Zaloguj się do konta

Kawały wędkarstwo

utworzono: 2012/01/10 21:58
pumbus10

niekiedy łowimy z kolegą i poopowiadaliśmy sobie jakieś  kawały  znacie jakieś

[2012-01-10 21:58]

dealer081

A wiesz kolego gnie ma ryba h...ja,a na drugim kacu kija. [2012-01-10 22:04]

pumbus10

dzięki dobre  [2012-01-10 22:10]

Poczytaj na moim blogu ;) humorystyczne opowieści dziwnej treści :D
[2012-01-10 22:11]

Kawały wędkarskie bo to już niezły kawał na starcie ;)
[2012-01-10 22:13]

pumbus10

no dzięki fajne ;]
[2012-01-10 22:28]

89krzysztof

ten tytuł to jakiś żart ?!  [2012-01-10 22:31]

Ja z wętkarskich nie znam żadnego...... [2012-01-10 22:40]

Roxola

Kawały wędkarskie
Polecam, są fajne [2012-01-10 23:28]

89krzysztof

Kawały wędkarskie
Polecam, są fajne

autorowi chodziło o kawały wętkarskie ...  [2012-01-11 08:11]

niko4578

- Jaka dzisiaj woda? - pyta Franek Kowalskiego, który łowi już od świtu.
- Znakomita! Ryba ani myśli z niej wyłazić.
:D [2012-02-06 19:26]

piotruskulka

Siedzi dwóch wędkarzy Józek i Wiesiek.

Józek-Wiesiek zabrałeś mydło?
Wiesiek-nie a po co?
Józek-bo jak gówno złapiemy to będziemy mieli czym ręce umyć.
[2012-02-22 11:42]

mszpetman

Kawał akurat na zimę.
Po ciężkim tygodniu pracy mąż mówi żonie, że wybiera się na ryby.
Żona do niego:

- Głupi jesteś, nie dosyć że zimno to jeszcze nic nie złapiesz.

Mąż postawił na swoim. Z samego rana spakował się i pojechał. Siedzi godzinę dwie, trzy i nic nie bierze. Pod wieczór spokował się i wraca do domu. Cicho wchodzi zmarznięty aż mu zęby dzwonią.

Wchodzi do łóżka i dzwoni zębami.
Żona się pyta:

Co zimno?

Mąż odpowiada:

Tak.

Żona:

A mój mąż idiota pojechał na ryby.

[2012-02-22 15:51]

Kowal73

spotkał wędkarz kolegę wędkarza,,pyta się ,,przyjechałeś na ryby i jesteś już tu tak długo... złowiłeś coś?/ tak... Raka ,,,no ale to nie ryba ,,no możliwe ale w czasie kryzysu ...TO I RAK JEST RYBĄ. he he.
[2012-03-02 17:57]

adamo0

Pewien wędkarz(dodam że bogaty),złowił złotą rybkę.Rybka za uwolnienie proponuje mu trzy życzenia. Wędkarz odpowiada jej że ma wszystko,a łowi tylko dla przyjemności i rybkę i tak wypuści.  Uwolniona złota rybka przemyślała sprawę i mówi.Ten wędkarz to dobry człowiek i spełnię mu choć jedno życzenie. Spełnię mu to o czym pomarzy jutro zaraz po przebudzeniu!            Nazajutrz rano wędkarz otwiera oczy,bierze ręce w górę,przeciąga się i ziewającym głosem mówi.......Oooo  ch.......j mi w d.......pe i kotwica w plecy!!!!                                                            Jak chciał tak miał.           Pozdrawiam. [2012-03-02 18:47]

Kowal73

Pewien wędkarz(dodam że bogaty),złowił złotą rybkę.Rybka za uwolnienie proponuje mu trzy życzenia. Wędkarz odpowiada jej że ma wszystko,a łowi tylko dla przyjemności i rybkę i tak wypuści.  Uwolniona złota rybka przemyślała sprawę i mówi.Ten wędkarz to dobry człowiek i spełnię mu choć jedno życzenie. Spełnię mu to o czym pomarzy jutro zaraz po przebudzeniu!            Nazajutrz rano wędkarz otwiera oczy,bierze ręce w górę,przeciąga się i ziewającym głosem mówi.......Oooo  ch.......j mi w d.......pe i kotwica w plecy!!!!                                                            Jak chciał tak miał.           Pozdrawiam.

