Zaloguj się do konta

Kiedy u nas będzie Libia, Egipt, Tunezja?

utworzono: 2011/02/23 20:40
ivel 83

albo zrobic sciepe dla osamy dla niego taka wiejska to jak wydlubac koze z nosa:))
[2011-02-23 22:48]

adamoski

Ale możemy to zrobić... każda grupa, osoba ma do tego prawo i jest to w konstytucji. Mało tego jak zbierze się duża ilość osób i ma poparcie to ma realny wpływ na kształt kraju. I każdy może do tego dojść , przykładem jest Andrzej Lepper , zwykły rolnik a doszedł do stanowiska wicepremiera i miał realny wpływ na kształt kraju, a jego kariera była rodem z książki o Nikodemie Dyźmie. Bunty , rebelie, podpalanie samochodów i niszczenie chodników powinno i będzie zawsze tłumione i dobrze bo nie chce żyć w kraju gdzie sąsiad podpala auto drugiemu sąsiadowi dlatego , że jemu się powodzi lepiej. Ludziom nie pasuje rząd a nadal ma poparcie 40% społeczeństwa... może brakuje lepszych poprostu.

Chcemy by gospodarka pięła się w górę , a wybieramy produkty zagraniczne. Mówię My bo robię to samo.  Dlaczego ? Bo są tańsze. Przeszkadza nam sytuacja wykorzystywanych do pracy dzieci w chinach a wszystkich cieszą sprzęty, odzież made in china i cieszymy się gdy ich cenny coraz bardziej spadają w dół. 

Uważam , że nauczyliśmy się traktować budżet jak studnie bez dna. Każdy by chciał z niej podwyżki, dotacje, zasiłki ( nie uważam , że słusznie im się nie należą, bo takie zawody jak lekarz, pielęgniarka, nauczyciel itd. od których zależy los innych powinny być sowicie nagradzane i dawać prestiż również finansowy) a nikt tam nie chce wkładać i każdy kombinuje jak może by płacić mniejszy podatek. 

Rewolucja tu nic nie da i problemu nie rozwiąże. Brakuje nam ludzi z pomysłem i odwagą do jego realizacji. Tak uważam. 

[2011-02-23 22:49]

adamoski

nie mowiac juz o zanetach ktore podrozeja bo cukier do gory poszedl ;)

Zanęta?? A niech tam REWOLUCJA!! :) 

[2011-02-23 22:51]

ivel 83

dobrze mowisz naprwde.ale skad wziac takiego drugiego andzeja chyba ze jego syn
[2011-02-23 22:52]

ja pierdziele a gdzie my jesteśmy >>> chyba polska jest uni europejskiej >>>..
A teraz ma pytanie KTO BYŁ ZA.......... UNIĄ  EUROPEJSKIEJ >>>...
JA BYŁEM PRZECIW ...
I CO UNIA WAM DA CO ??????/>>>>>>>
[2011-02-23 22:52]

ivel 83

nasz rzad wchodzi w tylek albo ameryce albo brukseli nasz premier to juz tak wlazl ze mu tylko stopy widac :)
[2011-02-23 22:55]

adamoski

Prace dla tysięcy polaków za granicą, olbrzymie dotacje, EURO 2012, jazdę bez paszportu i głupich kontroli za granice,darmowe szkolenia, możliwość studiowania za granica, szacunek wśród innych krajów gdzie Polak przestał być traktowany jako bazarowy sprzedawczyk:) Bez Unii za 20 lat dogorywalibyśmy w męczarniach:)  [2011-02-23 22:56]

mienta

uni są w uni a nie my małe żuczki [2011-02-23 22:56]

adamoski

dobrze mowisz naprwde.ale skad wziac takiego drugiego andzeja chyba ze jego syn

Wiesz wydaje mi się , że takich ludzi jest dużo , ale jak dotrą do władzy to trzymają się jej rękami i nogami , ale podobnież władza uzależnia najszybciej . Wie partii ma dobre pomysł i logicznie myśli do momentu aż ma swoją szansę i tu wielkie idee padają. :/ 

[2011-02-23 22:58]

ivel 83

a i jeszcze bo mi sie przypomnialo jako jedyny kraj w unii musimy miec wize do USA i jesli chcem jechac do rodziny ktorej nie widzialem od kilku lat to pierwszo musze postac w kolejce w ambasadzie zaplacic teraz nie wiem ile , zeby potem pan w okienku polamanym polskim powiedzia PSIKRO MI wiec mysle ze mamy przejeba...e z kazdej strony
[2011-02-23 23:01]

adamoski

Amerykanie to obłudne świnie, Wikileaks  to pięknie pokazał:) Na szczęście do Kanady już możemy a kraj do podróży wydaje mi się ciekawszy, ale jak rodzina w stanach to kicha:/  [2011-02-23 23:10]

ivel 83

trza czekac na piekniejsze czasy moze moja corka bedzie w takich zyla. pozdrawiam
[2011-02-23 23:15]

