Kilka pytań odnośnie kulek proteinowych

/ 3 odpowiedzi
Łowiąc na kulki proteinowe w łowisku w którym było słabo nęcone bądź w ogóle dużo trzeba nęcić kulkami? Mam zamiar zrobić tak kupić sypką zanętę na karpia do tego konopie, kukurydze, pellet i kulki proteinowe, ale chce łowić z "marszu". Co ile mam zmieniać kulkę ? I co zrobić z tą zużytą kulką? Znajomy łowiąc na kulki za każdym razem co zmienia tamtą wyrzuca, a jak kupi droższe  to je suszy i przed ponownym założeniem macza w DIP'ie. 
Prosił bym o wyrozumiałość bo na kulkę jeszcze nie łowiłem.
rafals10717


Lepiej nęć tam z procy,która dużo nie kosztuje kulkami lub peletem.Jeśli nie łowisz daleko od brzegu morzesz sypnąć prznicy,grochu,kukurydzy,a z zużytą kulką poprostu zanęć procą. Dziennie około 50 kulek wrzucaj :) Jesli masz pieniędzy na tyle (2012/06/03 21:51)

u?ytkownik39933


Łowiąc na kulki proteinowe w łowisku w którym było słabo nęcone bądź w ogóle dużo trzeba nęcić kulkami? Mam zamiar zrobić tak kupić sypką zanętę na karpia do tego konopie, kukurydze, pellet i kulki proteinowe, ale chce łowić z "marszu". Co ile mam zmieniać kulkę ? I co zrobić z tą zużytą kulką? Znajomy łowiąc na kulki za każdym razem co zmienia tamtą wyrzuca, a jak kupi droższe  to je suszy i przed ponownym założeniem macza w DIP'ie. 
Prosił bym o wyrozumiałość bo na kulkę jeszcze nie łowiłem.

jesli chodzi o necenie to wszystko zależy od wielu czynników ,wielkosci łowiska populacji karpi w danym zbiorniku itd. ,kulke zmieniaj minimum po 24h ,dobrej jakosci kulki moga lezec w wodzie na włosie nawet 72h (2012/06/03 22:27)