Kij Daiwa Cormoran-wzór feederów.

/ 14 odpowiedzi
Łowie na feeder od lat.Przez ten czas przeszło przez moje ręce kilkadziesiąt wędzisk różnych firm.Doświadczenie nad wodą,moją wodą rzeka Wisłok skierowało mnie do dwóch teraz jednej firmy.Feedry Daiwa Cormoran sa dla mnie najlepsze.Świetne parametry techniczne,idealne w używaniu praktycznym,sprawdzają się nad wodą idealnie.Żaden kij z wcześniej używanych nie miał takiej sygnalizacji jak kije Daiwy.
Mam pytanie do użytkowników,czy to prawda czy tylko moje zapatrzenie w firmę?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik37148


fakt daiwa robi dobre kije i kręciołki ale z wyższej półki. W segmencie do 250 zł przegrywa i to sromotnie z chociażby Dragonem. Ale później to są już na serio dobre kije. Ale  nie tylko feedery. Spinningi też są super. (2011/08/30 17:04)

ryukon1975


fakt daiwa robi dobre kije i kręciołki ale z wyższej półki. W segmencie do 250 zł przegrywa i to sromotnie z chociażby Dragonem. Ale później to są już na serio dobre kije. Ale  nie tylko feedery. Spinningi też są super.



Fakt nie są tanie.Feedery Aqualite i Team jakie mam zaczynają się od 300 zł wzwyż a to są najtańsze serie obok wprowadzonej na ten rok serii Apollo.Jeśli chodzi o Dragona to nie wiem w czym może z nim przegrywać?Kręcioły Dragona dla mnie porażka z kijów coś można wybrać.Daiwa nie produkuje tak jak Jaxon czy Mikado sto serii kijów(feederów) jest ich raptem kilka serii w różnych przedziałach cenowych.Nie idą na ilość tylko jakości to u nich cenię. (2011/08/30 17:15)

u?ytkownik37148


fakt daiwa robi dobre kije i kręciołki ale z wyższej półki. W segmencie do 250 zł przegrywa i to sromotnie z chociażby Dragonem. Ale później to są już na serio dobre kije. Ale  nie tylko feedery. Spinningi też są super.



Fakt nie są tanie.Feedery Aqualite i Team jakie mam zaczynają się od 300 zł wzwyż a to są najtańsze serie obok wprowadzonej na ten rok serii Apollo.Jeśli chodzi o Dragona to nie wiem w czym może z nim przegrywać?Kręcioły Dragona dla mnie porażka z kijów coś można wybrać.Daiwa nie produkuje tak jak Jaxon czy Mikado sto serii kijów(feederów) jest ich raptem kilka serii w różnych przedziałach cenowych.Nie idą na ilość tylko jakości to u nich cenię.

chodzi mi o najniższy segment. Co do kołowrotków mam podobne zdanie Pisałem o kijach. (2011/08/30 17:51)

ryukon1975


fakt daiwa robi dobre kije i kręciołki ale z wyższej półki. W segmencie do 250 zł przegrywa i to sromotnie z chociażby Dragonem. Ale później to są już na serio dobre kije. Ale  nie tylko feedery. Spinningi też są super.



Fakt nie są tanie.Feedery Aqualite i Team jakie mam zaczynają się od 300 zł wzwyż a to są najtańsze serie obok wprowadzonej na ten rok serii Apollo.Jeśli chodzi o Dragona to nie wiem w czym może z nim przegrywać?Kręcioły Dragona dla mnie porażka z kijów coś można wybrać.Daiwa nie produkuje tak jak Jaxon czy Mikado sto serii kijów(feederów) jest ich raptem kilka serii w różnych przedziałach cenowych.Nie idą na ilość tylko jakości to u nich cenię.

chodzi mi o najniższy segment. Co do kołowrotków mam podobne zdanie Pisałem o kijach.



Nieczęsto się to zdarza na forum, ale tak ogólnie się zgadzamy.:) (2011/08/30 18:06)

u?ytkownik37148




Nieczęsto się to zdarza na forum, ale tak ogólnie się zgadzamy.:)

:) no widzisz kiedyś to musiało nastąpić :P  (2011/08/30 18:33)

ryan93gn


Mam Odległościówke Aqualita;) Super kij... (2011/11/02 21:56)

zawadzki


Miałem Daiwe Apollo a teraz mam Cormorana Speciland i bardziej cieszyła mnie Daiwa. (2011/11/08 13:55)

macros111


Tez mam te 2 feedery i dawno juz stwierdzilem ze to 2 rozne kije.

Inna akcja,inny i wyrzut i hol.

Cormoranem nie rzuce tak spokojnie i celnie jak Daiwa.

(2012/01/25 15:48)

baloonstyle


Jak kolega hefeed8 posiadam sporo kijków Daiwy. Są w tym feedery Team, kijki morskie, oraz ostatnio zakupiłem kijek na morskie trocie. Krótko mówiąc sprzęt ekstraklasa naprawdę.
Co do Dragona to już zakończyłem współprace z ta firma po tym jak od początku tego roku połamały mi się dwa kije tej firmy z wyższej półki. Nie pękły z mojej winy.
Osobiście uważam że lepiej wstrzymać się nawet na trzy miesiące, dozbierać pieniądze i zakupić coś Daiwy.
Firma super i każdego kogo znam i ma sprzęt Daiwy sobie chwali strasznie. Następny zakup też mam namierzony i będzie to okoniówka Daiwy :)) (2012/01/25 18:21)

macros111


Zgadzam sie z Toba w 100%,ja posiadam 4zestawy feederowe(3 Daiwy i 1 Cormoran) i na wiosne juz szukam lekkiego pickera i do tego kolowrotek.

Jak dotad upatrzylem sobie kijek Daiwa Windcast Picker 3,00 i do tego chyba wciagne kreciol  

Daiwa Procaster Xi 3000,chyba ze cos by sie jeszcze nowego pokazalo ale nie sadze.

Zalezalo mi na zakupie lekkiego pickerka na wody stojace(jeziorka,stawy i starorzecza Odry).

Pozdrawiam.

(2012/01/28 21:52)

DelTor0


Zgadzam sie z Toba w 100%,ja posiadam 4zestawy feederowe(3 Daiwy i 1 Cormoran) i na wiosne juz szukam lekkiego pickera i do tego kolowrotek.

Jak dotad upatrzylem sobie kijek Daiwa Windcast Picker 3,00 i do tego chyba wciagne kreciol  

Daiwa Procaster Xi 3000,chyba ze cos by sie jeszcze nowego pokazalo ale nie sadze.

Zalezalo mi na zakupie lekkiego pickerka na wody stojace(jeziorka,stawy i starorzecza Odry).

Pozdrawiam.



Jak juz zakupisz tego pickera Daiwy, to pomecze Cie o opinie o nim :D Jak sie sprawuje, akcja, czulosc szczytowek itd :)

(2012/01/28 22:10)

macros111


Oczywiscie,nie ma sprawy i dam znac.

Pozdro.

(2012/01/28 22:26)

xeio


A czy posiada ktoś Daiwa Black Widow? Jak się kij sprawuje? (2012/01/28 23:01)