Zaloguj się do konta

Kij, krecioł oraz reszta ?

utworzono: 2012/08/16 21:06
cytryn74

Witam wszystkich którzy chcieliby coś doradzić.Wędkuję już bardzo długo w 98% spining , ale coraz bardziej przyglądam się muszce.Czy moglibyście doradzić jakiś sensowny sprzecik do tego połowu?Nie musi to być sprzęt z tej najniższej półki ale i nie z tej całkiem górnej.Powiedzmy pomiędzy 600 a 800 zł i chodzi mi tu o zestaw a nie tylko kij czy kręcioł.Z góry dzięki tym którzy coś wniosą do tego posta. [2012-08-16 21:06]

BRZANA1971

polecam abyś zwrócił się do mojego kumpla z koła jest w tej dziedzinie dobry i na pewno pomoże to jego nick "kostekmar" powodzenia [2012-08-16 21:57]

pawelz

Witam wszystkich którzy chcieliby coś doradzić.Wędkuję już bardzo długo w 98% spining , ale coraz bardziej przyglądam się muszce.Czy moglibyście doradzić jakiś sensowny sprzecik do tego połowu?Nie musi to być sprzęt z tej najniższej półki ale i nie z tej całkiem górnej.Powiedzmy pomiędzy 600 a 800 zł i chodzi mi tu o zestaw a nie tylko kij czy kręcioł.Z góry dzięki tym którzy coś wniosą do tego posta.

Z tego co widze to glownymi rybami maja byc pstrag i lipien i raczej rzeki pomorskie. A wiec glownie nimfa, streamer i sucha. Jesli mialby to byc jeden kijek (za ta kase to tylko jedna wedka) kupilbym jakas fajna #5 plus kolowrotek z 2 szpulami plus dwie linki (DT5F plus WF5S).
A teraz konkrety.
Za takie pieniadze szukalbym fajnego kija w komisie na FF lub allegro. Czasami trafiaja sie niezle okazje. Ja ostatnio kupilem kija #5 Greys Streamflex XF2 za 600 zl. Kij fabrycznie nowy. W sklepie kosztuje 1100 zl !!!. Ale tego modelu nie polecam jako jednej wedki. To taki kij raczej pod streamera. Ale przegladajac komis naprawde mozna kupic fajna wedke do 400 zl. Podobnie z kolowrotkiem. Za 350 zl kupisz  nowa Kome 5/6 z dodatkowa szpula. Nigdy go nie mialem i zdania sa podzielone co do jakosci, ale to dosc popularny kolowrotek. Potrzebujesz jeszcze dwoch linek (tu kupuj tylko nowe) i spodniobuty, jak nie masz. Zwlaszcza na pomorzu trzeba gleboko brodzic. Do tego jakies pudelka na muchy i troche much. ciezko zamknac sie w 800 zl, ale mozna przy odrobinie szczescia.

Tu masz np. caly zestaw
http://flyfishing.home.pl/komis/msg.php?id=39025&offset=0
Nie ma linki plywajacej, ale zawsze mozna dokupic.

[2012-08-17 08:33]

xkuba8111

Panie Wojtku mucha to widzę że znudził się spin?Można sprubować ale mi to niepaśi. [2012-08-17 10:07]

cytryn74

Ok dzięki za namiary  pawelz spodniobuty mam oczywiście (neopreny)czyli to by odeszło.Popatrzę co to za zestawik i zgóry dzięki.Masz racje głównie rzeki pomorskie tak jak napisałeś nimfa, streamer i suchaJeśli ktoś chciałby jeszcze służyć jakąś radą to z chęcią wysłucham a raczej przeczytam.Pozdr... [2012-08-17 16:08]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia