Zaloguj się do konta

Kije spiningowe Kongera

utworzono: 2013/08/25 16:28
arkadiusz-szyma

Witam jako że jest to mój pierwszy wpis to chciałem się przywitać i prosić o radę. Czytałem sprawdzałem i zrobił się zamęt w głowie. Może napisze gdzie będę łowił prze de wszystkim jeziora, zbiorniki zaporowe rzadziej rzeki choć nie wykluczone, ryby to szczupaki, okoń.Kije jakie wybrałem to:
Konger Tiger Cross Maxx 10-30g 
Konger Virago pride Spin 10-35g 
Konger Troker Spin 10-30g 
Co do Tiger Cross Maxx to czytałem dużo dobrych opinii co do reszty to raczej ciężko proszę o opinie posiadaczy w/w wędek lub inne propozycje, z góry dziękuję i życzę połamania kija. [2013-08-25 16:28]

toten

Jeśli chcesz jeden kij na szczupak/okoń to raczej weź coś ok.5/25 g. [2013-08-25 18:20]

arkadiusz-szyma

Niekoniecznie musi być jeden kij do wszystkiego wiem że na okonka musi być mniejszy ciężar wyrzutu. Drugi kij pewnie w niedalekiej przyszłości ;-) [2013-08-25 18:34]

Maxxa posiadam,stosuję go głównie do łowienia szczupali i sandała z opadu.W sumie dobry kij za przyzwoitą cenę. [2013-08-25 18:49]

Spawciu

na okonia i szczupaka to wystarczy taki jak moj 5-20g konger arcus :)
[2013-08-25 19:10]

ryukon1975

na okonia i szczupaka to wystarczy taki jak moj 5-20g konger arcus :)

Nie na każde łowisko.:)

[2013-08-25 19:18]

Witam posiadam virago spin do 35cw i jestem super zadowolony,rozmawiałem ze sprzedawca mówił że virago spin,virago dagger i virago pride to te same kije różnią się kolorem i drobnymi niuansami.Ja ze swojej strony polecam kije od kongera posiadam 3 sztuki w różnych cenach i z kaźdego jestem zadowolony.posdrawiam [2013-08-26 10:28]

wirefree

Uzywam ARCUS spin 5-25 i 8-30  i oboma da sie łowic i okonia i szczupaka a nawet klenia i Bolenia dałem rade wytargać na brzeg. Jedyna wada to bardzo delikatne szczytówki juz ułamałem kilka razy w sumie z mojej winy bo chciałem odczepic przynete z kamieni i włożyłem szczytówke  w to miejsce i pekł ale ogolnie to moim zdaniem za swoja cene super to dobre kijki. W zimie były tez problemy ze szczytową przelotka którą musiałem 3 razy wymieniac bo wypadała "porcelana"

[2013-08-26 11:29]

kostekmar

Konger Tiger Cross Maxx 10-30g to bardzo dobry wybór!!! Polecam!!! [2013-08-26 11:51]

arkadiusz-szyma

Już mały przegląd mam a o trzeciej wędce kilka słów od jakiegoś właściciela :-). Jest od pozostałych o jakieś 40 g lżejsza co przemawia na jej korzyść ale nie chcę się naciąć. [2013-08-26 20:02]

Slyder

Również szczerze polecam Konger Tiger Cross Maxx 10-30g !!! [2013-08-30 15:46]

arkadiusz-szyma

I chyba na tym pozostanie ;-) wielkie dzięki wszystkim za radę połamania kija życzę. [2013-08-30 21:40]

esox61

Też mam Kongery Cross Maxxy i przez kilka sezonów sprawują się super. A 2,7m 7-25g wyjął już kilka ryb w okolicach metra i powyżej :0 W przyszłym sezonie założę na niego właśnie przelotki Fuji Alconite plus szczytową Fuji sic i to będzie hit spiner. Nawet pod multiplikatorem dawał sobie radę przez jeden sezon. No i ergonomiczny uchwyt też dużo daje :) [2013-09-02 07:17]

Polecam spinning z serii Konger'a carbonmaxx spin c.w 5-25 super uniwersalny kij na okonia i szczupaka, bardzo dobra tania wędka cena około 75 zł w sklepie.
[2013-09-07 10:44]

Ja mam Kongera Maxim Jerk do 90 gr - jak do tej pory / od 4 lat / sprawuje się bez zarzutu ! -> największa wyholowana nim ryba ważyła 52 kg  
[2013-09-07 11:00]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia