Kij Konger Carbospiral Carp 360/120gr

/ 4 odpowiedzi
Na allegro pojawił się nowy kij kongera. Jak myślicie jest on warty kupna?

http://allegro.pl/nowosc-carbospiral-carp-360-120gr-konger-zylka-i1511384740.html
czapa1414

A ja zadam kolejne pytanie lepjej carbospilar czy carbomaxx?? (2011/03/21 10:18)

mar83

Skoro jest to nowość myślę,że nikt jeszcze nie jest wstanie udzielić informacji na jego temat. Opisów producenta nie warto czytać bowiem będzie z nich wynikało jednoznacznie,że jest to najlepszy kij na świecie. Pozdrawiam (2011/03/21 15:15)

u?ytkownik44916

Skoro jest to nowość myślę,że nikt jeszcze nie jest wstanie udzielić informacji na jego temat. Opisów producenta nie warto czytać bowiem będzie z nich wynikało jednoznacznie,że jest to najlepszy kij na świecie. Pozdrawiam

Owszem:) A pokaż mi kolego producenta który napisze o swoich produktach:
Te są świetne.
Te są przeciętne.
A te to straszne g...o.
Reklamuje się produkty po to żeby je sprzedać, a używa się do tego wszelakich dostępnych środków... Co do pytania nie wiem o nim za wiele, dlatego zmilczę. Ale raczej jako firma mają niezłe wędki. (2011/03/21 15:26)

brwilno

Witam. W sprawie Kongera napisano juz wiele. Skromnym zdaniem napisze że pewnie niewiele sie różnia od siebie. kwestia wprowadzenia czegos nowego, czegos co wzbudzi zainteresowanie. Sam jestem posiadaczem wędzisk tejże firmy a wczoraj przez allegro zamowiłem kolejne dwa, własnie carbospiral tylko c.w. 150 Wisła nieźle u mnie ciągnie.    (2011/04/08 07:24)