Kij pstrągowy, wędka na pstrąga

/ 30 odpowiedzi
fasiu

Przez 3 lata towarzyszył mi kijek Mikado Silver Eagle 2,7 m c.w. 5-20g.
Szczerze polecam ! W chwili obecnej przymierzam się do zakupu bo pod koniec sezonu 2012 złamałem szczytówkę (cena za dotarcie w miejsca w które nikt nie dociera czasem jest wysoka). Poważnie się zastanawiam czy nie kupić takiego samego modelu ... ewentualnie wspomniana wyżej Catana Shimano - fajnie leży w ręce, tyle na razie o niej wiem. Pozdrawiam (2013/02/25 22:02)

NaiD

Jakie funduszę na nową wędkę?

Łowisz typowo nastawiając się pod pstrągi? Ja mam w domu wędkę Jaxona, 5-15g, była za ok 130zł, ale wadą jej jest to, że druga część jest pusta w środku i na bocznym troku, jak złapała mi troć to wędką się połamała w tej sekcji. Naprawiłem ją w domowych warunkach, działa, ale teraz jest znacznie sztywniejsza i "Już nie to co kiedyś"

(2013/02/25 22:31)

woro

witam.

może mi ktoś polecic kij na pstrąga do 150pln?

łowie na same woblery 1-7gram z małym sterem.na małej rzece z szybkim i wolnym nurtem.

nastawiam sie tez na klenia z tym wędziskiem.

jestem amatorem sprzętu i prosze o jakąkolwiek porade.

dzieki i pozdrawiam. (2013/04/04 14:54)

marecki27-1979

tez chce polaczyc dwa tematy pstrag i klen

mam na oku wedke

Shimano Catana SPINNING CX 270 L 3-14g

co myslicieo tym wedzisku

Mam tego kija dokładnie 2 lata to tyle ile spinninguje ,za te kasę jest super.Swietnie ładuje przynety ,jest kluską ale dla mnie to zaleta.Wyjmowałem na niego setki okoni na boczny trok takie do 30 kilku cm,pstrągi teczowe 30 plus,jazie i klenie podobnej wielkosci ,bolenie 40,50 plus,szczupaki 40,50 plus....
Z pewnoscią sa lepsze ,ale i gorsze tez...
za tekase to dobry wybór.... (2013/11/11 14:34)