Klej na klawiaturze

/ 2 odpowiedzi
Witam!Ja .....le nowa klawiatura stała sobie w rogu biurka. Ja kleiłem coś 10 sekundowym klejem. I się zatkał. No to myślę sobie, że nie będę ściskał bo zaleje pół chaty. Wziąłem igłę przeszło wyciągnąłem i... jebs jakby to ująć. I klawa (nówka :( ) ma podpórkę pod nadgarstki (odkręcaną) karbowaną. No i klej dostał się w te kratki (naturalne) no i teraz pytanie. JAK TO G***O usunąć. No chyba, że dostanę od Wielkiego M tą część... ale wątpie Microsoft nas nie lubi... Może ten glue remover do cyanoo cos tam klejow. Klawiatura jest z plastiku (tzn ta podkladka) dobrej jakosci ale nie chce tego rozpuscic. ( na chemi uwazalem i wiem ze aceton i co za tym idze zmywacz do paznokci rozpusci plastik. Nie mam pomyslu. Jeszcze tylu wulgaryzmow nie uzylem jednego dnia. masakraZ gory thx za pomoc, niestety na studiach na politechnice nie wiedza, sam prof. chodzi z lapem urabanym klejem.PzdrRafal (jamesbond)
użytkownik61983


Uuuuu to kiepsko wygląda, kumpel miał podobny problem tylko nie z klawiaturą ale z plastikiem wysokiej wytrzymałości i spróbował usunąć klej.......... uwaga ! za pomocą opalarki do okien/ram i jak mi oświadczył po jakimś czasie że eksperyment mu się udał (nie widziałem) a może warto spróbować :)) (2012/01/09 20:42)

użytkownik99069


No kochany, klej z cyanopanem jest jednym z najsilniejszych klejów. W jubilerstwie używa się tych klejów do mocowania kamieni w oprawkach, nie znam antidotum na niego, jedynie fizyczne usuwanie, skalpelem itp. (2012/01/09 21:09)