Zaloguj się do konta

Kiedy pierwsza wyprawa ?

utworzono: 2013/02/25 13:32
jaro93

Witam wszystkich. Zima powoli odchodzi( miejmy nadzieje że już nie wróci) jak tam kiedy planujecie pierwszą wyprawe na rybki, po długiej zimowej przerwie chyba każdemy się marzy wkońcu wybrać na jakąś zasiadke co??? :D  [2013-02-25 13:32]

DelTor0

Pierwsza byla 3 stycznia :) [2013-02-25 13:42]

Zionbel

Moja była w sobotę :) [2013-02-25 13:46]

89krzysztof

Ja jeżdżę cały rok, zima mi nie straszna ...
[2013-02-25 14:05]

jaro93

i jak połowy sie udału??? [2013-02-25 22:59]

Bernard51

Może nie każdy idzie nad wode na te przysłowiowe łowy udane lub mniej udane, samo przebywanie też przynosi jakąś przyjemność, szczególnie teraz (mam na myśli rzekę)kiedy od nowa trzeba poznawać zagłebienia, wypłycenia i co zatym idzie i zmiana nurtu.Napewno uwieńczeniem jest rybka na haku, bedąc 4 razy mialem tylko 2 okonki i pare płoci na serek
ale i tak przyjemność pozostaje z przechadzki i pomoczenia troche kija.
[2013-02-26 06:03]

ryukon1975

Może nie każdy idzie nad wode na te przysłowiowe łowy udane lub mniej udane, samo przebywanie też przynosi jakąś przyjemność, szczególnie teraz (mam na myśli rzekę)kiedy od nowa trzeba poznawać zagłebienia, wypłycenia i co zatym idzie i zmiana nurtu.Napewno uwieńczeniem jest rybka na haku, bedąc 4 razy mialem tylko 2 okonki i pare płoci na serek

5 ***** :)
[2013-02-26 08:04]

cocaine

No tak zima odchodzi... sprzęt na 110 % przygotowany więc koniec marca początek kwietnia zaczynam nowy sezon,mam cichą nadzieję iż będzie również ciekawy jak poprzedni.
[2013-02-26 08:36]

Wloczykij1

bylem juz kilka razy na rybach ale bez wiekszych efektów. drobna plotka i jelec. musi sie ocieplic juz na stale [2013-02-26 09:30]

Wloczykij1

bylem juz kilka razy na rybach ale bez wiekszych efektów. drobna plotka i jelec. musi sie ocieplic juz na stale

[2013-02-26 09:41]

Bernard51

Wczoraj bylo Ladnie +11 st i słoneczko prawie przez cały dzień ,nie mialem zbyt czasu na łowy,Ale dziś wygospodaruje z 2 godz aby rzekę odwiedzić, może przy tej temp, w lasach u góry sniegi ruszą (topnienie) to woda bedzie lekko trącona i efekty będą ??
[2013-03-07 05:44]

Lujski

płoc na serek .. ? a jaki serek ??
[2013-03-07 06:19]

arekbait

tak na serek topiony :)
[2013-03-07 06:27]

Bernard51

Tak jak kolega pisze  topiony jak jest kremowy (miękki)dodaje zwyklej mąki lub kukurydzianej i wygniatam ,aby na haku lepiej sie trzymał.
[2013-03-07 11:07]

Imatyta

Biorę 4 dniowy urlop po 1-szym Kwietnia, więc wraz z weekendami będę miał 9 dni wolnego :) Nie jestem religijny i nie obchodzę żadnych świąt, więc przez większość tego czasu będę łowił rybki. Czyli mój sezon zacznę od 30-tego :) Muszę dokupić jeszcze kilka rzeczy, żeby być gotowym na 100%, ale do 30-tego będę.
[2013-03-07 13:14]

jan-kowalski

Dziś 2 godzinki nad Wisłą z picerem. Brań zero, ale posiedzieć nad wiosenną rzeką w taką pogodę - bezcenne :-)
[2013-03-07 14:23]

Pitbul

Lepiej bym tego nie ujął !Na przedwiośniu (mimoże mój sezon trwa cały rok) wiele radości daje sam spacer nad wodą. Ale spacer bez kija...? :))))T. [2013-03-07 15:21]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia