Zaloguj się do konta

Katalog Dragona 2018

utworzono: 2018/01/08 14:38
Przedstawiciel Dragon

Planujemy w dniu jutrzejszym oddać Katalog 2018 do drukarni, więc już niedługo będzie dostępny w wersji papierowej. Gdy tylko zatwierdzimy katalog do druku, natychmiast przygotujemy wersję on-line i będzie on dostępny z poziomu naszego portalu www.firmadragon.pl

Pozdrawiam, Waldemar Ptak [2018-01-08 14:38]

pakul1206

Swietna informacja, jutro drukują katalog, pamiętajcie koledzy by jutrzejszy dzień święcić. [2018-01-08 18:00]

ryukon1975

Chętnie zobacze pełną ofertę na nowy sezon, myślę że wielu innych wędkarzy też. [2018-01-08 19:24]

Sith

Katalogiem ryby nie złowisz (Krzysiu, to nie do Ciebie). Marzę o pełnej dostępności asortymentu katalogowego w sensownych, przyzwoitych cenach.
Na marginesie - jak to się dzieje, że w niby firmowym sklepie http://sprzetdragon.pl/  sprzęt jest droższy niż w innych i na Allegro? [2018-01-09 07:41]

ryukon1975

Aleksandrze, oficjalnego partnera firmy Dragon znajdziesz na aldrogo.
http://allegro.pl/dragon-plecionka-team-dragon-0-10mm-7-9kg-zielona-i6685571568.html

Sklep o którym piszesz nie jest sklepem firmowym pomimo że jego nazwa tak sie może kojarzyć. [2018-01-09 08:04]

Julian

I to jest dobra wiadomość. Na Dragonie  Nigdy się nie oszukałem. Używam, kołowrotków , wędek i żyłek etc . O pewnych ,,Renomowanych "  firmach nie wspomnę przez - litość.  Bo z nimi tak jak  z pewnymi samochodami i z pewną ,,solidnością"   . Wszyscy to znamy - nie będę zrzędził. 
A wydawanie katalogu to przecież - Normalka . Chętnie biorę jak jestem np. w Centum Wędkarstwa. 
Pozdrawiam. [2018-01-09 08:07]

Sith

Aleksandrze, oficjalnego partnera firmy Dragon znajdziesz na aldrogo.
http://allegro.pl/dragon-plecionka-team-dragon-0-10mm-7-9kg-zielona-i6685571568.html

Sklep o którym piszesz nie jest sklepem firmowym pomimo że jego nazwa tak sie może kojarzyć.
Krzysztofie, dzięki za info, ale niestety nie mają tego czego poszukuję. ;-(
  [2018-01-09 08:38]

Kol. Julian - za takie słodzenie to na pewno teraz wyślą Ci w gratisie taki katalog.
Po co drukować jak wszystko jest do znalezienia w necie? 
  [2018-01-09 11:24]

w-ptak

Julianie, dzięki za miłe słowa. I tutaj, w Dragonie pracują ludzie, którym zależy na dobrej obsłudze wędkarzy. Nie zawsze wszystko się udaje na 100%, bo przecież jesteśmy ludźmi i niekiedy padamy ofiarą tzw. czynników obiektywnych, ale pracujemy i staramy się. Waldemar Ptak, Pozdrawiam :) [2018-01-09 12:04]

w-ptak

jakrzysiek - katalog drukujemy głównie za namową handlu detalicznego. Oczywiście, chociaż tego nie widać, wędkarze bardzo chętnie biorą nasz katalog drukowany mimo korzystania z katalogu on-line.
Waldemar Ptak, pozdrawiam :) [2018-01-09 12:06]

Julian

Nikomu nie słodziłem ani nie mam zamiaru w d....    wchodzić. Kupując sprzęt zawsze kieruje się funkcjonalnością. Czasami lepiej drożej a bezpieczniej- oszczędzi to klnięcia nad wodą.
Sprzęt dragona kupuję Zawsze o znajomej koleżanki w jej sklepie lub w Centrum Wędkarstwa. 
Na koniec jeszcze jedna ,,przyjacielska rada "  
Są ludzie którzy jak już nie mają po co żyć , żyją po to aby drugim zrobić na złość . 
I to się staje ich sensem życia. 
Mimo wszystko  Szczęśliwego Nowego Roku życzę. 
Wyluzujmy bo to Nasze Hobby a nie jakieś chore współzawodnictwo.
Pozdrawiam [2018-01-10 07:33]

Sith

(...) Wyluzujmy bo to Nasze Hobby a nie jakieś chore współzawodnictwo.
Podpisuję się pod tym apelem. ;-)
  [2018-01-10 08:42]

Krzysztof B

A jest katalog na 2018r w wersji on-line? Nie mogłem wczoraj znaleźć. [2018-01-10 11:48]

bony20

No czekam na ten katalog, nie ukywam, że przypasowały mi akcesoria Dragona. [2018-01-11 19:46]

w-ptak

Katalog on-line będzie lada dzień. Koleżanka zajmująca się wieszaniem na www akurat jest chora, lada dzień będzie w pracy i się tym zajmie. [2018-01-12 13:47]

bony20

http://www.firmadragon.pl/oferta/do-pobrania [2018-01-17 17:39]

ryukon1975

(...) Wyluzujmy bo to Nasze Hobby a nie jakieś chore współzawodnictwo.
Podpisuję się pod tym apelem. ;-)
 

