Kije do spławika Dragon czy Konger?

/ 29 odpowiedzi
miszczunio

Hardy jak chcesz mi pogrozić to tutaj przy wszystkich a nie na pw. Taki jesteś szybki do bitki to dawaj a jak tylko taki internetowy wirażka to powiem Ci kulturalnie, że możesz mi w puzon dmuchnąć (jak wiesz o co chodzi). Klonem jesteś i tyle w temacie. Jak ktoś zakłada 20 konto to jak go nazwać? Jak się będziesz wybierał w odwiedziny to Ci powiem gdzie jechać. Zapraszam serdecznie. (2012/02/21 18:51)

użytkownik16117

Panie Hardy jestes ciekaw czy naprawde łowi pan na takim sprzecie czy tylko widział ceny tego sprzetu bo narazie to tylko z pana strony jest pisanie,pisać i chwalić sie to każdy moze Ja zaczynałem od kija z leszczyny,potem bambus i sie nie wstydze tego,ryby były i się łowiło,ryba nie patrzy na to jaki mamy sprzet Mając najdrozszy sprzet a nie majac umiejetnosc to nic to nie da (2012/02/21 19:03)

SNAJPEROO7

świeta prawda co ci po sprzecie za grube pieniądze jak wedkować nie potrafisz a co do wedek bambusowych to do dziś starzy somiarze lowią na te wedki a pozatym byla to moja pierwsza wedka na ktorą sam zarobilem pieniądze jako dziecko myjąc samochody (2012/02/21 20:31)

olivia85

Ja zaczynałem od kija z leszczyny,potem bambus i sie nie wstydze tego,ryby były i się łowiło,ryba nie patrzy na to jaki mamy sprzet Mając najdrozszy sprzet a nie majac umiejetnosc to nic to nie da

100 % prawdy :) (2012/02/23 12:15)