Klej do gumy klej do spodniobutów wędkarskich

/ 7 odpowiedzi
Witam majsterkowiczów ! ... Chcę dokonać przeróbki swoich spodniobutów ... Potrzebny będzie mi jakiś naprawdę dobry klej.  ... Może ktoś ma jakieś doświadczenia i  mógłby mi polecić wypróbowany dobry klej ?      Pozdrawiam serdecznie ! 
użytkownik91569

Polecam klej PATTEX. Kleiłem nim już kalosze i dętki rowerowe. Jest niesamowicie wytrzymały i co najważniejsze elastyczny. www.pattex.pl/content/view/350/193/ (2012/08/01 05:49)

użytkownik105682

Jest taki klej do opon na zimno bardzo mocny i elasyczny ,,Super Cement "kleje nim od wielu lat spodniobuty ,zapytaj w zakładzie wulkanizacyjnym lub poszukaj w necie , powodzenia z wędkarskim pozdrowieniem Tomek 

(2012/08/01 10:53)

camelot

Serdeczne dzięki !  - Teraz już wiem czego szukać !   -  To raczej nie będzie naprawa ale kapitalna przeróbka..  Gdy mi się powiedzie ten eksperyment, - napiszę Wam !                            Jeszcze raz dziękuję !  (2012/08/01 16:44)

krzych5

Witam

Ja naprawiałem swoje neopreny ,kalosze,itp  klejem samochodowym do szyb ,jest mocny ,wodoodpory i nie tak strasznie drogi ( kupiłem całą tubę 20zł plus primer 8zł).Jak potrafi przykleić się mocno do gładkiej szyby, to do pozostałych rzeczy bardziej chropowatych  jest poprostu idealny.Poz.

(2012/08/02 08:45)

Wadzgi

Ja polecam kleje cyjanoakrylowe o podwyższonej elastyczności np.

klej firmy Wiko SG 2000 bądź SG 2500. Ostatnio nawet na takim kleju wkleiłem szczytówkę...

Koszt 26 zł netto. Rewelacja (2012/09/08 22:24)

bony20

Muszę uszczelnić kilka drobnych przecieków w woderach na łączeniu neoprenu i butów gumowych, jak myślicie czy pokrycie bezbarwnym silikonem sanitarnym załatwiłbym sprawę? (2014/02/12 18:35)

pielegnacjaobuwia

Z tańszych produktów, które będą idealne do spodnio butów gumowych możemy polecić CYJANOPAN E Uni Klej błyskawiczny. Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, bardzo mocny – polecany przez klientów ze względu na szybkość łączenia materiałów. Jest to jednak rozwiązanie tymczasowe, dlatego prawdopodobnie czynność trzeba będzie powtórzyć.Z bardziej profesjonalnych warto zainwestować w KLEJ SIEMAPLAST 2325/50 – trudniejszy w aplikacji, lecz z pewnością trwalszy i porównywalny z „mocą do Super Cement” (2016/04/23 14:33)