Prace dla tysięcy polaków za granicą, olbrzymie dotacje, EURO 2012, jazdę bez paszportu i głupich kontroli za granice,darmowe szkolenia, możliwość studiowania za granica, szacunek wśród innych krajów gdzie Polak przestał być traktowany jako bazarowy sprzedawczyk:) Bez Unii za 20 lat dogorywalibyśmy w męczarniach:) 

tak.............................qw......a... unia

Panie i powie >> moji rodzice pracowali ponad 40 ta i co  emerytura 900zł.... a ceny Idą góre..
i co unia>>>>>
[2011-02-23 23:15]

Prace dla tysięcy polaków za granicą, olbrzymie dotacje, EURO 2012, jazdę bez paszportu i głupich kontroli za granice,darmowe szkolenia, możliwość studiowania za granica, szacunek wśród innych krajów gdzie Polak przestał być traktowany jako bazarowy sprzedawczyk:) Bez Unii za 20 lat dogorywalibyśmy w męczarniach:) 

Panie i powie >> moji rodzice pracowali ponad 40 ta i co  emerytura 900zł.... a ceny Idą góre..
i co unia>>>>>

a ty kolego myślisz że ile dostaniesz emerytury ????? tyle samo 900 , mój ojciec ma 1100 za 40 lat pracy , a ty i ja dostaniemy wiesz ile ??? gówno 0000000000 , zapomnijcie , i juz dzis nie płaćcie zusu !!! [2011-02-23 23:19]

to jest odpowiedź , cała prawda !!! [2011-02-23 23:21]

i co unia>>>>>

a ty kolego myślisz że ile dostaniesz emerytury ????? tyle samo 900 , mój ojciec ma 1100 za 40 lat pracy , a ty i ja dostaniemy wiesz ile ??? gówno 0000000000 , zapomnijcie , i juz dzis nie płaćcie zusu !!!

hohoho .kolego wobler76 jak dozyje tej emerytury to będę szczęśliwy człowiekiem .......

[2011-02-23 23:37]

zbynio5o

Panowie, znacie kogoś z własnego otoczenia co zarabia dwa razy więcej od Was ?
Zapewne tak.    Jak myślicie, czy on pracuje dwa razy dłużej ?
A może dwa razy ciężej ?   Zapewne nie . On robi coś innego i zapewne w 90% używa
do tego GŁOWY !
Większość z Was nie ma jeszcze 30 lat. Najwyższy czas skoncentrować sie na tych, którzy
osiągneli w życiu sukces a nie powielać tego co np. robili nasi rodzice.( praca u kogoś i dla kogoś)
Bo za 10 czy 20 lat osiągniecie to samo , czyli .......? Sami wiecie.
Pospieszcie sie, bo ci którzy dzisiaj mają po 10 lat,  za 10 lat mogą zostać milionerami
i znów Was coś ominie :)))
JEŻELI CHCESZ MIEĆ COŚ CZEGO NIGDY NIE MIAŁEŚ,
MUSISZ ZROBIĆ COŚ, CZEGO NIGDY NIE ROBIŁEŚ.

Ja potrzebowałem 40 lat żeby to zrozumieć.  :-)

[2011-02-24 00:47]

adamoski

ładna puenta:)  [2011-02-24 10:21]

withanight88

A może dwa razy ciężej ?   Zapewne nie . On robi coś innego i zapewne w 90% używa
do tego GŁOWY !
Większość z Was nie ma jeszcze 30 lat. Najwyższy czas skoncentrować sie na tych, którzy
osiągneli w życiu sukces a nie powielać tego co np. robili nasi rodzice.( praca u kogoś i dla kogoś)
Pospieszcie sie, bo ci którzy dzisiaj mają po 10 lat,  za 10 lat mogą zostać milionerami

Świete słowa i bardzo trafione, dużo o tym myslalem jednak odwagi mi brak.

[2011-02-24 11:07]

dan984

do tego GŁOWY !

Zgadzam się z Tobą w 100%.....A TAK WOGÓLE to witam kolegów ;)

[2011-02-24 11:16]

niech opodatkują kościół i kasy fiskalne tam wstawią to dziurę budrzetową  na pewno załatają
[2011-02-24 11:36]

dan984

ha ha ha....dobre....naprawde dobre.... "Ile Pani deklaruje do koszyk??...to będzie fakturka czy paragon? "  ... :)
[2011-02-24 11:49]

grzesiek35

Babcia w szalecie miejskim musi miec kase,a adwokat,lekarz,notatiusz nie musi.Sprawiedliwośc jak cholera.
[2011-02-24 15:17]

Babcia w szalecie miejskim musi miec kase,a adwokat,lekarz,notatiusz nie musi.Sprawiedliwośc jak cholera.

Adwokaci , lekarze - notariusze i Ci inni ustanawiają te prawo , więc ???

[2011-02-24 16:13]

spines21

Lekarze i prawnicy mają mieć kasy fiskalne.

Nie pamiętam dokładnie ale wydajemi się ,że przepis wchodzi w życie z dniem 1 maja.

Jeżeli ktoś wie dokładniej to proszę sprostować.

[2011-02-24 18:10]