Pisałem kiedyś na ten temat. sprzęt potrafi dzielić wędkarzy równie dobrze jak rybna miejscówka. Osobiście mam to za sobą nie przywiązuję się zbyt mocno do wędek czy kołowrotków. Jestem otwarty na nowe, niekoniecznie te z najwyższej półki. Dlatego niektóre pytania jakie dostaję na priv typu - Jaka wędka mi najbardziej zapadła w serce- mnie rozbrajają. Wędka nie człowiek by ją nosić w sercu.
https://wedkuje.pl/n/sprzet-wedkarski/91826

  [2018-01-23 06:03]

Sith

(...) Dlatego niektóre pytania jakie dostaję na priv typu - Jaka wędka mi najbardziej zapadła w serce- mnie rozbrajają. Wędka nie człowiek by ją nosić w sercu.(...)
Mimo wszystko każdy, no może prawie każdy, ma swoje ulubione wędzisko. Moja Pani z upodobaniem spinninguje KONGEREM Ultrisem Drop Shot 3-18g/244cm i nie jest zadowolona, gdy tłumaczę, że na pstrągi to ona nie bardzo się nadaje. Ja jeszcze na takie nie natrafiłem, ale mam nadzieję, że wszystko jeszcze przede mną.
Obecnie nie mam żadnego wędziska DRAGONA, ale jeśli tylko będzie mnie stać, na pewno wymienię moje dotychczasowe casty na "smocze" CXT MicroSpecial MS-X cast 2.13m 2-14g i CXT SuperFast SF-X cast 2.13m 14-35g XF-MH.
  [2018-01-23 07:46]

ryukon1975

Nikomu nie żałuję ulubionego kija.
Osobiście idąc na szczupaka biorę kij na szczupaka, często inny na wodę stojącą a inny na rzekę. Gdy wyberam się na rzeczne leszcze czy brzany z gruntu biorę ciężki feeder. Łowiąc karasie czy płocie na wodzie stojącejużywam quivera. Podobnie jest z innymi gatunkami i łowiskami. U mnie nie ma miejsca na ulubiony kij. Ogólnie jednak zestaw wędzisk dobrałem pod swoją rękę i potrzeby. [2018-01-23 08:37]

SlawekNikt

Obecnie nie mam żadnego wędziska DRAGONA, ale jeśli tylko będzie mnie stać, na pewno wymienię moje dotychczasowe casty na "smocze" CXT MicroSpecial MS-X cast 2.13m 2-14g i CXT SuperFast SF-X cast 2.13m 14-35g XF-MH.
Uważaj Aleks bo to w miarę sztywne i cięte patyki czyli przy kiepskim pobraniu gumy musisz liczyć się ze spadem ... ale jak Ci takie pasują to bierz. Ja Ci chętnie odsprzedam swojego msx 2,5 - 16 g. w rozsądnej cenie.
  [2018-01-23 10:19]

luxxxis

Uważaj Aleks bo to w miarę sztywne i cięte patyki czyli przy kiepskim pobraniu gumy musisz liczyć się ze spadem ... ale jak Ci takie pasują to bierz. Ja Ci chętnie odsprzedam swojego msx 2,5 - 16 g. w rozsądnej cenie.
 

A to dziwne...Lecą ci ryby z med fasta? dla mnie jest jak chwytak-nie puści nic co złapało wabika w pysk.Jedną rybę stracił ale był to tak ogromny potok że kij trzeszczał pod stopką kołowrotka-zerwał kotwicę z woblera na dokręconym na pałę hamulcu-mój błąd.
Dodam jeszcze że strasznie mi pasuje,że jest najulubieńszy,najukochańszy i takie tam...Innych też próbować trzeba co też robię jednak wracam do niego jak do żony po miesięcznym wyjeżdzie.Poniżej 60++++++ cięte za skórę wargi,w krzakach,podebranie -do wody meter w pionie.Nie puścił. [2018-01-23 10:45]

Sith

Sławku, dzięki za ofertę, ale jak na razie "nie śmierdzę" groszem, a poza tym celuję w tego o najniższym c.w. :-) [2018-01-23 10:53]

SlawekNikt

Widocznie ta klasa wędzisk nie dla mnie i muszę się jeszcze dużo nauczyć. Zaiwestowałem ostanio w inne sprzęty to się okaże. [2018-01-23 11:32]

ryukon1975

Pomimo że kij ze zdjęcia CF-X CrossForce 2,44 m cw 7-28 g ma akcję x-fast to ugięcie całkiem spore więc też nie rozumiem skąd problemy ze spadami ryb. [2018-01-23 13:13]

SlawekNikt

A ja zdaje się rozumiem albo przynajmniej tak uważam i próbuję i stąd stare/nowe patyki nabywam sobie od czasu do czasu :-) I tak przy okazji to Wy macie spiny, a ja casta :-) [2018-01-23 23:45]

Sith

(...) I tak przy okazji to Wy macie spiny, a ja casta :-)
Ja też...
  [2018-01-24 06:02]