Zaloguj się do konta

Karta wędkarska za 2500 zł

utworzono: 2014/06/02 21:26
lynx

Tu Cię boli. :)

Dobrze to ty jesteś Jaśnie Pan z PZW a ja hołota z PZW.

Jestem hołota przed którą zamkną każde drzwi które zechcą np. tak jak w tym przypadku bardzo wysoką opłatą. Jednak nie płaczę że małe zarobki , że ludzie bez ubezpieczenia pracują itd. bo po pierwsze to całkiem odbiega od tematu a po drugie wszyscy to wiedzą. Chcesz być lepszy od innych to zrób jakiś przewrót czy powstanie, zmień coś.

Jest jak jest piszę bezpośrednio i nie ubieram w ładne słowa jak ubiera się choinkę na święta bo nawet najładniej ubrana i tak za trzy tygodnie wyląduje na śmietniku. Tak jak i ten wątek za trzy tygodnie wszyscy o nim zapomną.


O co ci Ryukon chodzi? Przecież to nie ty napisałes o chołocie a Draq. On sie nie odzywa a ty za niego odpowiadasz. Czyzby to był twój drugi login?
To, ze ludzie nie idą kraść ani nie idą po jałmuzne do biura pracy tylko z musu godzą się na taką płacę jak im daje pracodawca to nie nazywaj ich hołotą. To, że tak jest i wszyscy wiedzą nie jest argumentem do pogardy dla nich. To świadczy tylko o tym, który tak pisze.
Czy zeby byc lepszym to musze robić przewrót? Sam go sobie zrób. Mnie wystarczy, że nauczylem się nie być takim arogantem i cynikiem i to już jest dużo co i innym by sie przydało a może powiedzenie, człowiek dla człowieka człowiekiem miałoby rację bytu.
Nie ma o czym dyskutować.
[2014-06-04 23:40]

ryukon1975

Mój błąd, sprawdziłem w poprzednich postach ja napisałem pasożyty z PZW. [2014-06-04 23:57]

lynx

Mój błąd, sprawdziłem w poprzednich postach ja napisałem pasożyty z PZW.
W PZW nie brak pasozytów, zresztą jak wszedzie i to mnie nie rusza.
Chodziło o tych co nie mają na opłaty 2500 zł. Ja i wielu moich znajomych nie bierzemy ryby więc jak mozna pisać, że ci ,,tansi" to chołota. Było napisać mięsiaże to nie dotyczyłoby ani mnie ani moich znajomych i nie odezwałbym sie. Ponadto lubię jeździc na różne zbiorniki bo to dla mnie pewnego rodzaju atrakcja a gdyby przyszło mi płacić za kazdy po 2500zł.
[2014-06-06 00:20]