Zaloguj się do konta

karta wędkarska -ceny na ten rok

utworzono: 2018/05/17 16:30
killer

czesc, pytanie czy mogę łowic na karcie wedkarskiej mojego taty? orientuje sie jaka jest cena naklejki na rok ? [2018-05-17 16:30]

Marcin3107

10. Członek PZW ma prawo udostępnić współmałŜonkowi jedną ze swoich wędek do wędkowania, w granicach przysługującego mu stanowiska i limitu połowu, bez konieczności uiszczania przez współmałŜonka składki członkowskiej oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód. PowyŜsze ma wyłącznie zastosowanie przy wędkowaniu dopuszczającym łowienie na dwie wędki. [2018-05-17 16:38]

Marcin3107

10. Czlonek PZW ma prawo udostepnic wspolmalzonkowi jedna ze swoich wedek do wedkowania, w granicach przyslugujacego mu stanowiska i limitu polowu, bez koniecznosci uiszczania przez wspolmalzonka skladki czlonkowskiej oraz składki na ochrone i zagospodarowanie wod. Powyzsze ma wylacznie zastosowanie przy wedkowaniu dopuszczajacym lowienie na dwie wedki. [2018-05-17 16:41]

killer

czyli moge lowic na karcie wedkarskiej mojego taty, nawet jesli nie jest obecny ze mna na łowisku? [2018-05-17 16:49]

Jakub Woś

czesc, pytanie czy mogę łowic na karcie wedkarskiej mojego taty? orientuje sie jaka jest cena naklejki na rok ?

Ile masz lat? Jeśli 14 lub więcej musisz mieć własną kartę wedkarską. Jeśli nie masz 14 możesz wędkować pod nadzorem osoby uprawnionej do opieki. [2018-05-17 18:42]

Jakub Woś

10. Czlonek PZW ma prawo udostepnic wspolmalzonkowi jedna ze swoich wedek do wedkowania, w granicach przyslugujacego mu stanowiska i limitu polowu, bez koniecznosci uiszczania przez wspolmalzonka skladki czlonkowskiej oraz składki na ochrone i zagospodarowanie wod. Powyzsze ma wylacznie zastosowanie przy wedkowaniu dopuszczajacym lowienie na dwie wedki.
Wyskoczyłeś kolego z tym cytatem jak Filip z konopii. Chłopak pyta o rodzica nie małżonka w dodatku cytowany przez Ciebie punkt został wykreślony już ponad dwa lata temu.
[2018-05-17 18:43]