwazyles) i jesli jestes spostrzegawcza osoba widzisz ze ni eopowiadam sie po zadnej ze stron poniewaz nie o to chodzi... milo byloby gdybyscie zstanwoili sie nad soba, nad tym co piszecie i jak zwracacie si edo siebie - kolegow po kiju. nie podoba mi si eto i pragnalbym abyscie si eopanowali i Ty Pyniek i wszyscy inni... i zauwazcie ze kazdy czlowiek moze miec wlasne zdanie i nie musi byc takim jakim chcieliby widziec go inni ludzie...wiec troche rozwagi i dorosnijcie...PROSZE WAS ZACHOWUJCIE SIE ODPOWIEDNIO DO WIEKU... (2009/04/29 12:22)

użytkownik753

Kol. MYQ79!

Twoja postawa jest dowodem na to, że da się stanąć ponad podziałami i spojrzeć na siebie z dystansu - oczywiście dotyczy to każdego, a przede wszystkim mnie samego ;) Ale są tacy, którzy nie potrafią, a ja mam z nich ubaw ;) buuu ha ha ha

To może ktoś "zapoda" jakiś wędkarski temacik - chętnie podyskutuję ;) (2009/04/29 12:30)

użytkownik10780

Myślałem że to już koniec,ale nie.Panowie dajcie spokój,przecierz temu gościowi o to chodzi,chce mieć ostatnie zdanie to niech ma.Bądzmy mądrzejsi i zajmijmy się rybami.Nie mam zamiaru go oceniać,oceni go życie i ten portal.Acha,jeszcze jedno.Jeśli kiedykolwiek założę na tym portalu jakikolwiek wątek to nie życzę sobie jakichkolwiek wpisów od Pana Panie PYNIEK oraz od Pana MOSTOWIAK. (2009/04/29 12:37)

użytkownik10780

Wróć.Drobne przejęzyczenie.Chodzi o Pana MOSTEK. (2009/04/29 12:42)

wiktoria2003

no i pyniek sam sie przyznał,że robi taka zadyme po to tylko żeby sie pośmiać z nas.to smutne. panowie szkoda naszych starań ,on i tak nie pojmie,że to z niego sie smieją. (2009/04/29 13:42)

użytkownik8975

Coś takiego Pyniek odzyskał humor.!!!!!!No no no !!!!! Dzieki wam mediatorzy!!!!
Może jeszcze będą z Niego LUDZIE.
pozdro. (2009/04/30 16:11)