Kij Jaxon ETERNUM Catfish 3,15 prosze o opinie

/ 7 odpowiedzi
Prosze o opinie o tym kijku

Jaxon ETERNUM Catfish 3,15

czy warto go zakupic?? Moze ktos go uzywa?? Prosze o porade.
u?ytkownik84118


Szczerze mówiąc nire zaufałbym na Twoim miejscu Jaxonowi - zwłaszcza gdy chodzi o kij na rybę , której samo branie pewnie zwala chłopa na kolana. Z Jaxonem to jest tak : te wędki to takie "minutniki " , stukniesz gdzieś , nieopatrznie zahaczysz o gałęzie i  może być po kiju . Na suma ( a także inne duże ryby ) , oszczędziłbym odpowiednią sumę i  kupiłbym dobry kij firm takich jak GRAUVELL , SAKURA ,SERT , DEGA , GARBOLINO , CORMORAN , Ron Thompson , Jenzi , DAM  - tyle firm a Polacy ukochali sobie Jaxony ( nie ukrywam  że też mam  sporo sprzętu marki J ). (2011/07/06 19:26)

DanielXXV


szczerze mowiac upatrzylem tego kija ze wzgledu na cene ale pod uwage biore tez Cormorana bull fighter X sum 3,20 350g jest drozszy tylko o 20zl a czytalem ze ma lepsze opinie, no ale prosze o wiecej opinii (2011/07/06 20:28)

mlotek2222


Witam ja posiadam kij  firmy Cormoran tylko długośc 3 metry i jestem z niego zadowolony ,polecam Ci z czystym sumieniem  uzywam go do zasiadek na suma na Narwi narazie  trafił sie sumek około 7 kg ,nie jest to może jakis duży  okaz ale napewno nie z jedna dużą  wiekszą sztuka dał by sobie rade.Pozdrawiam (2011/07/06 21:07)

u?ytkownik50133


kolego oglądałem dzisiaj tego Jaxona w sklepie bo szukam podobnego kija na suma ,  wyglądał na mocny , dobrze wykończony , na pierwszy rzut oka i estetyka są ok , ale jakoś po ostatnim wypadku kolegi z jaxonem , który Kupił digitala do jerka do 90 gr. pękł jak zapałka na 40 gramowej wahadłówce , i jakoś mi się "mocne" kije jaxona odechciały  (2011/07/06 23:07)

Robert 0311


Kolego ja posiadam dwa feedery jaxon eternum i powiem ci że jestem bardzo z nich zadowolony.Seria eternum jest chyba najlepszą z Jaxona ale na suma jednak wybrałem wędkę ESOX TAURUS 200-400gr 3m kosztowała mnie
345zł.ale jakościowo wydaje mi się że będzie dużo lepiej ale będę mógł coś więcej powiedzieć jak do mnie dotrze (2011/07/07 07:23)

perwer


Kolego ja posiadam dwa feedery jaxon eternum i powiem ci że jestem bardzo z nich zadowolony.Seria eternum jest chyba najlepszą z Jaxona ale na suma jednak wybrałem wędkę ESOX TAURUS 200-400gr 3m kosztowała mnie
345zł.ale jakościowo wydaje mi się że będzie dużo lepiej ale będę mógł coś więcej powiedzieć jak do mnie dotrze

Tutaj Kolega ma racje.Jaxon eternum to najlepsza seria Jaxona i opinie użytkowników sa dobre.
Sam tez posiadam 3 kije tej serii-jeden feeder , gruntówke ,teleskop (wygrałem go w konkursie i akurat teleskopów nie polecam) i złego słowa nie dam powiedzieć.Z innymi seriami tej firmy bywało różnie.Kije mocne ,wytrzymałe ,dobra praca,wyważone i do tego w przystępnej cenie.Jaxon ta serią chciał troche podbudować reputacje i myślę że to przyniosło skutek.
Jednak wyroby robione latami nie przyniosły chluby firmie i to sie będzie ciągło.Z drugiej jednak strony ,nie ma tak dużo sprzętu każdy wędkarz innej firmy jak tej i prawdopodobieństwo niefortunnych przypadków jest o wiele większa na niekorzyść Jaxona ,niz w przypadku innych firm.
Chce podkreślić ,ze widziałem łamiące sie kije dobrych firm,gdzie liczba wędkarzy w ich posiadaniu jest niewielka. Osobiście nie spotkałem Jaxona z serii eterum u kogoś żeby sie połamał,a znam mase ludzi z tymi wędkami. (2011/07/07 07:54)

dario35


jaxon serii sirius czyli poprzednia przed eternum tez jest niczego sobie choc porownujac na podstawie splawikowek (posiadam modele obu serii ) eternum jest lepsze choc obiema dobrze mi sie lowi (2011/07/07 17:13)