Kij CORMORAN Speciland Winkelpicker - Opinie

/ 6 odpowiedzi

Co sadzicie o wedce CORMORAN Speciland Winkelpicker 2,70m [3 quiver tips - 1oz, 1,5oz, 2oz], moze ktos z Was jej uzywa i moze podzielic sie doswiadczeniami?  Albo moze ktos polecic ciekawszego pickera?

Dzieki

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Nie łowiłem tym pickerem.Miałem jednak okazję łowić feederem z serii Speciland.Według mnie i dla moich potrzeb świetny sprzęt za dobrą cenę. (2011/09/04 13:02)

DelTor0


Nie łowiłem tym pickerem.Miałem jednak okazję łowić feederem z serii Speciland.Według mnie i dla moich potrzeb świetny sprzęt za dobrą cenę.


Mam wlasnie feedera z serii Speciland i bardzo zadowolony jestem z tej wedki. Takze mysle ze picker z tej samej serii bedzie dobrym zakupem. A pytanie zadalem bo jak zdecyduje sie ja kupic to z neta, takze nie bede mial okazji potrzymac jej w rece 

(2011/09/04 14:27)

macros111


Nie łowiłem tym pickerem.Miałem jednak okazję łowić feederem z serii Speciland.Według mnie i dla moich potrzeb świetny sprzęt za dobrą cenę.


Mam wlasnie feedera z serii Speciland i bardzo zadowolony jestem z tej wedki. Takze mysle ze picker z tej samej serii bedzie dobrym zakupem. A pytanie zadalem bo jak zdecyduje sie ja kupic to z neta, takze nie bede mial okazji potrzymac jej w rece 

U mnie kolego ten sam problem,wszystko kupuje w sklepach internetowych , licze na pomoc bardziej doswiadczonych wedkarzy i uzytkownikow danego sprzetu ktory mnie interesuje.

Powodem tego jest slaby wybor w sklepie wedkarskim w moim miescie.

Jestem teraz w trakcie poszukiwania pickera i kolowrotka do niego,i jak na razie to mam na oku Daiwe windcast picker 3,00 i kolowrotek Daiwa procaster 3500Xi,chyba ze moze cos innego jeszcze znajde mniej wiecej z tej polki jakosciowo-cenowej.

Pozdrawiam.

(2012/01/30 23:58)

DelTor0


Witam Kolege, 

Akurat zrezygnowalem z tego pickera Speciland. Wstepnie zastanawialem sie nad:

1. Shakespeare Mach 2 XT Wand 2,70m (lub 3.0m) do 45g wyrzutu, 4 szczytowki, wedka wazy 124g!!! bardzo czula, szczytowki zaczynaja sie od 0.7 oz. Minus dla mnie - szukalem wedki dosc sztywnej, niestety to typowy parabolik. 

http://www.youtube.com/watch?v=XLgy8AJWWEg


2. Daiwa Windcast Picker 2.70m (lub 3.0) nowosc, jeszcze niedostepna, ma tylko 2 szczytowki (weglowe), waga 160g.

3. Cormoran Big Trout - Trout Picker 30 2,70m do 30g, waga wedki 150g, standardowe szczytowki do pickera: 1oz, 1.5oz, 2oz

Ostatecznie zdecydowalem sie na lekkiego krotkiego feedera:
Browning Hot Rod Carp Feeder, do 80g dlugosc 3.30m, waga 220g, standardowe szczytowki do pickera: 1oz, 1.5oz, 2oz. Wszystkie szczytowki weglowe, niestety nie przepadam za weglowymi i dokupilem do niej szklane szczytowki Fast Taper od Drenana (zdjecie na blogu - jest to szczytowka sztywna z bardzo czula gietka koncowka). Dlaczego Browning? potrzebowalem wedki przedewszystkim sztywnej i krotkiej na mala rzeczke, do lowienia mniejszych gatunkow ryb, ploc, wzdrega itd. 


Co do typowego pickera na wody stojace to moze jeszcze cos kupie na wakacje :) I raczej bedzie to cos z dwojki:  Daiwa Windcast Picker albo Shimano Nexave CX Winckle Picker


Pzd

(2012/01/31 00:49)

onraj


mam ten kij bardzo fajny ladnie wykonany lekki ladnie pracuje czuly chodz na pierwszym wedkowaniu wydawal sie troche za delikatny polecam tego pickera cormorana (2012/02/04 20:05)

macros111


Witam Kolege, 

Akurat zrezygnowalem z tego pickera Speciland. Wstepnie zastanawialem sie nad:

1. Shakespeare Mach 2 XT Wand 2,70m (lub 3.0m) do 45g wyrzutu, 4 szczytowki, wedka wazy 124g!!! bardzo czula, szczytowki zaczynaja sie od 0.7 oz. Minus dla mnie - szukalem wedki dosc sztywnej, niestety to typowy parabolik. 

http://www.youtube.com/watch?v=XLgy8AJWWEg


2. Daiwa Windcast Picker 2.70m (lub 3.0) nowosc, jeszcze niedostepna, ma tylko 2 szczytowki (weglowe), waga 160g.

3. Cormoran Big Trout - Trout Picker 30 2,70m do 30g, waga wedki 150g, standardowe szczytowki do pickera: 1oz, 1.5oz, 2oz

Ostatecznie zdecydowalem sie na lekkiego krotkiego feedera:
Browning Hot Rod Carp Feeder, do 80g dlugosc 3.30m, waga 220g, standardowe szczytowki do pickera: 1oz, 1.5oz, 2oz. Wszystkie szczytowki weglowe, niestety nie przepadam za weglowymi i dokupilem do niej szklane szczytowki Fast Taper od Drenana (zdjecie na blogu - jest to szczytowka sztywna z bardzo czula gietka koncowka). Dlaczego Browning? potrzebowalem wedki przedewszystkim sztywnej i krotkiej na mala rzeczke, do lowienia mniejszych gatunkow ryb, ploc, wzdrega itd. 


Co do typowego pickera na wody stojace to moze jeszcze cos kupie na wakacje :) I raczej bedzie to cos z dwojki:  Daiwa Windcast Picker albo Shimano Nexave CX Winckle Picker



Pzd

Witam !

 No ja tez popatrae na ta nowa Daiwe,moze ktos wczesniej ja zakupi i przetestuje.

Tylko jak na razie nie ma gdzie kupic tego kijka i polowic nim,bo brak pogody.

Dzieki i pozdrawiam.

(2012/02/05 04:23)