Kleń na wątróbkę

/ 5 odpowiedzi
Witam na rok 2018 planuje wypady na klenie tylko,że z wątróbką jeżeli ktoś miał na taką przynętę brania kleni chętnie poczytam .
dendrobena

Łowiłam na rz.Warcie.Nie jestem w stanie policzyć kleni złowionych na wątróbkę.Trafiały się również leszcze.Nie były to gigantyczne ryby ale kilówki to normalka.Życzę powodzenia. (2018/01/03 06:25)

lukasz-c

Przynęta jak przynęta podejdzie to weźmie. Ja wątróbki nie lubę bo czepia się jazgarz i inne drapierzne mikrusy. Na klenia to raczej dobrze sporządzony groch. Choć kto co woli. (2018/01/03 10:22)

dendrobena

Na groch na Warcie nie było szans. W tym rejonie jazgarze nie były dokuczliwe. Zmorą były małe sumiki.Po dwukrotnym zatruciu skończyło się wędkowanie. (2018/01/03 13:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

lukasz-c

Nie wędkowałem na Warcie więc nie wiem jak u was jest. Ja jestem z okręgu zielonogórskiego najczęściej wody Krosna Odrzańskiego i sam miałem przypadek że siedzieliśmy jak ćwoki na główce Radnica ujście Grzyżynki a mieliśmy wydawać by się mogło wszystko co kleń wiosną lubi. Przyjechał facet tubylec na simsonie rzucił na skórkę od chleba wciągnął 2 kg jazia dziesięć minut z rozłożeniem wędek. Pozamiatał rzyczył miłego dnia,pojechał. Nie ma reguły piszę przynęta jak przynęta podejdzie przypie..... pocieszysz się. Pozdrawiam takich.......................... ryb w 2018 roku. (2018/01/03 14:06)

dendrobena

kol.lukasz-c mam pytam pytanie,Czy kol.jest zrzeszony?.Jeżeli tak, to nie należy się wstydzić przynależności do koł. Łowiłam piękne ryby w rz.Odrze w okolicach Radnicy.Ale te komary.Pozdrawiam. (2018/01/03 14:22)