Zaloguj się do konta

Kliczko vs Haye

utworzono: 2011/06/29 17:10

Gala boksu zawodowego w Hamburgu

sobota, 2 lipca - 22:45 | TVP 1

Boks | 80 minut

Podczas hamburskiej gali zmierzą się m.in. Władimir Kliczko i David Haye, zawodnicy wagi ciężkiej. Ukrainiec to mistrz świata IBF, IBO i WBO, a Brytyjczyk - mistrz świata WBA. 35-letni Kliczko stoczył w zawodowym ringu 58 walk, 55 wygrał. Pokonał takich pięściarzy jak Chris Byrd, Lamon Brewster czy Samuel Peter. O 4 lata młodszy Haye ma w dorobku 26 pojedynków, z których przegrał tylko 1. Wygrał m.in. z Nikołajem Wałujewem i Johnem Ruizem. Brytyjski zawodnik zapowiada, że bez większych problemów zwycięży w starciu z Kliczką.

Info. Wirtualna Polska...........

[2011-07-02 07:34]

striggley

Haye to nie bokser tylko wylansowany pozorant dostanie gorzki wpierdziel od Kliczki który wie po co wychodzi na ring,  żeby walczyć i pokazać prawdziwą klasę pięściarza a nie uciekać po ringu unikajac kontaktu żeby na koniec walki pomachać przeszczepami i wygrac walke , jak było z Walujewem , który jak by sięgną ręką to czarne przemądrzałe gówno to by go zabił ale niestety dziś w boksie tyle sprawiedliwości co w polskiej piłce nożnej ....stawiam na ukraińca i lepiej żeby za szybkko go nie nokautował tylko prał stopniowo w każdej rundzie
[2011-07-02 11:55]

kapusta

Ta walka z Walujewem to była czysta fikcja , sędziowie go skrzywdzili , jak kiedyś Michalczewskiego , żeby nie wygrał 50-ciu walk pod rząd i nie przewyższył włoskiego pięściarza , to nie jest sport czysty , ale olbrzymia kasa , gdzie pięściarz dostaje tylko ochłapy, Niemcom po prostu Walujew się znudził.

Ja stawiam na Kliczkę , bo ten zadufany Anglik  Dawid Haye już się chwali , że obije Kliczkę i we wrześniu jego brat  Witalij nie będzie walczył z T.Adamkiem , tylko z nim , by pomścić brata.
[2011-07-02 12:23]

garsija

GDZIEŚ SŁYSZAŁEM , ŻE OBYDWAJ ZAWODNICY MAJĄ DOSTAĆ PO 25 MILIONÓW 

FUNTÓW ZA POJEDYNEK

A OSOBIŚCIE STAWIAM NA KLICZKĘ !!!

[2011-07-02 18:59]

FranceCola

Nie wiem na kogo postawić, ale jednak na Kliczkę. Nie lubie tego Anglika, wole żeby Słowianin ubił morde temu 'pseudo bokserowi'.  [2011-07-02 19:26]

Woa-VooDoo

Stawiam na kliczko
haye to mały piesek co głośno szczeka,  przed walką wałujewa też szczekał a od 11 rundy zaczęli go wygwizdywać .... [2011-07-02 19:39]

nicponios

Kliczko! słowiańska krew ! ! ! [2011-07-02 21:44]

Hubson8

Do Boju Kliczko ;))) Rozniesie go swoja serią ciosow, wkoncu haye zrozumie co to ból ;)).Pozdrawiam. [2011-07-02 21:59]

kukula23

oczywiscie KLICZKO [2011-07-02 22:04]

jamesbond

cóż za zgoda... Ja myślę, że Haye-mu wydaje się, że jest super-duper-mega bokser. Ale niestety gadaniem walki nie wygra. . Posłucham komentarzy po walce jak Kliczko wygra :) [2011-07-02 22:12]

Od dawna nie widziałem tak nudnej, pasywnej i denerwującej walki. Zasypiałem z nudów. Żadnej wymiany, żadnych akcji, żadnych zaplanowanych i tych spontanicznych, celnych ciosów (jedynie Kliczko w 5 rundzie piękny i celny prawy). Zawsze jedynie z zachwytem oglądam walki braci Ukraińców, bo tak pięknego technicznie boksu na zawodowym ringu już się nie ogląda, ta praca nóg, te uniki, wzorowa garda, cudownie czyste ciosy, bez "cepów", bez chuliganerii na ringu. A Anglik....... no cóż, gość wie co to jest boks zawodowy, to nie sport, tylko show biznes i tak go traktuje. Dwadzieścia kilka walk na zawodowym od 2002 roku, a zmanierowany i aktorski, jakby Don King i Travolta byli jego trenerami. Rzeczywiście szybki jest, robi mistrzowskie uniki, ale widać było jego strach przed prawym kopytem Kliczki. Kliczko z kolei, nie ufał swoim kopytom, zaskoczył mnie pasywnością, darowaniem Angolowi jego drwin i kłamstw. Jednym słowem, spodziewałem się walki na miarę dwóch mistrzów świata, a widziałem "Taniec z pięściami". Zmarnowałem noc. Jestem załamany występem jednego ze swoich idoli ringu. A tak poza nawiasem, to moim bezapelacyjnym mistrzem i idolem, przykładem do naśladowania na ringu, mistrzem bokserskiego show i gracji poruszania i nokautowania w ringu jest Chris Eubank, który ku mojej rozpaczy zakończył karierę kilka lat temu. Teraz w Londynie ma swój klub bokserski, jeździ po mieście ciągnikiem siodłowym SCANIA, bo w osobówkach był rozpoznawany i molestowany w korkach o autografy. Nie zdarzył się jeszcze w historii boksu ktoś, kto by walczył w jego stylu. Nawet jego wejście na ring i prezentacja, to był SHOW przez duże "S". [2011-07-03 09:57]

Zgadzam się nudy, nudy, i jeszcze raz nudy, nie oglądałem jedynie 8 i 9 rundy bo mi bateria siadła w telefonie a zanim znalazłem zapasową i wymieniłem to trochę potrwało.......... [2011-07-03 10:20]

sanczez14

Spodziewałem ie po jednym z braci Kliczko coś więcej jeżeli ten który ma walczyć z Adamkiem zaprezentuje to samo co jego brat Adamek będzie mistrzem ponieważ podejdzie do tego profesjonalnie nie tak jak Hey [2011-07-03 10:32]

robert783

ja tez nic ciekawego w tej walce nie widziałem , wole ogladac mma  [2011-07-03 10:36]

striggley

osobiście jestem negatywnie zaskoczony tym "widowiskiem" , podobnie jak kolega Mastiff zasypiałem na walce , boksu tam nie było tylko wzajemne unikanie ciosów Haye był osrany a kliczko jak by nie chciał go bić ....jednym słowem nuda na szczęście sędziowie się nie wygłupili i sprawiedliwie policzyli punkty
[2011-07-03 12:26]

tko

Spodziewałem się takiej nudnej walki i tak też było. Z resztą wygraną Wlada na punkty nawet wytypowałem.

Tu nie mogło być mowy o brutalnej sile Haye, zbieraniu z desek, itp.  W moim odczuciu David i tak wypadł lepiej niż się można było po nim spodziewać.  Ale, no właśnie, natury nie oszukasz, Haye to nie Tyson, lewy Vlada konsekwetnie przeszkadzał anglikowi w wyprowadzaniu ataku. Kilka chaotycznych  rzucanych ataków to za mało by zranić takiego kolosa jak Klyyczko.

Teraz zostaje już tylko czekać na 10 września.. mam nadzieję że tam we Wrocławiu stworzymy super atmosferę i nie gorszy doping niż ten który dostał Haye od swoich kibiców. A po wczorajszym wieczorze jestem zbudowany, Tomek Adamek cudów na pewno nie zrobi i również nie położy Vita, ale punkty wierzę że da radę :)

[2011-07-03 12:48]

mienta

Walka bez żadnych fajerwerków tajie tam klepanie po zakończeniu tej walki przełączyłem na polsat sport i tam obejżałem kawał dobrego boksu w wykonaniu manego paqiao  [2011-07-03 14:00]

FranceCola

Ja także się zawiodłem na walce. Spodziewałem się otrej walki, tak jak zapowiadano, jednak zobaczyłem walkę, która przypominała mi raczej "zapoznywanie się z przeciwnikiem' które zazwyczaj trwa 1 rundę, a w tym pojedynku chyba się zapoznawali całą walkę :D

PS. Zauważyliście kto był ochroniarzem Heya ?James Thompson, niedawny przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego :D Ale cała oprawa na wejscie Kliczki , MISTRZOSTWO, tylko szkoda że walka taka nudna. Ale cóż, przynajmniej wygrał Kliczko, a nie ten Pajac z Angli. 

[2011-07-03 19:20]

perwer

Witam..szału nie było -lecz można było tego oczekiwać.Haye pokazał rzeczywiście niesamowita szybkość,lecz w wadze ciężkiej ,choc szybkość sie przydaje -trzeba tez miec czym pierdyknąć.
Po drugie jest to zawodnik który za bardzo lekceważy wszystko i o ile walczył dotychczas albo z leszczami ,albo miał ustawiane walki ,o tyle teraz z zawodnikami typu Kliczko to juz nie przejdzie.Do tego cały czas ta opuszczona garda -nadzieje sie kiedyś.
Co do Kiliczko pokazał praktycznie to wszystko co potrafi.Na pewno chciał nokautu ,lecz nie wszystko czasami wychodzi.
Miała być walka stulecia..hm..na pewno był show stulecia przed walką,sama walka to wielki kunszt bokserski i umiejętności,lecz brakowało tego coś...
 Czekam na Adamka bo bardziej cenie jego umiejętności ,zdobywanie celówi dochodzenie do nich niż takiego Haye. Adam tez nie będzie miał lekko,lecz tutaj moja wiara w wygrana jest zdecydowanie większa.
[2011-07-04 09:12]