Kilkudniowa wyprawa na Bug - proszę o rady

/ 45 odpowiedzi / 2 zdjęć
MadmaxM4


własnie ciekawe, jak ja odpalałem na kompie było ok, teraz wystartowałem z linku i to samo co

Jkarp... ciekawe, no ale Niemirów to wioska obok a ja wyszukiwarka pokazuje idealnie :)))

jak z tymi porozumieniami to nie wiem, wiem że w tym rejonie granicza 3 województwa, byłem w okregu lebelskim a teraz jestem w białej podlasce bo ma wieksze porozumienia. szukaj gdzies na stronkach pzw, na wedkuje tez swego czasu były mapki z porozumieniami..

(2013/07/01 23:15)

mateuszwos


Porozumienie z Siedleckim PZW jest tylko nie wiem czy do którego miejsca sięga PZW Siedleckie jeśli chodzi o Bug. Muszę to gdzieś wyszperać. (2013/07/01 23:17)

MadmaxM4


a że tak sie spytam to w zezwoleniu czasem to nie jest napisane :) bo tak sie składa, że w moim jest :))) (2013/07/01 23:20)

mateuszwos


może i jest ale nie mam wglądu do zezwolenia bo mam na wiosce u rodziców a siedzę w Lublinie:) (2013/07/01 23:22)

JKarp


CześćOj tam oj tam ;-)Kie licho że nie jedno Gnojno na tym świcie ;-)
Co prawda próbowałem szukać innego ale jakoś bez przekonania.Ale widoki cudne.JK (2013/07/01 23:27)

MadmaxM4


podobno pan który grał Pawlaka w samych swoich tam mieszkał :)

te widoki, własnie... po maturze byłem tam pierwszy raz (a troche czasu mineło :) )  i tak czasem sie zaglada, pamietam jak widok z klifu mnie zamurował... echhh

 

(2013/07/01 23:34)

mateuszwos


CześćOj tam oj tam ;-)Kie licho że nie jedno Gnojno na tym świcie ;-)
Co prawda próbowałem szukać innego ale jakoś bez przekonania.Ale widoki cudne.JK

znajdź wiochę Borsuki ( jest jedna) i przesuń mapę w prawo do następnej wioski i będziesz w Gnojnie:) (2013/07/01 23:35)

JKarp


Ciekawe czy to będzie dobry link ;-)http://goo.gl/maps/DCj7F
JK (2013/07/01 23:40)

mateuszwos


Ciekawe czy to będzie dobry link ;-)http://goo.gl/maps/DCj7F
JK

Link taki, że mucha nie siada. Albo i siada bo ląduje się prosto w Gnojnie:) (2013/07/01 23:42)

MadmaxM4


Ciekawe czy to będzie dobry link ;-)http://goo.gl/maps/DCj7F
JK

 


Link taki, że mucha nie siada. Albo i siada bo ląduje się prosto w Gnojnie:)



działa działa :)))

a tak gwoli informacjii, w gnojnie jest przeprawa promowa do Niemirowa wiec rzeczke można atakowac z obydwu stron :)

(2013/07/02 07:31)

Jakub Woś


To Gnojno to całkiem ciekawa propozycja. Muszę sie poważnie nad tym zastanowić. Teraz tylko czekamy żeby poziom wody trochę spadł. (2013/07/02 22:26)

MadmaxM4


to myśl, ja najpewniej bede tam w sierpniu, przynajmniej tak ustaliłem a ukochana :) całe 4 dni :)

 

(2013/07/03 21:48)

Jakub Woś


Woda na Bugu zaczęła spadać - wyprawa coraz bliżej. Już się trzęsę jak małe dziecko :) (2013/07/09 21:24)

MadmaxM4


jedziesz tam gdzie tak ostro zachecałem ??

(2013/07/09 23:06)

Jakub Woś


Najprawdopodobniej tak. Mam tylko nadzieje ze komary beda łaskawe (2013/07/10 00:01)

MadmaxM4


na to nie licz :)

kręciłem niedawno 24h na z zasiadka na karpia, chowałęm się w samochodzie żeby przynęty założyć. nic nie pomagało, żadne tlace sie spiralki, spreye. dosłownie nic.

(2013/07/10 09:02)

Jakub Woś


Cześć,

Komary w porównaniu z tym co się dzieje nad Wisła były przyjemniutkie. Początkowo pojechaliśmy do Gnojna ale tam wędkarzy i biwakowiczów do groma. Pojechaliśmy wzdłuż Bugu i zatrzymaliśmy sie w Zabużu. Złowiliśmy jednego sandacza, trzy szczupaki, suma, klenia, bolenia, płoć masę krąpi w tym jeden rekord życiowy, od groma okoni i ukleje. Jak na pierwszy raz nad Bugiem nie wyszło źle. (2013/07/15 23:06)

albercik


Witam. Gnojno to teren PZW Biała Podlaska odcinek należący do Siedleckiego PZW zaczyna się za mostem na krajowej 19, niema to większego znaczenia ponieważ te okręgi maja porozumienie. Jeśli wybieracie się w te okolice to polecam odcinek w Bublu Starym i poniżej przejścia w Koroszczynie, pobyt trzeba zgłaszać w strażnicach WOP i łowić od świtu do zmierzchu ale warto. Jeśli ktoś będzie miał więcej  czasu warto pojechać do Nepli i zobaczyć Pratulin (2013/07/15 23:30)

mateuszwos


Jeśli chodzi o przyrodę i scenerię w jakiej łowiliśmy to polecam. Niesamowita sprawa. Krajobrazy dzikie i tętniące życiem. Chciałbym aby tak wyglądały wszystkie Polskie rzeki. (2013/07/15 23:31)