Zaloguj się do konta

Karta wędkarska Lublin - student

utworzono: 2017/06/19 14:22
kacper-stoczkowski

Witam,
Chciałbym w tym roku wyrobić sobie kartę wędkarską i nie wiem ile to wszystko będzie kosztowało. Jestem studentem, okręg PZW Lublin, koło PZW Bychawa. Czy mógłby ktoś podać mi konkretną cenę za wyrobinie, wszystkie składki i wgl?

Z góry wielkie dzięki  [2017-06-19 14:22]

LeoAmator

Jeżeli jesteś Studentem to pewnie wiesz co to internet i do czego służy ;-))) [2017-06-19 23:52]

Sith

5 sekund szukania
http://www.pzw.org.pl/bychawa/ [2017-06-20 11:55]

psyhumanofficial

yyy, czy pytanie brzmiało ile trzeba szukać, czy ile wyniesie? Moim zdaniem jest to tak nie jasno napisane na tej super mega stronie pzw, że nie da sie ogarnac. Środowisko wędkarskie jest postrzegane jako straszna januszeria i w tym momencie właśnie to pokazujecie ;) kolega wędkarz prosił o poradę i myślał że otrzyma normalną odpowiedź, bo pewnie jest tak samo jak w moim przypadku, że kilka osób mówi inną cenę i człowiek głupieje. Pozdrawiam i liczę, że także się dowiem jakiejkolwiek informacji :) [2017-06-20 13:14]

jabberwokie86

yyy, czy pytanie brzmiało ile trzeba szukać, czy ile wyniesie? Moim zdaniem jest to tak nie jasno napisane na tej super mega stronie pzw, że nie da sie ogarnac. Środowisko wędkarskie jest postrzegane jako straszna januszeria i w tym momencie właśnie to pokazujecie ;) kolega wędkarz prosił o poradę i myślał że otrzyma normalną odpowiedź, bo pewnie jest tak samo jak w moim przypadku, że kilka osób mówi inną cenę i człowiek głupieje. Pozdrawiam i liczę, że także się dowiem jakiejkolwiek informacji :)
Proponuję zajrzeć konkretnie tu:
http://www.pzw.org.pl/47/wiadomosci/141600/63/skladki_i_oplaty_na_2017r
Ceny podać nie jesteśmy w stanie, co wynika z informacji zamieszczonych na tej stronie :) Musielibyśmy wiedzieć:
- ile lat ma kolega lat (studentem można być i w starszym wieku niż 24 lata)
- czy chce łowić na wodach górskich i nizinnych, czy tylko na nizinnych
Jeśli ma mniej niż 24 lata i chce łowić na wodach nizinnych oraz górskich, to zapłaci 179 zł - egzamin na kartę, legitymacja, wpisowe członka zwyczajnego, ulgowa składka członkowska i ulgowa składka na ochronę i zagospodarowanie wód (pełna - wody nizinne i górskie);), a przynajmniej tak wynika z informacji z tej strony;)
  [2017-06-20 22:43]

Sith

Od razu widać, że koledzy Kacper i Psyhu-cośtam należą do "pisarzy", z czytaniem nieco na bakier, lubią mieć wszstko wylożone na talerzu, żadnej wlasnej inicjatywy, żednego wysilku bo żylka pi**dząca może pęknąć.
Wydaje mi się, że wskazanie linku do konkretnego koła, o którym wspomniał Kacper, zawierającego wszystkie, kompletne dane powinno wystarczyć nawet ćwierć inteligentnemu studentowi, a co dopiero takim wzorcom erudycji.
Mam do Was Koledzy pytanie, czy będziecie chcieli, żebyśmy za Was również ryby łowili? [2017-06-21 06:04]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia