Katalog Dragona 2018

/ 29 odpowiedzi / 4 zdjęć
luxxxis


A ja zdaje się rozumiem albo przynajmniej tak uważam i próbuję i stąd stare/nowe patyki nabywam sobie od czasu do czasu :-) I tak przy okazji to Wy macie spiny, a ja casta :-)

Zara zara...to ty pisząc że MSX jest be masz na mysli wersję cast? :) i łowisz na gumy z kijem skierowanym w dół,pamietam też że to twój "pierwszy raz" castowy...
Jako że to twoje poczatki Sławku to nawyk cięcia w górę też kuleje ,główki zaś mają kąt natarcia ostrza raczej nie pod casta :)
Sam pisałeś że rybiszony lecą z gum,z obrotówek czy wobków mocowanych równo-z dowolnym kątem natarcia i o wielu grotach już nie .
Podejrzewam że ta sama guma,na centrycznej czeburaszce i haku np wegorzowym byłaby cięta raz za razem.
Taka to moja teoria,magistrem nie jestem,ale mnie pasuje.
  (2018/01/24 19:40)

SlawekNikt


Możesz Daniel mieć rację natomiast z TD od smoka nic mi nie spada, ani np. z phenixa. Ciekawe nieprawdaż ? (2018/01/25 08:56)

luxxxis


Możesz Daniel mieć rację natomiast z TD od smoka nic mi nie spada, ani np. z phenixa. Ciekawe nieprawdaż ?

A msx czasem nie jest w medfaście? bo moje są i muszę mocniej ciąć,nie grzej się też okazyjnie bo nic złego na myśli nie mam.Łot tak drążę bo zaciekawiło mnie to.
Dwa kije a skrajne opinie. (2018/01/25 14:06)

SlawekNikt


Ja wymieniam doświadczenia, a z Twojej strony niestety teksty, abym się nie grzał ... hmm no można i tak do tej wymiany podejść. Cóż, sukcesów życzę na niwie wędkarskiej i pozostałych również. Pozdrawiam. (2018/01/25 18:10)