Karta wędkarska - gdzie zdobyć?

/ 29 odpowiedzi
Siemka mam 17 lat i chciałbym zrobic karte wędkarską lecz nie wiem gdzie.Jestem z Pysznicy
notaki


w swoim kole zdajesz egzamin.
tam Ci powiedza , gdzie ( konkretny adres wydadza Ci kartę ).
Jesli nie wiesz, gdzie jest Twoje koło, zapytaj pierwszego wedkarza nad wodą. (2014/03/15 21:05)

FISHER997


gdzie jest siedziba koła nr 13?? (2014/03/15 21:11)

bluehornet


Ewentualnie http://www.pzw50stalowawola.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=692

Trochę tu posprzątałem ale się nie dziwię , że koledzy ci nieco " pojechali " . Piszesz, że nie wiesz gdzie zdać egzamin na KW. To po co wpisałeś przynależność do Koła nr13 ? Ponad rok na forum i brak umiejętności korzystania z wyszukiwarki ? Poza tym takie coś nie gryzie, a często się przydaje https://www.google.com/webhp?hl=pl
(2014/03/15 22:03)

Jacoslaw


Siemka mam 17 lat i chciałbym zrobic karte wędkarską lecz nie wiem gdzie.Jestem z Pysznicy


Siemka.
Kartę wędkarską robi się w drukarni, ewentualnie w agencji reklamowej popytaj - może tam Ci zrobią. (2014/03/18 17:22)

darek-salamon


Nie badzcie uszczypliwi kartę wędkarską można wyrobić w każdym kole jakie nam sie podoba tu nie ma źadnych wskazań czy przymusu.Przykł.mieszkam w Krakowie moge koło mieć w Łodzi .Dopisek do zamknietego postu czy można łapać ryby bez zrzeszenia w PZW i karty.Taaaaaak można każdy może tylko płaci sie sporo kasy za pare dni trzeba wpłacić na konto PZW praktycznie tyle co posiadacz karty płacący za rok.Mieć imienny dowód wpłaty od dnia do dnia dowód osobisty'czas mierzony do 24- czwartej każdego dnia'czyli jak mam do 15 maja zezwolenie ,kończy sie 15 maja o godz.24-ej tyle w temacie.Połamania wędek życzę. (2014/03/27 17:08)

Jack14


@darek-salamon jesteś w błędzie nie może wędkować na wodach PZW bez Karty Wędkarskiej. (2014/03/27 17:16)

darek-salamon


Osoby nie zrzeszone i obcokrajowcy proszę poszukaj poczytaj potem ripostuj.Płacisz przecież PZW w czym widzisz problem?Im to na rękę jeśli ktoś za urlop nad wodą tygodniowy zaplaci za jednorazowe zezwolenie kupę kasy.Nie musisz należeć do żadnego koła.Póżniej możesz mnie przeprosić nie będę się gniewał.Najlepiej zadzwoń do związku głównego rozwiejesz swoje wątpliwości. (2014/03/27 17:33)

lynx


Nie badzcie uszczypliwi kartę wędkarską można wyrobić w każdym kole jakie nam sie podoba tu nie ma źadnych wskazań czy przymusu.Przykł.mieszkam w Krakowie moge koło mieć w Łodzi .Dopisek do zamknietego postu czy można łapać ryby bez zrzeszenia w PZW i karty.Taaaaaak można każdy może tylko płaci sie sporo kasy za pare dni trzeba wpłacić na konto PZW praktycznie tyle co posiadacz karty płacący za rok.Mieć imienny dowód wpłaty od dnia do dnia dowód osobisty'czas mierzony do 24- czwartej każdego dnia'czyli jak mam do 15 maja zezwolenie ,kończy sie 15 maja o godz.24-ej tyle w temacie.Połamania wędek życzę.




Jak nie ma porozumienia to D. (2014/03/27 17:48)