Zaloguj się do konta

Klienci C+ lub N

utworzono: 2013/03/23 15:42
mateusz196

Widzieliście nową ofertę połączonych platform? Podwyżki i jeszcze raz podwyżki. Żeby obejrzeć ligę polską trzeba teraz zapłacić 119 zł miesięcznie. Dobrze że mi się umowa kończy za parę dni.
[2013-03-23 15:42]

Widzieliście nową ofertę połączonych platform? Podwyżki i jeszcze raz podwyżki. Żeby obejrzeć ligę polską trzeba teraz zapłacić 119 zł miesięcznie. Dobrze że mi się umowa kończy za parę dni.

A o jakiej lidze Kolega pisze? Chyba nie tej kopanej prezentowanej przez naszych pseudopiłkarzy? Bo na to szkoda nawet 5 zeta. Zresztą mi musiano by dobrze zapłacić abym zhańbił się oglądaniem tych "wyczynów". Co wczoraj "pięknie" pokazała tzw. "reprezentacja kraju".
Pozdro!
[2013-03-23 16:31]

Ja przedłużyłem abo c+ w tamtym  miesiącu i za multi room i pakiet  uniwersalny płace 74 zł (dawniej 75 ) więc cena sie nie zmieniła. [2013-03-23 16:49]

mateusz196

A o jakiej lidze Kolega pisze? Chyba nie tej kopanej prezentowanej przez naszych pseudopiłkarzy? Bo na to szkoda nawet 5 zeta. Zresztą mi musiano by dobrze zapłacić abym zhańbił się oglądaniem tych "wyczynów". Co wczoraj "pięknie" pokazała tzw. "reprezentacja kraju".
Pozdro!

Kolego masz racje. Mnie zgubiła ciekawość. Kilka lat nie oglądałem naszej ligi więc postanowiłem wykupić pakiet z ekstraklasą, teraz żałuję bo z całego sezonu może kilka meczy nadaje się do oglądania.
[2013-03-23 17:12]

89krzysztof

Przez tę fuzję nc+ jest numerem jeden wśród dostawców cyfrowej telewizji i mogą windować ceny. Niestety...
[2013-03-23 19:03]

grisza-78

Przez tę fuzję nc+ jest numerem jeden wśród dostawców cyfrowej telewizji i mogą windować ceny. Niestety...
Co w związku z tym, że są  ( jeśli są ) numerem jeden? Z jakiej okazji, lub na podstawie czego mogą windować ceny? Myślisz, że ich ceny podejdą do góry i nie będzie odzewu??? Polsat tylko czeka na taką okazję, żeby ewentualnie klientów przechwycić.

[2013-03-23 23:25]

brzozo54

czy to jest forum wędkarskie czy piłkarskie?
[2013-03-23 23:34]

89krzysztof

Co w związku z tym, że są  ( jeśli są ) numerem jeden? Z jakiej okazji, lub na podstawie czego mogą windować ceny? Myślisz, że ich ceny podejdą do góry i nie będzie odzewu??? Polsat tylko czeka na taką okazję, żeby ewentualnie klientów przechwycić.

Tak, tylko że polsat nie pokaże ligi hiszpańskiego, angielskiej, polskiej, francuskiej, a do tego ligi mistrzów i ligi europejskiej. Nie pokaże też filmów, które jako premiery lecą na canal+ film i Nfilm (czy jakoś tak), polsat też nie będzie miał tak bogatej oferty kanałowej ogólnie. I to jest właśnie tak przewaga nc+ nad polsatem.
[2013-03-23 23:50]

Jack14

@brzozo54

W tym pokoju zgodnie z regulaminem można "rozmawiać, dyskutować itp" na każdy temat.

Wiem bo czytałem regulamin jak również dzieki "życzliwym" kiedyś się o tym osobiście dowiedziałem.

Czy kolejna fuzja C+N mająca na celu pozyskanie i dojenie "klientów" to oczywiście TAK.

[2013-03-24 17:03]