Zaloguj się do konta

Karta wędkarska, okręg PZW Wrocław

utworzono: 2010/01/14 14:26
erykom

mam karte wedkarska,oddzial pzw wroclaw.czy moge lowic na wszystkich rzekach pzw w polsce?czy tylko na tych wodach ktore naleza do pzw wroclaw i na terenie dolnegoslaska? [2010-01-14 14:26]

Boberto

to ze masz karte uprawnia cie do wedkowania ( tak jak prawko do jazdy samochdoem) .... to gdzie chcesz lowic to juz inna bajka ... wiec jesli wybierasz sie na ryby sprawdz kto jest wlascicielem dane wody ... i wykup pozwolenie. ja jestem z Olsztyna (war.-maz.) i u nas w poblizu  oprocz wod PZW sa wody gosp.Szwaderki, Łomza, Bartołty ... na kazde gosp. rybackie przypada inno pozwolenie.

Pozdrawiam.
[2010-01-14 14:33]

tak jak napisał boberto. Możesz łowić tylko na tych wodach, które opłacasz bądź na prywatnych jeśli dogadasz się z właścicielem:).
[2010-01-14 16:08]

Matys24

A na Dolnym są też są ciekawe łowiska, Odra często pozytywnie zaskakuje.

 

[2010-01-14 16:44]

Musisz sprawdzić porozumienia między Okręgami P.Z.W.w swoim okręgu.Ostatnio jest to bardzo powszechne na pewno poszukasz sobie jakiejś przyzwoitej czystej rzeki.Sprawdzałem z moim okręgiem nie macie ale jakby co to zapraszam nad Brdę lub Wdę!!
[2010-01-18 20:41]

Karta to pozwolenie na połów ryb ale sama białe karta upoważnia Cię do łowienia ryb w całej Polsce .Warunek wody muszą należeć do Skarbu Państwa nie do PZW jeżeli do PZW należy wnieść opłaty  za łowisko lub opłatę dniową  , tygodniową itp ;(
Łowiąc na wodach Skarbu Państwa kieruj się regulaminem amatorskiego połowu ryb pozdrawiam.
[2010-01-26 18:44]