Zaloguj się do konta

Kij do spinningu za 90 zł.

utworzono: 2014/08/26 15:40
Mazacar123

Witam, jestem raczkującym wędkarzem i szukam kija za ok 90 zł,Będę go używał razem z młynkiem Spro Passion 730 fdBędę łowił na rzecze Nysa kłodzka, myślę że najczęściej będę łowił okonie leszcze, sczupak może się trafi. Jeszcze ma pytanie lepiej kupić droższy kołowrotek czy droższy kij.Pozdrawiam :)
[2014-08-26 15:40]

Haryyy5

lepiej droższy kołowrotek i droższy kij :) a jak musisz wybierać to akurat do spinningu stawiałbym jednak na droższy kołowrotek :) Ten który wybrałeś jest jak najbardziej ok.

Jeśli chodzi i wędkę to w tej kwocie proponowałbym Ci takie coś :
http://allegro.pl/wedka-mikado-x-plode-medium-spin-2-7m7-25g-new2014-i4494139818.html

W miarę uniwersalna wędka na początek. Mikado robi bardzo dobre kije budżetowe także myślę że będziesz zadowolony.

p.s. leszcze na spinning ? powodzenia :P
[2014-08-26 16:03]

matip52

Kolego, mogę Ci sprzedać spinning York 2,7 metra, 5-25. Dostałem ją na wymianę za feedera i muszę ja sprzedać. Cena 30 zł + wysyłka. [2014-08-26 16:41]

89krzysztof


p.s. leszcze na spinning ? powodzenia :P

A co w tym dziwnego? Każdego roku trafia się kilka-kilkanaście leszczy na spinning. Z gumą w pysku oczywiście. Nie mówię o przypadkowym podczepieniu. Karasie również się trafiają na wiosnę, wzdręgi. Kiedyś był też karp...
[2014-08-26 17:28]

Jakub Woś

Lepiej mieć solidniejszy kołowrotek. Co do kija. Za 90 zl polecam Robinson Red Star High Speed Spin
[2014-08-26 18:01]

darks86

Robinson Bluebird Perch - posiadam, oceniam pozytywnie. Koszt właśnie 90-95 zł.
Z innych firm, to zdecydowanie Konger. Model musisz już wybrać sam, bo nie mam aż takiego rozeznania w wadze i c.w. Dlaczego Konger - każdy, absolutnie każdy ich kijek jaki miałem w rękach był wykonany przynajmniej poprawnie. Tyczy się to zarówno spinningu za 50 zł jak i modeli za 300 zł. Ciebie interesuje seria Maxer, Spirado. Widzę na Allegro jakieś Virago za 100 zł jeszcze. 
Inna sprawa, że jakbyś minimalnie podniósł zakres cenowy, powiedzmy tak do 130 zł, to z marszu pojawiają się inne modele, np. Cormoran Black Star, Shimano Catana itp. Nie oznacza to wcale, że Catana za 130 zł będzie lepsza od Kongera za 80 zł. Po prostu masz większe pole manewru w celu spasowania wędki pod siebie.  [2014-08-26 18:34]

karwos33

Zdecydowanie Bluebird Perch. Świetne, uniwersalne wędzisko (2,4m 4-15g) na okonia, klenia czy jazia. Targałem już na nie również kilka szczupłych, takich do maks. 4kg i radziło sobie z nimi bardzo dobrze. Tak jak pisał poprzednik, cena w granicach Twojego budżetu.
Pozdrawiam [2014-08-26 21:30]

Haryyy5


p.s. leszcze na spinning ? powodzenia :P

A co w tym dziwnego? Każdego roku trafia się kilka-kilkanaście leszczy na spinning. Z gumą w pysku oczywiście. Nie mówię o przypadkowym podczepieniu. Karasie również się trafiają na wiosnę, wzdręgi. Kiedyś był też karp...



Trafić to się i żółw może i pirania. Wiem że np. przy bocznym troku się zdarzają ryby białe. Niemniej nastawianie się na leszcze na spinning to trochę co innego niż przypadkowe złowienie.
[2014-08-29 09:52]