ATO MNIE ROZBAWIŁO.hi hi.
[2012-03-02 18:57]

adamo0

Wędkarz tak zwany solista,zapragnął to zmienić. Po drodze na upragnioną miejscówkę,zabrał ze sobą niewinną niewiastę,którą spotkał na trasie jak machała rączką by złapać okazję.Po dotarciu nad wodę,rozwinął sprzęt i zasiadł na fotelu.Niewinna niewiasta klęka i zaczyna też rozwijać sprzęt! Coś tam kombinuje, i i w pewnym momencie krzyczy- GNIEWOM SIĘ!!! Wędkarz patrzy i pyta. A na co ty się mała gniewasz? A niewiasta na to-TO NIE JA SIĘ GNIEWOM, TYLKO WOM SIĘ GNIE!       Pozdrawiam. [2012-03-11 00:38]

tstaros

Pewien wędkarz(dodam że bogaty),złowił złotą rybkę.Rybka za uwolnienie proponuje mu trzy życzenia. Wędkarz odpowiada jej że ma wszystko,a łowi tylko dla przyjemności i rybkę i tak wypuści.  Uwolniona złota rybka przemyślała sprawę i mówi.Ten wędkarz to dobry człowiek i spełnię mu choć jedno życzenie. Spełnię mu to o czym pomarzy jutro zaraz po przebudzeniu!            Nazajutrz rano wędkarz otwiera oczy,bierze ręce w górę,przeciąga się i ziewającym głosem mówi.......Oooo  ch.......j mi w d.......pe i kotwica w plecy!!!!                                                            Jak chciał tak miał.           Pozdrawiam.


Znałem ten dowcip ale w śmieszniejszej wersji.

Otóż złotą rybkę złowił rybak, a że nic nie chciał, to rybka postanowiła spełnić jego pierwsze 3 życzenia. Rybak wstaje rano i mówi: Ch.j w dupe, kotwica w plecy byle pogoda była ;-)

[2012-03-11 09:54]

marek74

Idzie sobie turystka w górach i widzi,
ze baca siedzi nad rzeka,
łowi ryby z cegła na głowie.
Wiec pyta:
- Baco po co Ci ta cegła na głowie???
Baca na to:
-jak mi sie oddasz to Ci powiem..
No i odeszła
Nastepnego dnia znów widzi bace z cegła na głowie
wiec ponownie pyta:
-baco po co ci ta cegła na głowie???
-jak mi sie oddasz to ci powiem
i tak codziennie.
ostatniego dnia wkońcu mówi:
-a co mi tam, jestem tu ostatni dzień wiec mu sie oddam
Zrobili co trzeba wiec turystka ponawia pytanie
a baca :
-widzisz... na ta wędke to jeszcze zadnej ryby nie złowiłem
ale za to na ta cegłe to juz 10 ku..wa w tym turnusie :) [2012-03-11 10:06]

JOPEK1971

Kawały wędkarskie

Polecam, są fajne

autorowi chodziło o kawały wętkarskie ... 


Wędkarskie. [2012-03-11 11:23]

lukasz3148

siedzi facet na rybach nic nie bierze nagle słyszy głoś tu niema ryb siedzi dalej znowu głoś tu niema ryb ale siedzi dalej i znowu głos tu niema ryb nagle wędkarz wstaje i sie pyta kto mówi a nagle głos kierownik lodowiska!!!!
[2012-03-13 15:40]

scorpion1629

siedzi wędkarz i łowi ryby koło mostu , nagle z mostu słyszy panie biorą? ... wędkarz nic....
po kilku minutach znowu przechodzień ryczy - panie złowił pan coś? ... wędkarz - eee-tam....
przechodzień a moge sie przysiąść .... wędkarz nic.....
przechodzień się dalej patrzy z mostu - po jakieś godzinie wędkarz nie wytrzymuje i ryczy do przechodnia - panie jak pan chcesz to siadaj pan bierz wędkę i łów pan .... , na to przechodzień odpowiada .. eeeh panie ja bym do tego nerwów nie miał
[2012-03-26 22:56]

scorpion1629

w upalny dzień 2 wędkarzy łowi z łodzi na jeziorze a że upał to w samych slipkach siedzą , podpływa straż rybacka , .... panowie a karty wędkarskie są? .... na to wędkarze - jasne że są ! w bocznej kieszeni kąpielówek....
[2012-03-26 23:04]

gruby0113

Co zrobić by sexs nie był banalny????????





Zabrać literkę "b"
[2012-03-27 00:47]

WojMatt

Wczesny ranek około godz. 4:00 nad ranem, mąż wraca do domu cuchnący gorzałką i..., żonka do niego na pół przytomna: - gzdie byłeś cała noc??!!!  jak to gdzie?? Na ryyybbbaacchh!! i co złapałeś coś?? Mąż: - Mam nadzieję, że nie... :-) [2012-04-03 19:55]

Siedzą dwaj wędkarze i tak rozmawiają:

Ty, pokaż zdjęcie swojej żony
Ten mu pokazuje zdjęcie , a on na to
Ale ładna, jaka niunia, młoda, śliczniutka jest!
Kolega, który pokazał zdjęcie mówi na to:
Pokaż teraz zdjęcie swojej żony
Gość mu pokazuje, a on na to:
Jaka stara, jakie próchno, jaka łupa, co ty stary??!!!
Stara , ale jak sie zesra to taaaaaaaakie robaki!!!!!!!!!
[2012-04-03 20:30]