Kijek do method feeder za ok 250 zł.

/ 5 odpowiedzi
Cze¶ć!
Chcę kumplowi kupić kijek do methody na urodziny. Budżet ze składki wyjdzie ok ~250 zł (wiadomo, kilka zł wiecej nic się nie stanie). My¶lę, że co¶ fajnego do rekreacyjnej zabawy z tego wyjdzie. Polecacie co¶ konkretnego? Będzie wędkował w wodach stoj±cych, często na komercji (chillout, grill, leżaczki, opalanie, te sprawy). Kijek zamiast do methody może być do standardowego feedera, ale z rozmowy z nim wychwyciłem, że na methodzie chciałby się skupić w tym sezonie. Wiem, że takie wędki lekko się różni±, chociażby ze względu na aspekt samozacięcia kijek do methody może być miększy. Tylko je¶li zechce mu się połowić na standardowy koszyczek, to większa miękko¶ć nie zaszkodzi przy zacięciu. Z drugiej strony standardowym feederem na methodę łowić można bez problemu.


Pozdrawiam,
Leitho.
hakon


kup mu talon do wedkarskiego sam sobie wybierze (2019/05/06 16:29)

Wolframos


Mikado UV do 90g. Kolega ma, łowi jest zachwycony. Mi też się bardzo podoba. Nie wiem czy w tej cenie można kupić coś lepszego. Poczytaj o tym kijku na forach. (2019/05/06 18:13)

Jakub Wo¶


Mam w tej cenie kijek, który mogę ¶miało polecić. To MVDE-R Nano Core Method Feeder TX2 330cm i ciężar wyrzutu do 55g. ¦wietny kij. Lekki, bardzo czuły a zarazem z dużym zapasem mocy. Troche o nim pisałem na blogu https://wedkuje.pl/n/kij-nano-core-method/100741 (2019/05/06 21:38)

u?ytkownik219214


JAXON Genesis Pro Method Feeder 330/20-60g - amatorskiego połowu w zupełnoci wystrczy. (2019/05/06 21:48)

kaptur0


Ja posiadam daiwe carp feeder w długości 360 do 60g i mogę ją śmiało polecić. Bardzo fajnie się sprawuje, tylko przelotka startowa jest dość mała i na jakieś wielkie odległości się nie nadaje. Dodatkowo na plus (jak dla mnie) to to że jest to dwuskład. W ofercie są chyba 3 długości. (2019/05/08 15:36)